[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


19 listopada 2016, 17:47:49 - Adrian10
I liga: Pogoń S. 1-0 Tychy

19 listopada 2016, 16:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-0 GKS Tychy
Damian Świerblewski 68

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Tomasz Lewandowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 24. Damian Świerblewski (89, 3. Michał Panufnik), 15. Rafał Makowski, 7. Daniel Dybiec, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 16. Łukasz Wójcik (55, 21. Cezary Demianiuk) - 99. Piotr Kurbiel (55, 9. Daniel Gołębiewski).

Tychy: 12. Paweł Florek - 13. Mateusz Grzybek, 9. Tomasz Boczek, 27. Daniel Tanżyna, 5. Maciej Mańka - 28. Mateusz Mączyński (64, 7. Jakub Kowalski), 4. Mateusz Bukowiec, 20. Seweryn Gancarczyk (81, 17. Wojciech Szumilas), 8. Łukasz Grzeszczyk, 21. Marcin Radzewicz - 10. Jakub Świerczok.

żółte kartki: Tomasiewicz - Świerczok.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 1222.


źródło: własne / lajfy.com / Pogoń Siedlce

REKLAMA

kamil kier - 19 listopada 2016, 17:48:59 - public-gprs177001.centertel.pl
dramat alkoholicy z Tychów 6 porażka pod rząd....

zzzxc - 19 listopada 2016, 17:53:38 - 109.95.204.21
pierwsze co mial zrobic trener, to wpuscic tych co grac potrafia, w miejsce tych, ktorzy tylko zajmuja miejsce a co zrobil szatalow? zamiast wyrzucic bukowca na lawe, to on gra podstawe i do tego jeszcze najwiekszy parodysta tej druzyny czyli gancarczyk, no ale mialo byc jak najkrocej w 1 lidze to bedzie, 8 ostatnich meczy 7 porazek

st.a - 19 listopada 2016, 17:54:21 - 91.150.148.83.internetia.net.pl
koszmar trwa, jedyna szansa to zima i porządnie przepracowany okres przygotowawczy, o mentalności nie wspomnę. Na tą chwilę głęboki kryzys i zmiana trenera nie ruszyła drużyny, a to zły prognostyk. Nawet statystycznie to niemożliwe, aby tak długo nie punktować.

wariat - 19 listopada 2016, 18:00:22 - 198.28.92.5
Ależ ten Świerczok dzisiaj walczył. Co chwila siał zamieszanie w szeregach Siedlczan. Momentami Pogoń musiała potrajać krycie, żeby go powstrzymać. Więcej takich zawodników i zajedziecie daleko

REKLAMA

max - 19 listopada 2016, 18:00:50 - ip-31-0-125-115.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak z Zagłębiem nie wygrają to będzie ciężko o utrzymanie...

do zzzxc - 19 listopada 2016, 18:05:57 - 91.150.146.183.internetia.net.pl
Ja myślę że wystawianie tych grajków to zabieg celowy. Należy pokazać że ci panowie do gry w I lidze się nie nadają.Coby nikomu do głowy nie przyszło z zarządu aby optować za pozostawienie ich na wiosnę. Są pierwszymi do odstrzału.

KATon - 19 listopada 2016, 18:06:44 - n11-04-07.opera-mini.net (91.201.88.141)
Tyskie DZBANY II-Liga WITA !!!

kuki - 19 listopada 2016, 18:09:52 - 91.150.147.73.internetia.net.pl
Zimowe okienko transferowe coraz bliżej a więc powinno się wtedy wyczyścić tą stajnię Augiasza bo tymi zgranymi kopaczami za wiele nie ugramy...

TYSKI PAN - 19 listopada 2016, 18:10:24 - user-94-254-186-49.play-internet.pl
Ty Katon patrz na swoją gekse ekstraklaasa albo śmierć Buahhhahhha !!!!!I tak co roku heheheheheheh

TYSKI PAN - 19 listopada 2016, 18:11:33 - user-94-254-186-49.play-internet.pl
Hej heja heja Tychy to miasto Hokeja!!!!!!!!!!!!!!!!

bociek - 19 listopada 2016, 18:17:11 - apn-37-248-11-44.dynamic.gprs.plus.pl
Zmienić znowu trenera ! !

