14 listopada 2016, 22:37:01 - dyrovski
Roczne dzieło wieńczy "Teo"

W swoim ostatnim meczu w tym roku, którym było spotkanie towarzyskie ze Słowenią, reprezentacja Polski zremisowała we Wrocławiu 1-1 (0-1). Bramkę dla gości zdobył Miha Mevlja, a Polacy odpowiedzieli trafieniem Łukasza Teodorczyka. "Biało-czerwonym" nie udało się zatem zakończyć zwycięstwem udanego dla nich roku, w którym doszli do ćwierćfinału mistrzostw Europy, a także objęli prowadzenie w grupie E eliminacji mistrzostw świata.

Początek spotkania nie należał do najciekawszych. Do 20. minuty żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie jakiejkolwiek okazji do zdobycia bramki, jednak cztery minuty później sztuka ta udała się Słoweńcom. Josip Iličić dośrodkował z lewej strony z rzutu wolnego, a gola strzelił pozostawiony bez opieki Miha Mevlja. Polska mogła szybko odpowiedzieć, lecz strzał Krzysztofa Mączyńskiego, po zgraniu piłki głową przez Łukasza Teodorczyka, był mocno niecelny. W 26. minucie Grzegorz Krychowiak pobiegł z futbolówką od środka boiska aż pod pole karne gości, a następnie zdecydował się na uderzenie, ale Vid Belec nie miał problemu ze złapaniem piłki. Cztery minuty później Mączyński zacentrował z rzutu wolnego, a strzał głową oddał Thiago Cionek, jednak futbolówka poleciała daleko obok słupka. W 40. minucie Artur Boruc wybił piłkę po uderzeniu Mihy Zajca z dalszej odległości.

Druga część gry lepiej rozpoczęła się dla Polaków, którzy już w 49. minucie mogli doprowadzić do remisu. Kamil Wilczek podał do Teodorczyka, a ten minął Gregora Sikoška i oddał strzał, który został zablokowany przez robiącego wślizg Mevlję. W 67. minucie Jasmin Kurtič zagrał do Aleksa Pihlera, a wprowadzony kilka chwil wcześniej zawodnik uderzył bez przyjęcia, ale była to bardzo nieudana próba. W 79. minucie Polakom udało się wyrównać po bardzo ładnej akcji zespołowej. Bartosz Bereszyński podał na prawej stronie do Jakuba Błaszczykowskiego, a ten zagrał wzdłuż bramki do Teodorczyka. Napastnik Anderlechtu sprytnym strzałem przechytrzył słoweńskiego golkipera. Jeszcze w 90. minucie gola próbował strzelić Wilczek, lecz nie udało mu się trafić w bramkę.

14 listopada 2016, 20:45 - Wrocław (Stadion Miejski)
Polska 1-1 Słowenia
Łukasz Teodorczyk 79 - Miha Mevlja 24

Polska: 12. Artur Boruc (46, 1. Wojciech Szczęsny) - 24. Bartosz Bereszyński, 4. Thiago Cionek, 2. Michał Pazdan, 3. Artur Jędrzejczyk - 18. Paweł Wszołek (66, 16. Jakub Błaszczykowski), 10. Grzegorz Krychowiak (46, 23. Kamil Wilczek), 27. Jacek Góralski (61, 19. Piotr Zieliński), 5. Krzysztof Mączyński (83, 26. Damian Dąbrowski), 7. Bartosz Kapustka (71, 11. Kamil Grosicki) - 14. Łukasz Teodorczyk.

Słowenia: 1. Vid Belec (84, 12. Jan Koprivec) - 3. Boban Jović, 4. Miral Samardžić (46, 23. Antonio Delamea Mlinar), 17. Miha Mevlja, 20. Gregor Sikošek - 22. Nik Omladič, 6. Rene Krhin, 8. Jasmin Kurtič, 19. Miha Zajc (46, 18. Rok Kronaveter), 21. Benjamin Verbič (66, 14. Aleks Pihler) - 7. Josip Iličić (53, 13. Andraž Šporar).

żółte kartki: Pazdan - Zajc, Krhin.

sędziował: Björn Kuipers (Holandia).
widzów: 40 119.

