30 października 2016, 15:21:31 - Adrian10
Debiut Marcina Kamińskiego w VfB Stuttgart 1893

Marcin Kamiński zadebiutował w barwach niemieckiego VfB Stuttgart 1893 w wygranym 3-1 (1-0) meczu 11. kolejki 2. Bundesligi z Karlsruher SC. Polski obrońca rozegrał całe spotkanie.

30 października 2016, 13:30 - Karlsruhe (Wildparkstadion)
Karlsruher SC 1-3 VfB Stuttgart 1893
Moritz Stoppelkamp 51 (k) - Takuma Asano 10, Simon Terodde 46, Alexandru Maxim 86

żółte kartki: Dennis Kempe, Jordi Figueras, Grischa Prömel, Manuel Torres - Kevin Großkreutz.

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 27 930.

Stuttgart jest wiceliderem 2. Bundesligi z dorobkiem 22 punktów.

kocurro - 30 października 2016, 15:24:30 - *.146.94.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo ! Chyba osiągnięcia Kamińskiego w 2 bundeslidze przewyższyły już sukcesy Daniela Łukasika

Izzy - 30 października 2016, 15:39:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kocurro
Odezwal sie "wasaty janusz" zazdrosnik. Jakie to polskie, a Kaminskiemu zycze powodzenia

joan - 30 października 2016, 15:40:01 - *.220.154.34
w 2. Bundeslidze mamy wielu Polaków, ale poza Adamem Bodzkiem, który jest filarem Fortuny Dusseldorf i najlepszym defensywnym pomocnikiem ligi, nikt nie wyróżnia się jakoś specjalnie. Chyba tylko Artur Sobiech gra regularnie w Hannowerze, ale napastnika rozlicza się z bramek.

Stinger - 30 października 2016, 16:01:39 - *.opera-mini.net (*.99.254.151)
Jak zagrał Marcin Kamiński?
Są szanse, że coś z niego będzie czy spróbowali i odstrzał?

slaw - 30 października 2016, 16:03:03 - *.119.131.132.wireless.dyn.drei.com
11 kolejka i debiut. Obrońca o reprezentacyjnych ambicjach, do niedawna filar defensywy drużyny grającej o najwyższe cele w polskiej lidze, a on potrzebował 11 kolejek do debiutu. Nie śledzę na bierząco sytuacji kadrowej w VfB i oby dzisiejszy debiut nie był tylko efektem kontuzji lub kartek innego gracza.

xxxx - 30 października 2016, 16:11:36 - *.adsl.inetia.pl
Co ciekawe zagral 90 minut jako defensywny pomocnik i mecz wyjazdowy wygrali.Ja to sie zawsze dziwilem ze w Lechu nie gral w ataku z braku napastnikow,a papiery mial.

opel - 30 października 2016, 16:16:25 - *.adsl.inetia.pl
Kicker uznał Kamińskiego największym objawieniem i najlepszym piłkarzem nie tylko tego meczu ale całej kolejki 2 Bundesligi !!!

Viornisko - 30 października 2016, 16:59:48 - *.mynet.com.pl
Szybko

qwerqwer - 30 października 2016, 17:15:42 - *.dynamic.chello.pl
ambicje i potencjal to on mial 5 lat temu. teraz to taki sam reprezentant jak wojtkowiak. prosze mnie nie rozsmieszac, bo popekaja mi zajady.

Dokładny - 30 października 2016, 17:54:04 - *.centertel.pl
Pełna nazwa KSC brzmi Karlsruher Sport-Club Mühlburg-Phönix e.V. 1894. Bądźcie konsekwentni skoro bawicie się w męczenie czytelnika pełnymi nazwami.

Popi - 31 października 2016, 7:23:20 - *.113.121.247
Pierwsza połowa jako pomocnik miał nawet piłkę na gola ale piłka po jego strzale została zablokowana
Druga połowa jako libero bez żadnych błędów pokazał ze zasługuje na pierwszy skład