29 października 2016, 21:51:26 - bartekwr9
Bramka Kamila Glika

Kamil Glik strzelił bramkę dla AS Monaco w meczu 11. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Saint-Étienne. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 1-1 (1-1), a dla reprezentanta Polski było to trzecie ligowe trafienie w sezonie.

29 października 2016, 20:00 - Saint-Étienne (Stade Geoffroy-Guichard)
AS Saint-Étienne Loire 1-1 AS Monaco FC
Loïc Perrin 18 - Kamil Glik 5

żółte kartki: Benjamin Mendy, Fabinho, Kamil Glik, Jemerson (Monaco).

sędziował: Ruddy Buquet (Pikardia).
widzów: 35 890.

Glik rozegrał cały mecz, dodatkowo został ukarany żółtą kartką.

Monaco ma na koncie 23 punkty i zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej.

joan - 29 października 2016, 21:58:07 - *.220.154.34
23 nazwiska piłkarzy, których powołałbym ne mecz z Rumunią. Z podziałem na pierwszy i drugi skład.
..................................................

żabol'48 - 29 października 2016, 22:30:11 - *.dynamic.chello.pl
ja bym na miejscu trenera imprezowiczów z poprzedniego zgrupowania pominął to jest reprezentacja Polski a nie szynk !

polgks - 29 października 2016, 22:33:36 - *.play-internet.pl
GKS wygrał, Kamil brama!!! Tylko GKS Jastrzębie!!!

@@@ - 29 października 2016, 23:03:30 - *.238.169.2
@@@żabol`48
To kogo byś niby widział zamist Jędzy, Glika czy Grosika, jak powinno się ich wyrzucić? To trzon naszej kadry. Myślę żę już wszystko zostało wyjaśnione, i póki przez 2 lata mamy raptem 2 porażki, z czego 1 w sparingu, nie ma co roztrząsać głupot. To profesjonaliści, na pewno inaczej podejdą do sprawy na kolejnych zgrupowaniach.

Martin77 - 30 października 2016, 3:34:52 - *.centertel.pl
Szcesny Piszczek,Glik,Cionek,Jedrzejczyk Blaszczykowski,Krychowiak,Zielinski,Rybus Grosicki,Lewandowski rez:Fabianski,Boruc Broz,Fojut,Pazdan Pawlowski,Maczynski,Raf.Murawski,Budzinski,Peszko Teodorczyk,Stepinski

Kibic - 30 października 2016, 8:16:28 - *.42.17.249
Ja uważam że 23 osobowa kadra to jest za dużo. Powołać 18 ale pewnych i dobrych, wtedy to będzie lepiej wyglądało i większa rywalizacja. 4 bramkarzy to jest absurd, powołać 2 bramkarzy i zawodników najbardziej potrzebnych.

sraczunia - 30 października 2016, 8:22:45 - *.dynamic.mm.pl
Glik ma więcej bramek w Monaco niż Krychowiak rozegranych pełnych meczy w PSG :D

rafix - 30 października 2016, 12:49:05 - *.dynamic.mm.pl
Meczów, a nie meczy :D

kris - 30 października 2016, 14:35:31 - *.dynamic.chello.pl
rafix od kiedy taka zasada?

match - 30 października 2016, 14:36:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ystem gramatyczny polszczyzny dopuszcza zarówno formę meczów, jak i meczy. Proszę zwrocić uwagę, że mówimy mieczy, rzadziej mieczów, co więcej – obie formy są obecne w słownikach, a to przecież jest przykład analogiczny.
Jeśli więc nie gramatyka dyskwalifikuje formę meczy, to co? Norma skodyfikowana w słownikach, oparta z jednej strony na tradycji, z drugiej na niedokładnym rozeznaniu się w zwyczaju językowym. Zwyczaj językowy, jak zawsze, jest zróżnicowany, ale nawet w polszczyźnie pisanej forma meczy występuje na tyle często, że należałoby ją uznać za rzadszy, być może potoczny wariant formy meczów.