Cały mecz w drużynie gości rozegrał Boban Jović, który jest zawodnikiem Wisły Kraków.

kibic - 14 listopada 2016, 22:38:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest takie stare piłkarskie porzekadło."Gdy Szpakowski komentuje,Polska przegrywa bądź remisuje".

A73 - 14 listopada 2016, 22:38:07 - *.92.148.46.multiplay.pl
Kapustka niech sobie już da spokój....

Boa - 14 listopada 2016, 22:38:16 - *.itsa.net.pl
Z nowych chyba tylko Bereszyński wypadł dobrze, podanie do Kuby przy bramce Teo to było ciasteczko.

zzzxc - 14 listopada 2016, 22:38:21 - *.95.204.21
zenujacy mecz

judasz - 14 listopada 2016, 22:38:40 - *.opera-mini.net (*.137.1.198)
znow popili

Matt - 14 listopada 2016, 22:38:51 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Solidnie jak na eksperymentalny sklad zrobiony glownie z rezerwowych.

A73 - 14 listopada 2016, 22:39:32 - *.92.148.46.multiplay.pl
To chyba ostatni występ Boruca.

szu - 14 listopada 2016, 22:39:38 - *.opera-mini.net (*.77.107.51)

Nor - 14 listopada 2016, 22:40:49 - *.host-nowanet.pl
1] Kapucha do U-21. Póki co tam jego miejsce.
2] Wilczek = Teodorczyk < Milik < Lewandowski.
3] Bereszyński to na ten moment idealny zastępca Piszczka.
4] Góralski > D. Dąbrowski.

ja - 14 listopada 2016, 22:41:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieje że Janusze zadowoleni po zakupie biletów na ten "spektakl". Żenująca kopanina. Jak tam zagrał wasz wielki talent Zieliński bo u mnie w okręgówce za takie dno następny mecz ława.

tt - 14 listopada 2016, 22:41:37 - *.play-internet.pl
pl b

Rafel - 14 listopada 2016, 22:42:49 - *.218.124.105
Kopanina jak ekstraklasie bez ładu składu

Boa - 14 listopada 2016, 22:43:35 - *.itsa.net.pl
No i Mączyński po raz setny pokazał, że to piłkarz na Wisłę Kraków, a nie reprezentację.

!!! - 14 listopada 2016, 22:45:43 - *.play-internet.pl
Kapustka to ogór nie piłkarz. A kibice zero atmosfery. Jak grać przy braku dopingu.2 napastników a żaden nie potrafił się pokazać, cofnąć to komu miał ten Zieliński zagrać.

Rafel - 14 listopada 2016, 22:46:15 - *.218.124.105
Nuudaaaaa

kkkkkkk - 14 listopada 2016, 22:47:14 - *.play-internet.pl
Kapustka dno, Maczynski dno. Co za interes ma Nawalka ze ich tak lansuje

OKS ODRA - 14 listopada 2016, 22:48:02 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Nie wiem o co tu chodzi.Przecież to trzeba być upośledzonym,żeby trzymać Kapustkę.Kto to opłaca???Środek pola to największy problem.Góralski to niech się dalej kopie po czole w tej "ekstraklasie".Mączyński wiadomo pupil "trenera".Jedynie Bereszyński pokazał,że zasłużył na te powołanie.

janek - 14 listopada 2016, 22:48:04 - *.play-internet.pl
tej a kto to jesta ten góralski? bo nie znam zioma, dobrze grał?

Rafel - 14 listopada 2016, 22:48:56 - *.218.124.105
Juz lepiej sie oglądało dzisiejszy księżyc

Voxi - 14 listopada 2016, 22:49:14 - *.centertel.pl
Wiele jeszcze Boruc szmat musi wpuścić ? Mało sie o słupek nie zabił. Kapustka chlopie uciekaj z tej ławki w Leicester dokądkolwiek , bo przykro patrzeć

ja - 14 listopada 2016, 22:49:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapustka beznadziejny, Zielińskiemu po jednym udanym meczu gwiazdor się włączył i chciał wszystko zrobić sam, Wszołek totalny chaos i nic więcej Bereś rewelacja !! i Wilczek na mały plus za te dwa prostopadłe podania.

kibic - 14 listopada 2016, 22:49:54 - *.dab.02.net (*.144.97.196)
trzeba sprawe postawic jasno. nawalka do dymisji w trybie natychmiastowym.

test100 - 14 listopada 2016, 22:51:03 - *.centertel.pl
Pytanie do krytyków Zielińskiego, oglądaliście mecz z Rumunią? kto według was powinien być rozgrywającym rep.?

Wnerw - 14 listopada 2016, 22:51:10 - *.play-internet.pl
Czy Pazdan i Cionek nie potrafią rozgrywać szybko akcji do przodu ? Za każdym razem grali wszerz, no i obowiązkowe podanie do rozgywającego, nawet jeśli był "pod kryciem".

kiciakks - 14 listopada 2016, 22:51:42 - *.adsl.inetia.pl
Przestańcie powoływać miernotę Wszołka

tech - 14 listopada 2016, 22:52:45 - *.dip0.t-ipconnect.de
i co wszystkim ? cionek jest oki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obiektywny - 14 listopada 2016, 22:56:09 - *.serczer.pl
Jak na rezerwy-rezerw było całkiem okej podczas drugiej połowy. Obrona dobrze, z przodu gorzej. Bramka wpadła nam z tak zwanej "dupy", zakładam, że Fabian by to wyjął. Jak na sprawdzenie możliwości to Góralski, Dąbrowski, Bereszyński wypadli całkiem okej. Bez szału, ale cały zespół grał bez szału. Wilczek kilka bardzo dobrych, pomysłowych podań. Mączyński, Wszołek i Kapustka raczej na minus. A wam kochani malkontenci polecam zmienić obywatelstwo. Nie potrzeba nam tu takich, którzy nie potrafią nawet konstruktywnie się wypowiedzieć. Kibice sukcesu, przepadnijcie.

artuur,,, - 14 listopada 2016, 22:58:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nawalka wie co to jest I jedenastka a co zmiennicy.Dobry sparing do myslenia.

mumin - 14 listopada 2016, 22:58:36 - *.ostroleka.vectranet.pl
No cóż, nie był to tak pamiętny mecz jak ten na Wembley między Barceloną i Sampdorią. Pamiętny, bo komentował go Szpakowski.

rafa - 14 listopada 2016, 22:59:07 - *.dynamic.mm.pl
polska armia fanatykow polskiej kadry przychodzi ogladac w komplecie nawet trzeci garnitur reprezentacji!!!

obel - 14 listopada 2016, 22:59:24 - *.255.134.198.static.westdc.net
mecze reprezentacji to jedyna metoda zapełnienia stadionu we Wrocławiu

retro - 14 listopada 2016, 23:01:57 - *.107.34.104
Bereszyński to może buty czyścić Piszczkowi, Teodorczyk starał się, ale 1 gol na 20 prób to mało, Wszołek-porażka, Kapustka-porażka, Góralski-kiepsko, Zieliński-kiepsko, Boruc-czas zakończyć reprezentacyjną przygodę, I co Wy chcecie od Mączyńskiego? wraz z Krychowiakiem poprawne zawody rozegrali..

Rafel - 14 listopada 2016, 23:03:49 - *.218.124.105
Obiektywny jakbyś mógł to byś wylizał tyłki pilkarzom

bardzo źle - 14 listopada 2016, 23:04:16 - *.dynamic.chello.pl
Mogliśmy przeskoczyć w rankingu Włochy i Anglię i nie przeskoczymy. Była jedyna w historii szansa żebyśmy byli lepsi od Anglii i nie będziemy,bo nie wygraliśmy z 52 w rankingu Słowenią, przez Nawałkę, który trzymał długo na ławce najlepszych piłkarzy.

uzi - 14 listopada 2016, 23:10:29 - *.web.vodafone.de
@obiektywny....podpisze sie pod Twoimi słowami....jedyna obiekcja to gra Wilczka...ja uwazam. ...że nie pokazał nic wielkiego

xxx - 14 listopada 2016, 23:13:34 - *.152.50.52
na plus zdecydowanie Bereś, obrona ogólnie dosyć dobrze, Krycha lepiej niż z Rumunią - grał pewnie, Wilczek nieźle (na pewno znacznie lepiej niż Teo, któremu w meczu wyszła tylko bramka), Wszołek - dużo walki zero efektu, Kapustka - cień zawodnika,
Mączyński i Góralski poniżej oczekiwań , jakby chwilami bali się wziąć na siebie odpowiedzialność,Zieliński był dzisiaj jakiś taki zagubiony
od Boruca się odczepcie, jest w kadrze nr 3 i w razie potrzeby zawsze w meczu o punkty będzie pewnym rezerwowym, a poza tym to jeden z piłkarzy, którzy wpływają na utrzymywanie dobrego ducha w kadrze, ktoś taki jest potrzebny

Trurl8 - 14 listopada 2016, 23:13:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dwie sprawy:
1. Po co grać takie mecze? nie lepiej stworzyć kadrę B?
2. Każdy mecz (nawet towarzyski), to punkty do rankingu, więc każdy mecz należy wygrywać, bo potem się może okazać że tego zwycięstwa zabraknie żeby się znaleźć w wyższym koszyku. Swego czasu drużyna Norwegii specjalnie tak dobierała rywali, żeby iść w górę w rankingu.

sdf - 14 listopada 2016, 23:16:01 - *.dynamic.chello.pl
Co by nie powiedzieć panowie i tak mamy jedną z najzdolniejszych grup przed gimbazowych (90-92) i gimbazę troszkę słabszą w Europie(moja definicja gimbazy to ludzie którzy nie znają i nie pamiętają piękna lat 90-tych) Czyli roczniki głównie 94+.
Jak myślicie czy roczniki 92-93 też można zaliczyć?, myślę że nie bo oni poznali magię pegasusa, comadore, czy kaset video mimo iż byli chłopcami dopiero, sam pamiętam jak w wieku 8 lat ekscytowałem się Euro 96, ale najbardziej jednak jarałem się MŚ 98 (gdzie znałem już nazwiska niemal wszystkich zawodników)Zieliński i Kapustka znając już nazwiska najlepszy graczy, więc myślę podobnie było u innych że ta fascynacja piłką w jakiej małej części już świadoma zaczęła w wieku 7-9 lat.
Przechodząc do meczu to tylko wystawie oceny: (1-6): Boruc 3 (Szczęsny 3,5)-Bereszyński 4, Cionek 4, Pazdan 3,5,Jedrzejczyk 3,5- Wszołek 2,5, Błaszczykowski 4,5, Krychowiak 3, Góralski 2,5, Zieliński 3, Mączyński 3, Dąbrowski 2,5, Kapustka 2, Grosicki 3,5- Wilczek 4, Teodorczyk 4,5

Fred - 14 listopada 2016, 23:21:42 - *.93.120.78.rev.sfr.net
Boruc i Teo chyba znowu flaszke rozpracowali(ten drugi sie zrechabilitowal ,bo przy pierwszej bramie dal tylka za podziwianie numeru Slowenca;pierwszy chyba nie rozgrzany)Zielu blado jak nie ma kreatywnych zawodnikow?Reszta poprawnie.
Ps.Szpaku i Zewlak najlepsi:
...nastepny mecz wiosna z Rumunia......
...dobra zmiana Wszolka i asysta w meczu z Rumunia..
itp.

barti - 14 listopada 2016, 23:26:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak na pierwsza gierke takim składem to k w końcu t mecz towarzyski wiec lać sparing niektorzy zawodnicy sa przepici boruc i kapustka teodorczyk do lewego to dwa poziomy mniej od lewego z techniki

Homia - 14 listopada 2016, 23:31:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Precz cionek

kibic - 14 listopada 2016, 23:33:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Póki Kapustka w reprezentacji A, mecze są słabe jak Linetty z Rumunami .

#1 - 14 listopada 2016, 23:34:18 - *.dynamic.mm.pl
szkoda ze skorupskiemu nie dal zagrac

johnnyB - 14 listopada 2016, 23:47:15 - *.dynamic.chello.pl
Generalnie kopanina bo jak to inaczej nazwać Irytowało to klepanie łysego i ciołka w stylu ty do mnie ja do Ciebie. Obrona jako jedyna formacja powinna się rozumieć, tymczasem wcale nic nadzwyczajnego nie grała to Słoweńcy nie stanowili zagrożenia. Stracona bramka obciążą ich i obniża ich słabą ocenę. Krycha ciężkie nogi to widać, Kapustka bez formy - dziwnie tą piłkę młody prowadzi, Wszołek to po prostu drewno - Rasiak przy nim jest mistrzem. Plusy to Wilczek, Bereszyński jakoś ujdzie, gol Teo który da mu szanse odblokowania się chociaż nasz napastnik dobrego meczu wcale nie zagrał. Chociaż w 1 połowie Nawałka robił wszystko żeby Teodorczykowi grę utrudnić. Długie piłki na jego głowę to kompletny bezsens, do kogo miał je zbijać do samego siebie, dodatkowo zapewne sporo sił tracił na te powietrzne batalie. Jeżeli chodzi o poruszanie się po boisku (również gra bez piłki) Góralski do wyróżnienia i Mączyński.

Okulista - 14 listopada 2016, 23:50:08 - *.146.13.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To wszystko przez ten księżyc - największy od 68 lat, chyba ich oślepił...

Tomasz - 14 listopada 2016, 23:56:59 - *.146.18.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Słabszy mecz Polski. Skandalem jest, że kolejny raz TVP prezentuje grafiki z "Poland" zamiast Polską i "coach" zamiast trenera. Nie obowiązuje ich ustawa o języku polskim? Czy "my już są Amerykany", jak wieszczył dawno temu pewien dzisiejszy poseł? A Szpakowskiego to już się słuchać nie da - kiedy emerytura tego dospawanego do mikrofonu komucha??

Piotrek_S - 15 listopada 2016, 0:08:59 - *.dynamic.chello.pl
Byłem,zmarzłem, nic ciekawego nie zobaczyłem. Bramki dla nas nie zobaczyłem, bo obsługa przy stoiskach się guzdrała z wydawaniem napoi, a musiałem coś gorącego wypić. Chyba jedyny pozytyw jest taki, że nie przegrali, choć nie dużo brakowało. To był inny mecz niż wcześniejsze, ponieważ trzeba było gonić wynik, a nie go utrzymać. Generalnie nie przegrywamy i to cieszy, ale reszta pozostawia sporo do życzenia.

filip - 15 listopada 2016, 0:20:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teo jest lepszy od Milika.

Arek - 15 listopada 2016, 0:46:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie dziadek z wnuczkiem? Co, na meczu nie byli? Niech mi ktoś jeszcze powie, kiedy był ten pamiętny mecz na Wembley, który Darecki komentował? O dziesiejszym meczu w zasadzie szkoda pisać, a to dlatego, że to był pierwszy i ostatni mecz, gdzie kadra wyszła w takim składzie. Wyróżniłbym Bereszyńskiego i Wilczka. Sodówka, znaczy Kapustka beznadziejna. W ogóle zdziwiło mnie to zestawienie z trzema defensywnymi, bo z Mączyńskiego taki rozgrywający jak ze mnie zakonnica. Poza tym dajcie już sobie spokój z pisaniem o tych rankingach, rozstawieniach, bo to żadnego sensu nie ma, a już na pewno nie przy tego typu meczach, gdzie więcej w tym składzie na bank nie wyjdziemy. W pracy się mnie zapytali jaki będzie wynik i trafiłem remis hehe.

Robo - 15 listopada 2016, 1:06:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie rozumiem ludzi którzy mówią po takim meczu rezerwowym składem stara Polska wróciła , tak samo po meczu z Armenią dla niektórych ludzi to ćwierćfinał to za mało czy niektórzy nie mogę zrozumieć że Polska Reprezentacja to nie Hiszpania cz Brazylia za najlepszych lat , może za 2,3 lat dojedziemy do takiego poziomu jak oni a na razie trzeba cieszyć z tego co jest bo jest dobrze ale ludzie którzy tak lamentują powinni motywować chłopaków jak reszta a nie tylko narzekać .

maradona - 15 listopada 2016, 2:33:33 - *.89-22-37-204.matrix-net.pl
Wytłumaczy mi ktoś o co biega z Zielińskim? W Napoli świetny grajek, w kadrze kolejny raz żenada.

@maradona - 15 listopada 2016, 2:46:38 - *.dynamic.chello.pl
bo ty maradona w pilke grac nie umiesz

bolo - 15 listopada 2016, 3:34:08 - *.254.65.115
@Tomasz - a nie pomyślałeś że sygnał idzie również do Słowenii i angielski jest jako język uniwersalny kompromisem?

or - 15 listopada 2016, 6:40:49 - *.rev.pro-internet.pl
Po prostu z takim składem i ustawieniem kopaczy na takich pozycjach jak w tym meczu to meczu nie można było wygrać.Dwaj skrzydłowi Kapustka i Wszołek bardzo slabi a tylko Wszołek przejawiał chęci do gry bo umiejętności ma małe.Ustawienie Mączyńskiego jako 10 to bardzo duża pomyłka Nawałki.

kaczka dzi - 15 listopada 2016, 7:08:36 - *.dynamic.mm.pl
Cieszynka przy golu Teo, to chyba w stronę dziennikarzy PS?

k.aasa.pl - 15 listopada 2016, 7:20:54 - *.151.9.51.dyn.plus.net
z Lewym bysmy wygrali.

kleryk - 15 listopada 2016, 7:37:58 - *.nette.pl
Kapustka i "kochaś" Mączyński mogliby odpocząć od kadry.

Rafi - 15 listopada 2016, 7:53:15 - *.146.91.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kapustka dno w dnie na dnie.najgorszy w kadrze.

pacz57 - 15 listopada 2016, 8:16:20 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Po pierwsze zmiennicy nie stanowili zagrorzenia dla Słoweni. Po drugie niektorzy człapali po boisku jakby poprzednią noc spędzili na nocnych rozgrywkach hotelowych.
Po trzecie szkoda słów, bo pierwsza połowa to zaliczenie obecności. Goście pierwszą akcję przeprowadzili w 24 minucie i od razu 0:1. Nasze oreły grali pozorację. W drugiej części pozmianach trochę się zmieniło. Ostateczna ocena wychodzi na trzecią część dziadów. Zabrakło kapitana Lewandowskiego czyli zabrakło napastnika i motywatora. Pilnie potrzebny napastnik.
Czas na ligową kopaninę i zimowy sen. Oby do wiosny.

Rafi - 15 listopada 2016, 8:28:22 - *.146.91.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz pokazal nie mamy zmiennikow i to jest dramat tej kadry,kapustka kolejny fatalny wystep,pora szukac rezerwy i to pilnie.

OE - 15 listopada 2016, 8:57:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co robia w tej kadrze Wszołek i Kapustka.Najlepszymi zawodnikami w tym meczu .Byli niewątpliwie Bereszyński i Pazdan

jas - 15 listopada 2016, 9:05:59 - *.uznam.net.pl
Zastanawiam się czemu Nawałka nie sprawdza Czerwińskiego,razem z Pazdanem dobry obrońca.

bardzo źle - 15 listopada 2016, 9:33:49 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz miał służyć zgrywaniu piłkarzy przed meczem z Czarnogórą, konia z rzędem temu kto zgadnie, po co Nawałka "zgrywał" piłkarzy których na pewno nie wystawi przeciwko Czarnogórze ? I tak przeciwko Czarnogórze zagrają Fabiański,Glik,Piszczek,Pazdan,Jędrzejczyk,Mączyńs
ki
Błaszczykowski,Zieliński,Grosicki,Milik,Lewandowsk
i.

Rafi - 15 listopada 2016, 9:39:15 - *.146.91.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik napewno z Czarnogora nie zagra,nie wykuruje sie,a jeszcze musi forme odbudowac.pora pizegnac w kadrze boruca,kapustke,mecz towarzyski byl a tak jakby go nie bylo,po co wogole go grali?bez sensu.

Behem - 15 listopada 2016, 9:42:01 - *.static.ip.netia.com.pl
90minut.pl - kto wam wymyśla te "zabawne" tytuły? Robicie konkurs w przedszkolach?

frrrfffddf - 15 listopada 2016, 9:45:21 - *.dynamic.chello.pl
to nie Lewandowski ani Milik
strzelił gola a ile zmarnował sytuacji 100 procentowych

KKS - 15 listopada 2016, 10:20:49 - *.146.79.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszolek wracaj na wiosne do werony i zacznij znowu grac.

zico - 15 listopada 2016, 10:40:49 - *.25.101.157
Przykro to pisać ale Nawałka jest chory umysłowo. Trzyma na ławce ludzi którzy są w gazie jak Peszko a daje do gry ogórków bez gry typu Kapustka. Góralski? Bereszyński? widocznie Jaga i Legia szykują sie na sprzedaż swoich asów więc działka więcej od agenta nie zaszkodzi. Dlaczego ekipa co kończyła mecz w Bukareszcie nie rozpoczęła meczu we Wrocławiu, tylko mecz rozpoczął chaos. Potem wpuszczanie do tego chaotycznego kotła na ostatnie 30-20min grajków typu Kuba, Grosik czy Zieliński nie daje żadnego efektu. Trener powinien sie zastanowić, czy warto rozbijać od środka fajną grupę. Gdyby nie Lewandowski byłby w czarnej d..

b0jar - 15 listopada 2016, 11:39:18 - *.160.172.83
Ty sprawdź lepiej czy Peszkin nie jest czasem kontuzjowany zanim się do pisania zabierzesz ;)

Sebek - 15 listopada 2016, 11:42:47 - *.226.255.200
@Zico Góralski i Bereszyński byli najlepsi na boisku, ale co tam. Ekipa z Bukaresztu nie musiała grać teraz, bo to nie był mecz o punkty. To był mecz towarzyski, gdzie trener chce sprawdzić inne rozwiązania, nowych zawodników. Jesteś w stanie to zrozumieć i zaakceptować, prawda?

bardzo źle - 15 listopada 2016, 12:44:09 - *.dynamic.chello.pl
To był oficjalny mecz o punkty w rankingu, które są potrzebne do tego żeby być losowanym z pierwszego koszyka, w dodatku był ten mecz ze Słowenią po to żeby przetestować zawodników pod Czarnogórę, która gra podobną piłkę,a ze Słowenią Nawałka wystawił wielu zawodników którzy i tak z Czarnogórą nie zagrają,więc po co to było ? A szansa na to żeby przeskoczyć w rankingu Anglię,już się nie powtórzy.

emsi - 15 listopada 2016, 12:52:06 - *.ccig.pl
@bardzo zle - wystarczylo wprowadzic 7 zawodnika i mecz nie bylby oficjalnym meczem FIFA a NAwalka by przetestiwal swoiuch graczy....zrobili tak kiedys Rumuni w meczu towarzyskim z Polska....i pukty nie liczylby sie do rankingu. lepiej nie grac towarzyskich jesli nie tzreba np Portugalia ....nawet jesli sie je wygrywa to srednia za rok spada.....

IRAS - 15 listopada 2016, 14:09:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo szczególnie mi się podobała gra Piotra Z ah te kółeczka , zagrania , talent 21 meczy w kadrze 3 gole 0 asyst ( 2 gole w meczu z San marino)
chwalcie go dalej ...

bis - 15 listopada 2016, 14:15:31 - *.146.89.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No cóż. Jeśli brakuje najlepszych graczy, jesteśmy tylko przeciętnym zespołem. Powinien nie grać jeszcze Pazdan i Krychowiak, a wtedy cały mecz zagraliby wszyscy rezerwowi- dublerzy. Mogli w pełni wówczas pokazać swoją klasę.
Poza tym ten ostatni mecz w sezonie, po 2 dniach meczu z Rumunią, jest trochę bezsensowny/niezbyt wiele daje przed tak długą przerwą/.

Arek - 15 listopada 2016, 14:19:30 - *.free.aero2.net.pl
@jas, ja wolałbym Pazdana i Lewczuka. W końcu już grali ze sobą i to z dobrym skutkiem. @bardzo źle, przestań już płakać. Jak będziemy mieli wyprzedzić Anglię, toto zrobimy, ale nie w meczach towarzyskich, więc już daruj sobie te lamenty. A dobre rozstawienie to zapewnimy sobie po trwających eliminacjach.

Kibol - 15 listopada 2016, 14:21:31 - *.17.163.176
Najlepszy na meczu byl Szpaku, zwykle proste klasyczne krotkie podanie w poprzek boiska Cionka do Pazdana, ''Alez on to podanie wypiescil" usmialem sie;D

rtrtrtrt - 15 listopada 2016, 14:31:39 - *.dynamic.chello.pl
Moje noty: Artur Boruc 3; Wojciech Szczęsny 4; Bartosz Bereszyński 4; Thiago Cionek 4 Michał Pazdan 3,5; Artur Jędrzejczyk 4; Paweł Wszołek 1; Grzegorz Krychowiak 2,5, Jacek Góralski 4, Krzysztof Mączyński 2,5, Bartosz Kapustka 2, Łukasz Teodorczyk 3

m - 15 listopada 2016, 14:43:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wszołek - dramat. Kapustka też dramat. A szkoda tego chłopaka bo dobrze się rozwijał. Jednak III liga angielska to nie polska Ekstraklasa... Teodorczyk uratował się golem bo gdyby nie to to miałby pozamiatane. Niestety prawda jest taka, że jak nam przyjdzie kiedyś grać o punkty bez Lewego i Milika to będzie cieniutko. Wynik lepszy niż gra.

Warszawiak - 15 listopada 2016, 14:59:44 - *.warszawa.vectranet.pl
Kiepsko z taką grą nie ma czego szukać na MŚ 2018. Raz wygraliśmy z dobrą drużyną, która miała akurat gorszy dzień i każdy z nas robi niewiadomo jak dobrą reprezentację. Ten mecz pokazał, że powinniśmy zejść na ziemie. Jest dużo to poprawy, jesteśmy uzależnieni od jednego piłkarza (Lewandowski) gdy jego nie ma sytuacja się komplikuję, co mieliśmy w tym meczu dowód. Jednym słowem nie jest dobrze...

y - 15 listopada 2016, 15:48:56 - *.146.172.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz taki - jaki komentarz do niego. Szpakowski & Żewłakow - i wszystko jasne.
Pan Darek podkreślający zasługi Wszołka w meczu z... Rumunią w Bukareszcie, w zasadzie nie zawiódł...

LEO - 15 listopada 2016, 15:55:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Typowy sparing nie powala ale nie jest źle teraz aby do wiosny

kosa - 15 listopada 2016, 16:13:07 - *.centertel.pl
Teo Dorczyk to już niema naszych zawodników?

Petrosyan - 15 listopada 2016, 17:00:58 - *.dynamic.chello.pl
Wnioski, wnioski, wnioski...
Minusy:
1. Postawa indywidualna: Kapustka, Wszołek i Mączyński + koszmarne wejście Zielińskiego, no i Boruc moim zdaniem trochę przysnął przy golu dla Słoweńców.
2. Stałe fragmenty gry: Żal patrzeć jak Ci wszyscy nasi "profesjonaliści" wykonują rzuty wolne i rożne nie potrafiąc celnie podać ze stojącej piłki.
3. Rozegranie akcji od tyłu: Kuleje to strasznie, przy dobrze ustawionym w tyłach rywalu nie mamy pomysłu i żadnej kreatywności.
Plusy:
1. Postawa indywidualna: Bereszyński, Błaszczykowski + dobre momenty Teodorczyka, Góralskiego i dwie dobre piłki Wilczka po których mogły paść bramki.
2. Reakcja trenera: Nie możemy przegrywać, nawet jeśli to mecz towarzyski więc prawidłowe zmiany po przerwie i potem jak na Nawałkę szybkie wpuszczenie podstawowych zawodników, Błaszczykowskiego i Zielińskiego, następnie Grosika żeby odrabiać straty. Kiedyś każdy olewał mecze towarzyskie jaki by wynik nie widniał na tablicy. Nawałka widać ma inne podejście i chwała mu za to.

y - 15 listopada 2016, 20:53:10 - *.146.172.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żeby rym się poecie udał, to chyba powinno być: "roczne dzieło wieńczy TeŁo"?...

do "y" - 16 listopada 2016, 13:24:43 - *.dynamic.chello.pl