19 listopada 2016, 15:49:46 - Adrian10
Dwie bramki André Deja

André Dej strzelił dwa gole dla Sportfreunde Lotte w wygranym 6-0 (3-0) spotkaniu 15. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SC Paderborn 07. 24-letni pomocnik, który zanotował też asystę przy piątym trafieniu dla swojego zespołu, strzelił swojego trzeciego i czwartego gola w tym sezonie. Polak grał do 84. minuty, kiedy to zmienił go Dennis Brock.

19 listopada 2016, 14:00 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 6-0 SC Paderborn 07
Kevin Freiberger 6, 29, André Dej 31, 51 (k), Bernd Rosinger 82, 90

żółte kartki: Nico Granatowski - Christian Strohdiek.

sędziował: Benjamin Cortus (Bawaria).

Od 83. minuty w barwach drużyny gospodarzy grał Jarosław Lindner, zmieniwszy Nico Granatowskiego. Poza kadrą drużyny znalazł się Patrick Schikowski.

Poza kadrą Paderborn znalazł się Marcus Piossek, natomiast do przerwy w barwach tego zespołu grał były napastnik Cracovii Koen van der Biezen, a zmienił go Dino Međedović.

Klub z Lotte jest wiceliderem 3. Ligi z dorobkiem 25 punktów. Paderborn jest na 17. miejscu z 17 punktami na koncie.

hultaj - 19 listopada 2016, 16:09:55 - *.dynamic.chello.pl
Kogo to obchodzi?

Dawid - 19 listopada 2016, 16:10:38 - *.plastcom.pl
Do kadry do !

Pizza - 19 listopada 2016, 16:10:38 - *.lanet.waw.pl
To Paderborn jeszcze niedawno grało w Bundeslidze.

Rafi - 19 listopada 2016, 16:17:17 - *.146.17.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dokladnie kogo to obchodzi.

Mściwój - 19 listopada 2016, 16:24:35 - *.dynamic.chello.pl
Każdego to obchodzi pajacyki

Oks Odra - 19 listopada 2016, 17:16:11 - *.play-internet.pl
Skoro weszles przeczytales to wychodzi na to ze ciebie tez.Ale musisz dodac debilny komentarz bo na wiecej cie nie stac

svb - 19 listopada 2016, 22:42:25 - *.play-internet.pl
Zwycięstwo w Pucharze Niemiec nie było przypadkiem, stawiam na was dychę chłopaki w następnym meczu jestescie prawie tak zaczopisci jak Liberec w hokeju!!!