[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


5 listopada 2016, 15:27:03 - euzi
II liga: Legionovia 0-1 Radomiak

5 listopada 2016, 13:30 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 0-1 Radomiak Radom
Bartosz Sulkowski 21

Legionovia: 33. Sebastian Madejski - 18. Maciej Goliński, 5. Siniša Borenovič, 23. Marek Krotofil, 3. Daniel Kutarba - 7. Paweł Garyga (63, 10. Mateusz Kwiatkowski), 17. Patryk Koziara (81, 14. Arkadiusz Madeński), 8. Sebastian Milewski (65, 25. Ernest Dzięcioł), 6. Michał Płonka, 11. Marcin Wodecki (64, 26. Krystian Wójcik) - 9. Ivan Jovanović.

Radomiak: 27. Adrian Szady - 13. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 4. Maciej Świdzikowski, 19. Bartosz Sulkowski - 17. Maciej Filipowicz (51, 24. Szymon Stanisławski; 70, 6. Karol Kucharski), 75. Matthieu Bemba (90, 23. Marcin Gawron), 14. Kamil Kościelny, 32. David Kwiek, 21. Dariusz Brągiel - 9. Leândro (84, 18. Chinonso Agu).

żółte kartki: Milewski - Kwiek, Bemba, Filipowicz, Brągiel.
czerwone kartki: Ivan Jovanović (12. minuta, Legionovia, za uderzenie przeciwnika) - David Kwiek (82. minuta, Radomiak, za drugą żółtą).

sędziował: Robert Marciniak (Kraków).
widzów: 450.

REKLAMA

blitz - 5 listopada 2016, 15:27:47 - 89-74-254-152.dynamic.chello.pl
Brawo Radomiaczku!!!

Gebs - 5 listopada 2016, 15:28:21 - 095160157178.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Extra zieloni !!!

janko - 5 listopada 2016, 15:29:56 - ip-5-172-236-84.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
gra radomiak tragicza w 2 polowie

u44 - 5 listopada 2016, 15:32:55 - 095160156002.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Wreszcie zwycięstwo z tym trudnym przeciwnikiem dla Radomiaka prawie zawsze.
Trzeba zauważać co nieco, przy tej okazji. Ostatnio siła ofensywna Radomiaka, to obrońcy Świdzik i Sulko.
Leandro przez 2 ostatnie mecze nie widzi bramki, fatalnie pudłuje.
Kwiek niepotrzebnie został na boisku, by dostać w 82 min. 2 żółć = czerwo.
Ciekawe układanki, najważniejsze że Radomiak ma już 31 punktów.
Brawo.

REKLAMA

WW - 5 listopada 2016, 15:35:06 - 095160157091.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Brawo. Gra może i kiepska, ale liczą się punkty. Teraz trzy mecze u siebie i koniecznie trzeba dobrą passę podtrzymać. Tylko Radomiak!!!

Tomi - 5 listopada 2016, 15:36:21 - 89-67-106-149.dynamic.chello.pl
Druga polowa to rozpacz, wszystko najmniejszym nakladem sil, brak celnych 3 podan z rzedu, Kwiek kolejny mecz tragedia,od 12 minuty gra w przewadze a wogole tego nie widac, do dupy z taka gra,zero pomyslunku ,wszystko do przodu na hurra...

RKS KRYSTE - 5 listopada 2016, 15:38:49 - afkf79.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chłopaki za walkę i dowiezienie wyniku! Oby tak dalej, TYLKO RADOMIAK!!!

eme - 5 listopada 2016, 15:42:00 - 176.101.128.45
a to Radomiaczek nie umie wygrać 11 na 11 musi sędzia pomagać :p

Maks - 5 listopada 2016, 15:49:33 - user-94-254-129-188.play-internet.pl
Dla mnie liczą się 3 pkt. za grę nikt punktów nie daje. 60 pkt da spokojny awans. mamy 31 i 3 mecze u siebie.. wygrać wszystko i zimą będzie spokojna.

noordholla - 5 listopada 2016, 15:56:54 - ip5657c161.direct-adsl.nl
cieszą 3 punkty ale skuteczność do poprawy, pozdrawiam.

eme - 5 listopada 2016, 16:00:39 - 176.101.128.45
w sumie tak 20 bramek jest jeszcze 20 bramek i jest awans ;)

juras48 - 5 listopada 2016, 16:01:56 - 176-102-186-25.legionowodom.pl
Słaby mecz. Gdyby nie "pomoc" liniowego (już w 12 minucie) Radomiaczek miałby kłopoty... To jest drużyna na awans? Śmiem wątpić chyba, że macki prezesa mogą aż tak wiele...

bee - 5 listopada 2016, 16:08:55 - cay7.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 liga, 1 liga - Ra-do-miak!

u44 - 5 listopada 2016, 16:17:15 - 095160156002.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Proszę pokazać sytuację z 12 minuty na czerwoną kartkę. Czemu nikt tego nie pokazuje, a jest hejtowanie decyzji sędziego ? PZPN do roboty - łączy Nas piłka.

REKLAMA

legionowo - 5 listopada 2016, 16:18:20 - abxw116.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stempniewski chyba ci wstyd za taki zespół
dodatkowo sędziów ustawiasz

Arsen Weng - 5 listopada 2016, 16:36:00 - aftb41.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak co tydzień to samo płacz że mecz ustawiony hue hue ile można ? Jeszcze wam się nie znudziło ?

Leon - 5 listopada 2016, 16:51:44 - 188.146.172.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Decyzje sędziego absurd!!! Czerwona karta, niby spalone karanie ławki rezerwowych Legionovi... Remis byłby najbardziej sprawiedliwy.

Mirco - 5 listopada 2016, 17:03:44 - 078088029239.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Dla mnie ta rozpacz niektórych i narzekanie na słabą grę jest żałosne. To lepiej ładnie grać i przegrywać? Przecież to jest tak naprawdę 3 liga. I tak najważniejszy jest awans i świętowanie w czerwcu.

zielonyRad - 5 listopada 2016, 17:04:17 - ip-31-0-126-40.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
legionoia ani razu nie zagroziła bramce Radomiaka ale jeden gamoń z drugim pieprzy że remis bylby sprawiedliwy.

Znicz - 5 listopada 2016, 17:04:53 - user-94-254-177-3.play-internet.pl
Pacholkom legii znów sędzia pomógł. ????

Mirco - 5 listopada 2016, 17:16:08 - 078088029239.dynamic-ra-06.vectranet.pl
Do znicz: strzel sobie baranka o ścianę i to podwójnego. Może to bajdurzenie Ci przejdzie.

Dzierzkow - 5 listopada 2016, 17:22:50 - adpd11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo chlopaki!!! Kolejne zwyciestwo!!! Odra i Rakow bliziutko;) oby tak dalej! Juz od najmlodszych lat zielony jest nasz swiat!!! ;)

Kibic - 5 listopada 2016, 17:42:03 - 188.146.78.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Byłem na meczu i powiem ze cieszą tylko 3punkty bo gra słaba.Bemba do zmiany w przerwie słaby mecz tego zawodnika,zmiennicy Filipowicz nie wykorzystał szansy.Brawo radomiak za zwycięstwo.Ewidentny brak Staporskiego w Radomiaku w ofensywie z Leo jest nie do zatrzymania w tej lidze.Ole Radomiak!!

Azerbejdża - 5 listopada 2016, 18:00:01 - user-94-254-177-3.play-internet.pl
Ile bydła w zielonych stringach spędzili do Legionowa???

Zielony - 5 listopada 2016, 18:33:04 - 79-77-239-44.dynamic.dsl.as9105.com
Szady7 spychala8 grudniewski7 swidzikowski8 sulkowski9 bemba8 koscielny7 kwiek5 bragiel7 filipowicz6 leo6 kucharski6 , kibic jak bemba grał słabo to chyba byliśmy na innym meczu , 1 połowa super powinno byc 3-0 druga to przedewszystkim uważna defensywa , bemba zagrał dobre zawody podobnie spychala i sulkowski , kwiek coś tam grał ale czerwona obniża jego note , może filipowicz niezagral najlepiej ale ja bym grał nim na 10 a kwiek na ławke , brawo radomiak mamy kolejne 3pkt

obiektywny - 5 listopada 2016, 18:41:29 - aavw204.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem na meczu i bez przesady z tym sędziowaniem, jak piłkarze Legionovii walili w ciemno albo piłka albo nogi. Do czerwonej kartki czyli do 12 minuty już powinno być ze 2-0 dla Radomiaka, nie wiem moim zdaniem Radomiak lepiej grał 11 x 11 niż w przewadze.Później wszystko siadło i mogło być różnie a nawet 1-1 ale jak sie nie strzela z 6 metrów.Taki klub jak Radomiak powinien spokojnie grać w I lidze z takimi kibicami. Zasłużone zwycięstwo Radomiaka a moim zdaniem najlepszy piłkarz to prawy obrońca Radomiaka. Technicznie wymiatał też Leonardo, nieraz to i trzech naraz.

Kibic - 5 listopada 2016, 19:26:16 - 188.146.78.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zielony zgadzam sie z toba filipowicz na 10 bardziej ale Grał słabo,a kwiek to kolejny słaby mecz.Moim zdaniem Bemba słabo duzo strat ma i za duzo sie kiwa na tej pozycji a za mało zmienia ciężar gry przerzutów wogole a od teg na tej pozycji sie wymaga.A tak jak pisałem Stąporski z Leo robią robotę w ataku plus Bragiel ale on ma mało asyst i goli 0.Ale wazne sa 3 punkty jak mowie.

Ponsi73 - 5 listopada 2016, 19:46:13 - aavw204.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka z tego meczu: https://www.youtube.com/watch?v=wMLqKwxa0Vg

postronna - 5 listopada 2016, 20:37:19 - 188.146.94.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo obrona brawo bramkarz kolejny mecz bez straty seta. Radomiak super....A szczęście sprzyja lepszym...

REKLAMA

Stepniewsk - 5 listopada 2016, 21:28:58 - apn-37-249-39-114.dynamic.gprs.plus.pl
Legionowo ,nie wstyd mi za mój zespół , przegraliście 0-1 jak byles na meczu napisz ile strzalow celnych oddaliscie na nasza bramke

Zielony - 5 listopada 2016, 21:56:20 - 79-77-239-44.dynamic.dsl.as9105.com
Darek faktycznie malo asyst i bramek ale sporo fauli na nim jest z czego są bramki ostatnio bragiel gra naprawde dobrze , leandro spychala i swidzikowski to jakośc sama w sobie bemba tak samo , mają papiery na gre wyżej i będą grali i to już za kilka miesięcy

Do stempni - 5 listopada 2016, 21:58:13 - agou215.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warcholy wejda bo prezes zalatwia karne i kartki tylko wyzej becki co mecz
Teraz nie mozecie rozegrac pilki w przewadze bo gracie piach
Czemu w przewadze kopaliscie po autach

pynek444 - 5 listopada 2016, 22:08:16 - cpc69403-oxfd27-2-0-cust344.4-3.cable.virginm.net
Oj boli oj, tu widzę, niektórych, za tydzień nikt nie będzie pamiętał stylu, 3pkt dopisane najważniejsze, Do boju Radomiak, tylko Zieloni

Legia Pany - 6 listopada 2016, 2:04:19 - apn-77-112-86-202.dynamic.gprs.plus.pl
Wszystko się zgadza. Mecz na 3 z minusem, więc trzy punkty mogą być. Panie Kwiek... Jako kibic Radomiaka trzymam za pana kciuki, choć twoja noga i forma do kalibracji... mówiąc dyplomatycznie. Kartki słuszne, cieszę się że chamstwo jest "odpowiednio nagradzane". Panie trenerze udało się :-). Boczni obrońcy dali z siebie więcej niż ofensywni pomocnicy... Ale jedziemy dalej! Tylko RADOMIAK

Kojot - 6 listopada 2016, 10:27:53 - ip-5-172-235-135.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Witam. Bylem na meczu i nie mogłem słuchać jak w Legionovii grono ekspertów ciągle krzyczało do sędziego "czerwona". Przecież to nie sędzia uderzył zawodnika Radomia ka i to nie sędzia pudlowal przy setkach Legionovii. z trybuny vipow ciągle było słychać narzekania na sędziego. SZCZEGÓLNIE 3 ekspertów co wszystko wiedzieli najlepiej. jeden farbowany lis na blondyna i dwoch jego mosci. Oby WAM się Panowie ta czerwona kartka siła co noc.

j23 - 6 listopada 2016, 12:59:19 - host173.v45.interkam.pl
Radomiaczek wywalcie trenera bo za malo strzelacie bramek

palermo - 6 listopada 2016, 13:55:53 - user-94-254-131-83.play-internet.pl
Ave Radomiak.
Ave Cezar...

siara99 - 6 listopada 2016, 14:34:32 - 87-206-34-50.dynamic.chello.pl
Tylko Broń Radom.

Arturro - 7 listopada 2016, 7:59:40 - 188.146.169.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do "siara 99" - oj co ja widzę broń Radom jest w 5 lidze ! Jak tak się masz, skopali Ci pupcię w Promnej czy co ?

RGKS - 7 listopada 2016, 13:08:34 - 148.122.187.2
Potraktowali go raczej jak kobietę lekkich obyczajów o imieniu Bronka

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: