6 listopada 2016, 17:51:38 - koofel
Bramka Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndbyernes IF w wygranym 2-1 (1-0) spotkaniu 16. kolejki duńskiej Superligaen z Viborg FF. Reprezentanta Polski, który zanotował tym samym swoje dziewiąte ligowe trafienie w tym sezonie, w 64. minucie na boisku zmienił Christian Jakobsen.

6 listopada 2016, 16:00 - Viborg (Energi Viborg Arena)
Viborg FF 1-2 Brøndbyernes IF
Christian Sivebæk 47 - Kamil Wilczek 7, Andrew Hjulsager 72

żółta kartka: Peter Friis Jensen (Viborg).

sędziował: Michael Tykgaard.

Brøndby zajmuje drugie miejsce w tabeli z 32 punktami.

bombel - 6 listopada 2016, 17:56:23 - *.u3d.net
gratulacje i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Stinger - 6 listopada 2016, 18:12:19 - *.opera-mini.net (*.99.254.151)
Brawo! To jeszcze Teodorczyk tradycyjnie jedną i jedziemy dalej.

papo - 6 listopada 2016, 19:50:51 - *.215.35.206
Napiszę tutaj bo to chyba najlepsze miejsce do tego - nie uświadczymy dzisiaj na 90minut żadnego newsa o Teodorczyku (chyba że po meczu ujawni się jakaś kontuzja, oby nie). A dlaczego to domyślcie się już sami.

Stinger - 6 listopada 2016, 19:58:11 - *.opera-mini.net (*.99.254.151)
No niestety Teodorczyk nic nie strzelił. Mieli karnego ale Tielemans nie oddał.

Mądry - 6 listopada 2016, 20:37:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl