5 listopada 2016, 14:50:34 - maciejko
Samobójcza bramka Przemysława Tytonia

Przemysław Tytoń z RC Deportivo de La Coruña strzelił samobójczą bramkę w zremisowanym 1-1 (0-0) meczu 11. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Granada CF. Polski bramkarz, który rozegrał całe spotkanie, niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki po strzale Davida Barrala.

5 listopada 2016, 13:00 - Grenada (Estadio Nuevo Los Cármenes)
Granada CF 1-1 RC Deportivo de La Coruña
Przemysław Tytoń 81 (s) - Florin Andone 64

żółte kartki: Matthieu Saunier - Celso Borges, Luisinho.

sędziował: Alberto Undiano Mallenco (Nawarra).
widzów: 13 157.

Deportivo zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów.

danke - 5 listopada 2016, 15:09:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A na początku wybronił dwa strzały , a zawodnik z granady go nabił o plecy i wpadał szkoda mogły być cenne trzy pkt

eme - 5 listopada 2016, 15:25:01 - *.101.128.45
niech redaktor zobaczy sobie film z bramki jakby Tytonia nie było w tym miejscu to i tak mogła wpaść
a 2 interwencje wcześniej super w tej akcji a leżąc po 2 interwencji juz można mało co zrobić

Klamka - 5 listopada 2016, 15:58:30 - *.opera-mini.net (*.47.69.196)
Znowu poleja sie pomyje znawcow portalowych.tytex i tak dobrze broni.wskoczyl do skladu,super mecz z valencia a przypadki sie zdarzaja.jedziesz dalej wolalbym ciebie za trzeciego niz tego czeresniaka b(or)uca

Lol - 5 listopada 2016, 16:13:08 - *.97.122.74
Jakim trzeba być nieudacznikiem, żeby strzelać samobóje na tym poziomie.

RSWP - 5 listopada 2016, 16:16:08 - *.play-internet.pl
całkiem dobry mecz w wykonaniu Przemysława Tytonia

@dean - 5 listopada 2016, 17:24:24 - *.dynamic.chello.pl
najpierw zobaczcie, potem komentujcie, chłop wybronił takie piły przed stratą bramki, że nie mam pytań, na leżąco już nie mógł nic zrobić i został nabity przy bramce

WnukPowsta - 5 listopada 2016, 17:26:03 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
W każdym meczu potwierdza, że nie nadaje się do kadry. Kwestia kilku meczy i w Deportivo będzie grzał ławę.

@up - 5 listopada 2016, 17:54:44 - *.215.35.206
Tak jasne zwłaszcza że nasz topowy napastnik znów dziś pokazał "klasę" w meczu ligowym

Knur - 5 listopada 2016, 19:06:00 - *.adsl.inetia.pl
Kopnął nogą do swojej bramki,zadnego ruchu reka nie było.Trener Coruny wqurzony na moaksa jak pokazały kamery.

taaa - 5 listopada 2016, 19:29:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Kurde jaki samobój, wg mnie nie ma mowy. Wcześniej 2 razy interweniował i za 3 razem uderzył po nim i tyle, obrońcy bez bazy....

cake - 5 listopada 2016, 19:38:58 - *.smgr.pl
Jak on po Wojaku...!

jac - 5 listopada 2016, 21:08:54 - *.dynamic.dsl.as9105.com
NA miejscu trenera przeorałbym obrońców na najbliższym treningu. Tytoń nie zawinił wg mnie

LEO - 5 listopada 2016, 21:23:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czasem tak się zdarza

jas - 5 listopada 2016, 22:02:20 - *.uznam.net.pl
Bramkarz samobója to jak ręką wrzuci lub kopnie do bramki,takie kurioza były ale od kiedy nazywacie samobójem jak bramkarz broni to jakaś bzdura.

Viko - 6 listopada 2016, 10:20:08 - *.dynamic.chello.pl
Jak bramkarz może strzelić samobója. To efekt błędów innych graczy
Bramkarz nie może strzelić samobójczej bramki.

u44 - 6 listopada 2016, 12:37:43 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Bramka po strzale zawodnika z przeciwnej drużyny, więc żaden samobój bramkarza.

kibic - 6 listopada 2016, 17:26:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żaden samobój!!!!!! Kto powtarza takie bzdury po beznadziejnych komentatorach? Autor tekstu chyba nie oglądał meczu!!!