30 października 2016, 21:50:56 - euzi
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla Anderlechtu w przegranym 1-2 (1-2) wyjazdowym meczu 13. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League przeciwko Waasland-Beveren. Polski napastnik ma już na koncie dziewięć ligowych trafień.

30 października 2016, 20:00 - Beveren (Freethiel)
Waasland-Beveren 2-1 RSC Anderlecht
Zinho Gano 9, Jens Cools 32 - Łukasz Teodorczyk 10

żółte kartki: Siebe Schrijvers, László Köteles - Stéphane Badji, Łukasz Teodorczyk.
czerwone kartki: Ibrahima Seck (1. minuta, Waasland-Beveren, za faul taktyczny) - Stéphane Badji (77. minuta, Anderlecht, za drugą żółtą).

sędziował: Lawrence Visser.
widzów: 7098.

Teodorczyk rozegrał całe spotkanie. Anderlecht jest wiceliderem z dorobkiem 24 punktów po 13 meczach.

Stinger - 30 października 2016, 21:53:28 - *.opera-mini.net (*.99.254.151)
Łukasz Teodorczyk tradycyjnie jeden gol tylko szkoda że Anderlecht przegrywa.
Dawaj Teo po króla strzelców.
Rumunii strzeli bo teraz już wie że nie wolno pić przed meczem. Po meczu dopiero się na pije.
Brawo Teodorczyk!

Jacek - 30 października 2016, 21:53:44 - *.dynamic-ra-04.vectranet.pl
To się już robi nudne.

Guś - 30 października 2016, 21:55:08 - *.136.20.155
Praktycznie cały mecz w przewadze i przegrali. Ale lipa

Conquista - 30 października 2016, 21:55:39 - *.dynamic.chello.pl
Beveren grał od początku meczu w 10 i wygrał. Niezbyt to dobrze świadczy o Anderlechcie.

JAN - 30 października 2016, 21:56:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grac tyle w przewadze i jeszcze przegrać ??? obciachowcy roku...

0xktośx> - 30 października 2016, 21:58:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobre to jest o 1 minucie beverem czerwona i wygrywa wielim teodorczykiem rok temu było 1-0 dla beverem wyniki inne są

Stinger - 30 października 2016, 22:02:00 - *.opera-mini.net (*.99.254.151)
A co do grania w przewadze to fakt że Anderlecht się sfrajerzył tym bardziej że grali z zespołem z dołu tabeli.
Mistrzostwo właśnie w takich meczach się traci, a szkoda by było gdyby Łukasz Teodorczyk nie mógł po sezonie pochwalić się tytułem mistrza Belgii tak jak w dwóch ostatnich sezonach kiedy był mistrzem Ukrainy (rozumiem że tytuł mistrza Polski z Lechem 2014/15 nie jest "oficjalny"? W końcu wtedy tylko chwilę grał w Polsce - 3 gole strzelil - i wyjechał na Ukrainę).

KSG - 30 października 2016, 22:06:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra Anderlechtu to żenada do potęgi.....Teodorczyk słabiutki jak cały Anderlecht...

klin - 30 października 2016, 22:14:09 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Co za świr.

:-) - 30 października 2016, 23:14:47 - *.146.165.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spokojnie Łukasz - teraz czas na reprę, czyli fajrant. Odpoczniesz, sie napijesz...

k.aasa.pl - 30 października 2016, 23:15:25 - *.222.75.194.dyn.plus.net
z rumunami nic nie strzeli ... pewne info!

Macu - 30 października 2016, 23:44:24 - *.dynamic.chello.pl
Polska-Armenia anyone?

RypnalTrzy - 31 października 2016, 1:09:26 - *.dynamic.chello.pl
I tylko pytanie: czy to po odstawieniu "procentów", czy właśnie dzieki nim ;))))

adikos - 31 października 2016, 8:31:33 - *.ssp.dialog.net.pl
Chyba najszybsze osłabienie w historii piłki nożnej brawo Teodorczyk

jAA - 31 października 2016, 8:36:40 - *.150.161.55
do RypnalTrzy: zdecydowanie dzięki nim Brawo Teo! Moj idol! Ja tez lubie czasem dziabnac jak kazdy prawdziwy Polak

Giovanni - 31 października 2016, 8:44:25 - *.play-internet.pl
Łukasz Teodorczyk razem z Borucem demoralizują kadrę.

Mądry - 31 października 2016, 9:51:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
NIE stać Polski na nie powoływanie Teodorczyka.
Jest to piłkarz strzelający Gole i powinien być w Reprezentacji.
Co do Boruca...ma prawie 37 lat i jego kariera Rep.powinna dobiegać końca.
Jest Skorupski i to on powinien być tym trzecim.
NIE wolno bagatelizować tego co złe ale kilka piw czy nawet coś innego NIE może zniszczyć tego co dobre.

kolo - 31 października 2016, 22:57:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teo to jest gościu który potrafi strzelić bramkę, a w kadrze też się przełamie (Lewy też miał problem z golami w reprze)

kibic - 31 października 2016, 23:02:05 - *.mlawa.vectranet.pl
Nikolic w Legii też strzelał a w kadrze się nie łapał liga belgijska jest porównywalna z naszą