11 listopada 2016, 13:54:21 - euzi
Charlie Trafford i Steven Vitória zagrali w reprezentacji Kanady

Charlie Trafford z Korony Kielce oraz Steven Vitória z Lechii Gdańsk zagrali w barwach reprezentacji Kanady w wyjazdowym meczu towarzyskim przeciwko reprezentacji Korei Południowej. Ich drużyna przegrała 0-2 (0-2).

11 listopada 2016, 12:00 - Cheonan (Cheonan Baekseok Stadium)
Korea Południowa 2-0 Kanada
Kim Bo-kyung 10, Lee Jung-hyup 25

żółta kartka: Han Kook-young (Korea Południowa).

sędziował: Ma Ning (Chiny).
widzów: 18 920.

Vitória wszedł na boisko w przerwie, a Trafford w 72. minucie zastąpił Samuela Piette'a.

Ojgen - 11 listopada 2016, 14:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Charlie, Charlie.
Był mą podróżą dziką, uwolnił mnie.
Rock'and'rollowym snem i rozkoszą był.
Po tak namiętnej nocy, jak wierzyć, że odszedł?
Pokochać cię, mój Charlie, Charlie.
Tak czułam, że mocna to rzecz.
Ty masz taki czar ty masz w oczach blask.
Tak łatwo mogłeś zdobyć mnie.
I mogłeś zdobyć ją.

Jużny - 11 listopada 2016, 15:35:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ojgen co wy tam za towar macie w tych Niemcach że polskie teksty piszecie niewiem ale daj nazwe

aa - 11 listopada 2016, 16:08:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Charlie to jakaś rodzina Olda? bo Steven to chyba brat Setubala

mgmg - 11 listopada 2016, 17:02:59 - *.dynamic.chello.pl
@aa
Old to jego stary

trtrtrt - 11 listopada 2016, 17:50:37 - *.dynamic.chello.pl
nie dziwie się, że przegrali jak u nich grają w reprezentacji piłkarze rezerwowi z polskiej ligi