Fabrizio_R - 19 listopada 2016, 18:19:17 - user-94-254-129-226.play-internet.pl
Kiereś won!

Normal - 19 listopada 2016, 18:33:16 - user-94-254-179-201.play-internet.pl
Zmiana trenera a skład ten sam.Żenada.

futbolista - 19 listopada 2016, 18:38:42 - 75-167-155-76.bois.qwest.net
najwazniejsze,ze poradza sobie z tymi z nad Brynicy !!!!

REKLAMA

Normal - 19 listopada 2016, 18:48:49 - user-94-254-179-201.play-internet.pl
W sroda dla wtajemniczonych mecz między państwowy.

- 19 listopada 2016, 18:54:00 - 89-72-78-163.dynamic.chello.pl
Co KATon, nie pykło w Suwałkach?

dospel - 19 listopada 2016, 18:58:02 - 91.150.146.183.internetia.net.pl
Nie pykło bo murawa była nierówna.

- 19 listopada 2016, 18:59:54 - 89-72-78-163.dynamic.chello.pl
Wam to zawsze coś przeszkodzi, albo nierówna albo malowana...

naDno - 19 listopada 2016, 19:25:13 - 2.68.191.177.mobile.tre.se
tyskie dzbany miłe info na weekend ! tylko spadek was czeka brawo ! baty od wszystkich co tydzień marna drużynka po co takie coś gra w 1 lidze ?

opal - 19 listopada 2016, 19:28:12 - user-94-254-172-47.play-internet.pl
Brawo Tychy Szatałow was wyprowadzi do IIligi,czeka tylko na zimowe transfery aby wypróżnić kase jak w Łęcznej.

TYSKI PAN - 19 listopada 2016, 19:30:35 - user-94-254-186-49.play-internet.pl
I co Katon jescze coś na tychy bydziesz pisoł zobocz se swoja geksa skstraklasa albo smierć Hehehhehhe smieszni jestescie geksiarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I co mądra - 19 listopada 2016, 19:50:19 - user-94-254-143-122.play-internet.pl
Masakra ci panowi ci rządą szala i ten cały prezes jedna wielka patologia

Tysekkk - 19 listopada 2016, 20:09:20 - 87-207-47-129.dynamic.chello.pl
Chlopcy do bicia. Witaj druga ligo!!! Najblizsze derby powinny byc zbojkotowane przez kibicow. Moze jak zagraja przy pustych trybunach to by sie czegos nauczyli.

Morris7 - 19 listopada 2016, 20:10:21 - aasi65.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tychy - bogate miasto, piękny nowoczesny stadion i beznadziejna drużyna zarządzana przez nieudaczników. W tym klubie nawet Simeone niczego by nie osiągnął...

fgh - 19 listopada 2016, 20:11:08 - 89-79-132-244.dynamic.chello.pl
Brawo Pogoń.

Sps - 19 listopada 2016, 20:11:18 - apn-31-0-43-235.dynamic.gprs.plus.pl
Albo zimowe okienko transferowe nas naprawde wzmocni albo spadek. Tymi grajkami to nawet MURINHO by mial problem. BYL, BEDZIE, JEST a tak na marginesie brawo GieKSa :-) :-) :-) :-) nie dla psa kielbasa cos ucieka wam ta ekstraklasa!!!!!

Gamlin - 19 listopada 2016, 20:26:18 - user-94-254-131-204.play-internet.pl
Haha bece i centralny atak wes kartke i wytnij mi macha bo jest beka dobra haha

Tyskifan - 19 listopada 2016, 20:29:53 - Host-87-239-173-227.e-sbl.net
Zamienić stadion w lodowisko! Szkoda finansować tych patałachów, inwestujmy w sukces!

sasza64 - 19 listopada 2016, 20:37:07 - 89-79-20-211.dynamic.chello.pl
Pięknie Siedlce, pozdrowienia z Katowic!

REKLAMA

brejvik - 19 listopada 2016, 20:38:20 - 188.146.85.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ZAWISZAK załatwił przyjaciół Zawiszy . ....

yeti79 - 19 listopada 2016, 20:43:54 - 89-68-106-15.dynamic.chello.pl
spiewamy dzisiaj smutna piesn o TYCHACH ona jest degradacji nadchodzi czas 2 liga zapraszanas moze na wiosne bedzie lepiej i TYCHY jakims cudem sie utrzymaja niestety ale na chwile obecna jest to najslabszy zespol 1 ligi nadzieja umiera ostatnia TYLKO TYSKI GKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tyski - 19 listopada 2016, 21:11:52 - 91.150.150.121.internetia.net.pl
Panowie z Tychów działa Wam forum ? Bo od paru dni próbuje wejść ale strona się nie ładuje.

Gks Tychy - 19 listopada 2016, 21:12:53 - 188.146.86.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy znawcy piłki. Jak był Kiereś to wywalić Kieresia. Jak jest Szatałow to wywalić pół drużyny. Patologia normalnie.

Furiat - 19 listopada 2016, 21:22:34 - Host-87-239-173-227.e-sbl.net
@Tyski
Mi też nie działa forum ani strona tyskifan

Furiat - 19 listopada 2016, 21:25:48 - Host-87-239-173-227.e-sbl.net
Masakra, ci kopacze są nic warci. Czas wyciągnąć konsekwencje wobec tych wkładów. A co do cyganów, to coś wam ta ekstraklasa ucieka, który to już z kolei level handlu dywanami?

GKS71 - 19 listopada 2016, 21:30:13 - Host-87-239-175-129.e-sbl.net
Nie dziala ,chyba maja juz dosc jechania po prezesie ,nieudacznikach zwiacych sie zawodowymi pilkarzami.Mnie zastanowil jeszcze jeden fakt ,dzis nie bylo.rekacji pisanej na zywo.Dramat ....GKS to.my a nie Ci nieudacznicy biegajacy po boisku i pseudozarzad antysportu tyskiego

Bzyk - 19 listopada 2016, 22:54:39 - 188.146.13.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo zarząd.oddajcie pieniadze A bilety i karnety.szala z bednarskim wynocha

Ryszart - 19 listopada 2016, 23:11:49 - afmz58.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uwialbiam takie newsy Dzbanie za rok w 2 lidze oranie :D

Bzyk - 19 listopada 2016, 23:20:29 - 188.146.13.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje awansu do 2 ligi tak trzymać panie bednarski i szala dno dno dno i będzie dno.Na Śląsku nie ma już piłki a na hokej nie będę chodził bo szkoda kasy i na jedno i na drugie.

Bzyk - 19 listopada 2016, 23:22:40 - 188.146.13.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Swierczok to drewno a florek to piłki powinien podawać za bramka.

max - 19 listopada 2016, 23:32:48 - ip-31-0-125-115.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brak relacji tekstowych zarówno z Włoch (hokej) jak i Siedlec to dla mnie jakieś nieporozumienie. Dla kogo Wy ten klub prowadzicie? Dla siebie? Bo chyba nie dla kibiców! Szkoda że najbliższe derby w atmosferze żałoby. Jak można przegrać tyle meczów z rzędu??? Nie wiem czy to nie jest rekord w tym roku na szczeblu centralnym? Wstyd! Wasz czas już minął. W zimę trzeba postawić na młodzież co się będzie ogrywać a na dziadów szkoda kasy.

zzzxc - 19 listopada 2016, 23:41:34 - 109.95.204.21
swierczok w tychach zarabia prawie 20 tysiecy na miesiac, mam nadzieje ze po tychach nikt sie na tego pseudo gwiazdora nie nabierze, mial pare dobrych meczy w 1 lidze 4 lata temu i pomyslal ze bedzie z niego drugi lewandowski

RRDM - 20 listopada 2016, 1:13:15 - ip-37-248-152-17.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Tychy 2liga już na was czeka, szkoda tylko że się nie zobaczymy w następnym sezonie hahah Tylko Radomiak!

bzyk - 20 listopada 2016, 1:21:36 - 89-72-77-2.dynamic.chello.pl
mam syna co ma 6 lat mieszkam w tychach od urodzenia ale nigdy nie bedzie chodzil z zadnych szkolek pilkarskich w tychach.NIE ZA TE PIENIADZE NIE ZA TA PROMOCJE NIGDY NIGDY NIGDY.wole jezdzc z synem do katowic na giekse niz na te nasze zlodziejstwo to samo dotyczy w tychach hokeja.A TYSKI SPORT MAM W 4 LITERACH I NIE TYLKO JA.

