6 listopada 2016, 23:06:14 - Gladki
Wygrana Sportingu w lidze

Sporting Clube de Portugal wygrał 3-0 (1-0) z FC Arouca w meczu 10. kolejki portugalskiej ekstraklasy. Sporting jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

6 listopada 2016, 21:15 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3-0 FC Arouca
Bas Dost 9, 68, Joel Campbell 55

Sporting: 1. Rui Patrício - 21. João Pereira, 13. Sebastián Coates, 35. Rúben Semedo, 31. Marvin Zeegelaar - 77. Gelson Martins (87, 22. Elias), 23. Adrien Silva (79, 11. Bruno César), 14. William Carvalho, 7. Joel Campbell - 10. Bryan Ruiz (76, 20. Luc Castaignos), 28. Bas Dost.

żółte kartki: Gelson Martins, Adrien Silva, Joel Campbell - Adilson Goiano, Vítor Costa.
czerwona kartka: Vítor Costa (49. minuta, Arouca, za drugą żółtą).

sędziował: Carlos Miguel Taborda Xistra (Castelo Branco).
widzów: 40 743.

W 64. minucie Adrien Silva (Sporting) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

W drużynie gości cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Rafael Crivellaro (kiedyś Wisła Kraków).

Sporting zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Legia zagra ze Sportingiem 7 grudnia w Warszawie.

vald - 7 listopada 2016, 12:30:42 - *.itsa.net.pl
Real nie będzie już przeciwnikiem Legii ;)

amd - 7 listopada 2016, 19:20:12 - *.dynamic.chello.pl
z realem już odbył się dwumecz, tak więc 90minut poda tylko wyniki Sportingu i Borusii. Po meczu z Borussią, będą podawać tylko wynik ze Sportingiem. Tak więc ziomek nie popisałeś się widać że mało zaglądasz na ten serwis....

LEO - 7 listopada 2016, 19:23:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl