5 listopada 2016, 21:51:09 - koofel
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla FC Nantes w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 12. kolejki francuskiej Ligue 1 z Toulouse FC. Polak pojawił się na boisku w 76. minucie w miejsce Yacine'a Bammou. To jego trzeci gol w tym sezonie.

5 listopada 2016, 20:00 - Nantes (Stade de la Beaujoire)
FC Nantes 1-1 Toulouse FC
Mariusz Stępiński 90 - Martin Braithwaite 36 (k)

żółte kartki: Diego Carlos, Oswaldo Vizcarrondo, Guillaume Gillet, Koffi Djidji - Issa Diop, Pavle Ninkov.

sędziował: Mikaël Lesage (Dolna Normandia).
widzów: 21 138.

Nantes z dwunastoma punktami zajmuje 15. miejsce w tabeli.

Zakapturni - 5 listopada 2016, 21:59:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To się nam Mariuszek rozwinął. Na kilka następnych meczów pierwszy skład ma jak w banku. W ogóle to w każdym meczu jak nie asysta to po jego akcjach padają bramki, więc dlatego bardzo dziwny jest fakt nie wystawiania go przez trenera w pierwszym składzie. Na szczęście nie załamał się i pokazuję klasę. Brawo! Brawo! I jeszcze raz brawo!

Smuda - 5 listopada 2016, 21:59:53 - *.adsl.inetia.pl
No i pieknie, uratowal remis wchodzac na kilkanascie minut. Polska napastnikami stoi

k.aasa.pl - 5 listopada 2016, 22:08:13 - *.153.9.51.dyn.plus.net
Przydałby się wczoraj na C6

Zakapturni - 5 listopada 2016, 22:10:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Smudy U Ciebie i tak bez zmian, więc nie wpuściłbyś go przecież nawet z ławki. No chyba, że od pierwszej byś go wystawił.

janek - 5 listopada 2016, 22:10:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogra sezon a pozniej jakas Marsylia albo Monaco, gratulacji Mario

Uu - 5 listopada 2016, 22:12:29 - *.centertel.pl
Wygląda na to, ze decyzja o wyjeździe w jego przypadku była bardzo dobra. Oby nie pogubił priorytetów i dalej się rozwijał, to za 5-6 lat, kiedy zabraknie Lewego nie będzie żałoby narodowej

lukas - 5 listopada 2016, 22:14:18 - *.eaw.com.pl
Zakapturni
Do dzisiejszego meczu w każdym miał pierwszy skład, więc nie wiem o czym piszesz ;)

piw - 5 listopada 2016, 22:16:43 - *.tel.tkb.net.pl
Myślę, że zrobi większą karierę jak Milik, może nawet jak Lewy. Wystarczy, że strzeli jeszcze z 7 bramek plus te 3 jeszcze w ruchu i cena poszybuje na przynajmniej 8baniek. Monaco czy PSG to za wysokie progi na następny sezon, ale jakiś średniak z PL pewnie go wyciągnie. A może Anderlecht? I będzie Polski duet egzekutorów? Do niemiec się nie nadaje, ale w innych ligach poradzi sobie podobnie jak Milik. Tego mu życzę.

:) - 5 listopada 2016, 22:18:31 - *.static.chello.pl
pewnie pisze o tym, że dziś tylko wszedł z ławki choć w tym sezonie jest najlepszym ofensywnym graczem Nantes

Zakapturni - 5 listopada 2016, 22:24:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To miałem na myśli wydawało mi się, że w jeszcze w jednym wcześniejszym meczu wszedł z ławki przepraszam za swoje niedopatrzenie.

Przypominam.
W 2017 mamy w POLSCE turniej,MME -U21 !!!
Polacy czekają na SUKCES taki jaki był na IO 92.
Trzeba tak robić aby tej drużynie...NIE szkodzić.
Sukces młodych to dobra przyszłość Pierwszej.
Polacy czekają na SUKCES,na dobry turniej !!!

Edgar - 6 listopada 2016, 12:52:04 - *.iceservers.net
Brawo Mariusz !! Robert w słabej formie więc Adam powinien jego wystawić w meczu z Rumunią, w ataku z Kamilem.

LEO - 7 listopada 2016, 0:56:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl