6 listopada 2016, 13:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)

Gryf: 1. Dawid Leleń - 16. Przemysław Czerwiński (84, 3. Przemysław Szur), 6. Łukasz Nadolski, 13. Paweł Brzuzy, 20. Przemysław Mońka - 15. Dawid Tomczak, 10. Jacek Wicon, 22. Piotr Łysiak, 8. Robert Chwastek - 14. Daniel Ciechański, 21. Paweł Czychowski (74, 11. Mateusz Goerke).

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 4. Łukasz Furtak, 23. Piotr Stawarczyk, 3. Michał Czarny, 28. Michał Mikołajczyk - 21. Jakub Zagórski (71, 20. Filip Wójcik), 7. Marcel Kotwica, 17. Bartosz Żurek (69, 9. Łukasz Krzysztoń), 10. Maciej Domański (77, 11. Dominik Radziemski), 14. Kamil Łączek - 19. Marcin Orłowski (83, 6. Arkadiusz Gajewski).

żółta kartka: Furtak.

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 300.

Jatu - 6 listopada 2016, 15:01:28 - *.dynamic.chello.pl
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego zamiast Ferry broni ten parodysta Leleń? Jak Gryf chce cokolwiek osiągnąć z gościem, który prezentuje poziom przeciętnego chłopaka z podwórka? Ile on już goli zawalił w Gryfie?

kaszub - 6 listopada 2016, 15:06:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Pawlak ... dymisja!

bee - 6 listopada 2016, 15:08:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Jatu - dokładnie. Leleń na początku sezonu bronił spoko, ale ostatnie 2 mecze to przegrane tylko i wyłącznie przez niego. Z Radomiakiem WSZYSTKIE gole zawalone, dzisiaj 1. Masakra. Forowany tylko dlatego chyba, że jest młodzieżowcem... Szkoda, kolejny mecz przegrany, bo strzelamy w bramkarza, w poprzeczkę albo w 100% syt. obok. Ile to już takich? Radomiak (może by wygrali 3:1, może nie, kto wie, przy 1:0 była setka), Warta (ooo tam to chyba z 5 setek), Siarka... ile trzeba przegrać, żeby trener Pawlak wprowadził jakieś treningi strzeleckie?!

rafalski - 6 listopada 2016, 15:10:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co wy chcecie od Pawlaka To potrzeba czasu i kasy Cieszcie się że za 6 tysiecy pracuje i że z regionu jest

Jajco - 6 listopada 2016, 15:12:34 - *.play-internet.pl
Dlaczego najlepszy młodzieżowiec Puszczy Filip Wójcik nie gra w składzie panie ignorancie Tułacz???

lel - 6 listopada 2016, 15:22:31 - *.play-internet.pl
Z Radomiakiem bronił Ferra pseudoznawcy

xyzzz - 6 listopada 2016, 15:24:44 - *.airmax.pl
Puszcza wszystkich spuszcza

zxc - 6 listopada 2016, 15:25:51 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje!! Bardzo dobre ustawienie Puszczy przynosi kolejne zwycięstwo. Oby tak dalej.

nitka - 6 listopada 2016, 15:29:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawlak ida swieta wez urlop bo ci bilety wykupia,chojniczanka jest na ktorym miejscu po twoim odejsciu?

bee - 6 listopada 2016, 15:33:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@lel - faktycznie, Leleń tak wkurza, że wydawało mi się z automatu, że wtedy też bronił. Mój błąd. W takim razie w zimie koniecznie nowy bramkarz i nowy skuteczny napastnik.

:) - 6 listopada 2016, 15:40:20 - *.dynamic.chello.pl
Przewaga Puszczy i zasłużone zwycięstwo.
Po faulu na Zagórskim dośrodkowanie Domańskiego i gol Łączka.
Po prostopadłym podaniu od Zagórskiego kolejne celne dośrodkowanie Domańskiego i gol Czarnego. Powodzenia za tydzień.

beern - 6 listopada 2016, 15:42:56 - *.centertel.pl
Brawo Puszcza. Do kibiców oglądających mecz - jak wyglądał mecz? Pozdrowienia dla Kibiców Gryfa, życze Wam powodzenia.

tede - 6 listopada 2016, 16:00:39 - *.tel.tkb.net.pl
Gryf czeka ciezka przeprawa. U siebie podejmie Olimpie Zambrow. Jak nie wezma sie do roboty to wyniku nie powtorza 3:1 z Zambrowa bo Olimpia Z. to juz inny zespoł.

marcinnnnn - 6 listopada 2016, 16:02:06 - *.151.137.42
Panie Pawlak. Z tygodnia na tydzień jest gorzej. Za tydzień strefa spadkowa. Wiadomo, grają piłkarze ale wiele zależy od trenera. Niedawno mieliśmy LIDERA w Wejherowie. Teraz jest masakra... jakiś pomysł? Bo z gry wynika, że zawalimy tą jesień jak co roku. Zarząd, liczymy znowu na fuksa przy zielonym stoliku???

1930 - 6 listopada 2016, 16:02:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pawlak gra toporną piłkę. Gra futbol mało widowiskowy i nastawiony przede wszystkim na defensywę. A jak coś uda się strzelić to sukces. Nie zliczy się spotkań kiedy Chojniczanka traciła gole w 90 minucie lub w doliczonym czasie. To też charakteryzowało Pawlaka. Wiem co mówię bo jestem wiernym kibicem MKS 1930. Facet zatrzymał się w rozwoju. Życzę Gryfowi powodzenia, bo fajnie byłoby mieć kolejny klub z regionu w wyższej lidze.