18 listopada 2016, 10:33:55 - euzi
Zmiana w planie transmisji meczów 19. kolejki I ligi

Polsat Sport dokonał zmiany w planie transmisji meczów 19. kolejki I ligi.

27 listopada o godz. 17:45 stacja pokaże spotkanie Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec. Pierwotnie o tej porze miał być transmitowany mecz Stal Mielec - Górnik Zabrze.

MKS Kluczbork, Sandecja Nowy Sącz – 1.
Bez transmisji pozostają Olimpia Grudziądz, Stomil Olsztyn i Znicz Pruszków.

L.Wawa. - 18 listopada 2016, 11:58:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zdecydowanie ciekawszy byłby mecz z Mielca.
Stal to taki klub,który chyba ma szacunek w całym kraju.

Witkowski - 18 listopada 2016, 11:58:41 - *.compower.pl
Przepraszam, proszę nie czytać poprzedniego mojego komentarza, przypadkiem zatwierdziłem przed skończeniem.

FANS - 18 listopada 2016, 12:07:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Na pewno mecz Stali i Górnika byłby ciekawszy . Dwa bardzo zasłużone kluby . Nie przewidywalna Stal z Mielca i Górnik z duzymi aspiracjami - szkoda !!! Obu klubom życze szybkiego awansu do extraklasy !!!

FANS - 18 listopada 2016, 12:13:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dużo ciekawszy mecz z Mielca !!! Młoda bardzo ciekawa , nie przewidywalna drużyna z Mielca , kontra Górnik z nadszarpniętą ambicją . Oba te zasłużone kluby powinny być w Extraklasie !!!
Tego życze . Pozdro .

1906 - 18 listopada 2016, 13:12:43 - *.193.181.43
ZS ma mecz 23.11, więc normalna rzecz, że kolejny mecz będą grali w niedzielę. Nie wiem natomiast czy konieczna jest transmisja. Lepiej zagrać wcześniej i z wyjazdu wrócić wcześniej, a nie po nocach.

Witkowski - 18 listopada 2016, 13:16:52 - *.compower.pl
Rozkład transmisji w kolejkach 1–19 z poszczególnych miast:
Sosnowiec, Tychy – 7;
Bielsko-Biała, Katowice, Zabrze – 5;
Głogów, Legnica, Mielec – 2;
Bytów, Chojnice, Siedlce, Suwałki – 1.
Nie transmitowano dotąd meczów z: Grudziądza, Kluczborka, Nowego Sącza, Olsztyna, Pruszkowa, Puław.

do Witkows - 18 listopada 2016, 13:19:16 - *.ssp.dialog.net.pl
Zagłębie ma 12 transmisji a nie 11 (Sandecja, Katowice, Zabrze, Kluczbork, Podbeskidzie, Miedź, Wigry, Mielec,Chrobry, Chojniczanka, Tychy, Siedlce)

kibic - 18 listopada 2016, 15:06:06 - *.play-internet.pl
Zapowiada sie caly trdzien ciepły więc murawa w Mielcu wcale nie będzie zla.

a - 18 listopada 2016, 15:29:39 - *.static.isp.enf.pl
@Człek - a rower bezpiecznie w piwnicy czy tylko przypięty pod blokiem? :D

sd - 18 listopada 2016, 16:05:32 - *.125.234.91.ip4.krucznet.com.pl
Mecz w Mielcu byłby na pewno o wiele ciekawszy. Stal ostatnimi czasy gra całkiem dobrze, a Górnik fajnfajną ofensywną piłkę, miłą dla oka. Szkoda bo zapowiadało się bardzo ciekawe spotkanie.

recenzent8 - 18 listopada 2016, 16:08:12 - *.adsl.inetia.pl
Kolec murawa zdecydowala? dobre hasło prowokacyjne , murawa w Mielcu ma się bardzo dobrze

cxcx - 18 listopada 2016, 19:13:59 - *.colocrossing.com
Kibicowsko Mielec to takie Podbeskidzie Podkarpacia.

Klops - 18 listopada 2016, 19:18:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Otóż nie jeden by chciał oglądać Stal bo to fajny klub, fajna drużyna i fajni kibice.

aspius - 18 listopada 2016, 19:36:33 - *.dynamic.mm.pl
cxcx. kibicowsko to chyba twoja druzyna jest jak Mielec, bo w Bielsku i Zabrzu najwiecej kibiców, o stadionach nie wspominam bo wszystcy wiedza, zobacz jakie miejsce zajmuje Podbeskidzie pod wzgledem ilosci sredniej kibiców, to sie zdziwisz?

ciapciak - 18 listopada 2016, 19:48:30 - *.dynamic.chello.pl
a w sumie to i dobrze. Może niektórzy wygodnisie ruszą szlachetnie urodzone tyłki na stadion zobaczyć i wesprzeć piłkarzy Stali ostatni raz w tym roku

tnh@orange - 18 listopada 2016, 20:25:20 - *.dynamic.chello.pl
Jestem kibicem Zagłębia, ale ostatnio nie da się ich oglądać. Nic nie grają. Przez ostatnie 180 minut żadnych sytuacji bramkowych, co się dzieje. Żenada, że nadal to zamierzają pokazywać :-(

spolK - 18 listopada 2016, 20:31:13 - *.tor.exit.babylon.network
@aspius, tu chodzi raczej nie o ilość a o jakość :P

gawro n - 18 listopada 2016, 21:10:34 - *.dynamic.chello.pl
Oglądałem mecz stali z zaglebiem kilka tygodni ttemu w pPolsacie. Totalne dno zaglebia a oni jeszcze ich puszczają. Stal górnik to powinni puścić. To klasyk 1 ligi w tym sezonie

jedrzej201 - 18 listopada 2016, 23:11:37 - *.adsl.inetia.pl
Kiedy będzie Olimpia Grudziądz?

Knur - 19 listopada 2016, 7:14:46 - *.adsl.inetia.pl
To wszystko przez fatalny stan trawnika.Śnieg zrobił swoje.

JohnyKSG - 19 listopada 2016, 11:23:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie rozumie zmiany meczu w transmisji:jak mozna zmienic mecz Stal-Górnik,na mecz Siedlce_Zagłebie.Ten pierwszy wydaje sie o wiele ciekawszy od tego drugiego,po za tym jeszcze przesunąć mecz Górnika na godzine 15-sta...Boja sie przyjazdu Kibiców Górnika Zabrze.Chyba tak! Dla mnie POlsat Sport,to namiastka prawdziwej telewizji sportowej! Chore i niezrozumiałe decyzje!

fd - 20 listopada 2016, 9:49:01 - *.125.234.91.ip4.krucznet.com.pl
Co do stanu murawy to jest to śmiech na sali.