karlik21 - 20 listopada 2016, 6:55:55 - 91.150.147.110.internetia.net.pl
Gancarczyk to zły omen tej drużyny a i Florek musiał by chyba odpocząć na ławie,chociaż nadal nie strzelamy bramek

abc - 20 listopada 2016, 8:55:23 - 109.95.204.27
Z tym skladem to nawet najlepszy trener cudow nie zdziała,same drewna a klub to tartak.Nawet murawę zniszczyli,to tak jakby małpie dali zegarek.
Chciałoby się... ale nie dla psa kiełbasa.
Trenera oceńmy dopiero po kilku meczach rundy wiosennej,jak przepracuje zimę z ,miejmy nadzieję nowymi zawodnikami.
Mieszkam w Tychach od 30 lat ale to piłkarska WIEŚ!
Nawet Milik mieszkajac tutaj grał w Katowicach,żadnych tradycji,żadnych eks-tyskich piłkarzy nie ma w zarządzie klubu.
Same miernoty co na piłce się nie znają.
Prezydent dużo chce ale otacza się złymi ludzmi,niekompetentnymi.
Zgadzam się,Adamski powinien zostać.

1962 - 20 listopada 2016, 8:57:38 - apn-95-40-236-143.dynamic.gprs.plus.pl
Będą derby z Gks Jastrzębie! !

ja - 20 listopada 2016, 10:29:07 - aaqt42.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jutro Szala jedzie na taczkach do Katowic. Dosyć tego draństwa za publiczne pieniądze. Dziuba a ty spisz,czy ci nie zależy na awansie ?!

Lupin83 - 20 listopada 2016, 11:17:15 - apn-31-0-43-235.dynamic.gprs.plus.pl
Dlaczego na oficjalnej stronie klubu nie bylo transmisji na zywo. Zarzad i dzialacze maja kibicow w......

Jonek83 - 20 listopada 2016, 12:15:55 - vpn2.hidein.p6.tiktalik.io
Dzbany mecz sezonu z Gieksą zagrali.kilka szalików spalili i wracają tam gdzie ich miejsce!!!

max - 20 listopada 2016, 12:28:52 - ip-37-248-156-205.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@bzyk każdy ma prawo wyboru ale ciebie mi żal. Ja tez mam syna i wcale nie musi chodzić do szkółki GKS-u ale i tak w sercu zawsze będzie miał Tychy. Ty jesteś dla mnie farbowanym lisem i żal mi Ciebie. Jakoś nie widziałem takich twoich wpisów po zwycięstwach GKS-u. Jak jest dobrze to wszyscy poklepują a jak są porażki to ujawniają się tacy frustraci jak Ty. Większość kibiców zawsze będzie wierna klubowi choćby grał on w 5 lidze - ja takie czasy przeżyłem i na mecze też wówczas chodziłem. GKS nie potrzebuje kibiców sukcesu tylko wiernych kibiców.
@abc piszesz głupoty o Miliku. On się tu urodził i wychowywał do 4 klasy podstawówki - potem przeprowadzili się do Katowic i tylko dlatego zaczął trenować w Rozwoju ale zawsze będzie Tyszaninem i zawsze będzie z tego dumny.
Oczywiście można oceniać prezesa i dyrektora bo płacimy im poniekąd za tą pracę. Oni w pierwszej kolejności odpowiadają za słabe wyniki. GKS TO MY!

stary kibi - 20 listopada 2016, 14:37:05 - 87-206-32-227.dynamic.chello.pl
Co z Anżiną ?

kazimierz - 20 listopada 2016, 14:50:27 - 31-179-93-7.dynamic.chello.pl
Brawo Pogoń.

Pogongol - 20 listopada 2016, 15:11:41 - cpc66093-wake7-2-0-cust169.17-1.cable.virginm.net
Brawoooo Pogon,lepsze brzydkie zwyciestwo niz ladna porazka!!!

artuur,,, - 20 listopada 2016, 16:51:46 - ip-5-172-232-243.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tychy co was pogielo, nie mozecie ruszyc z miejsca, acha chyba ze na wstecznym caly czas!

GKS TYCHY - 20 listopada 2016, 17:55:04 - public-gprs174305.centertel.pl
GKS TYCHY się utrzyma. Drużyna GKS TYCHY gra dobrze. Zespół jest nieskuteczny. Sytuacji strzeleckich jest dużo.

zzzxc - 20 listopada 2016, 17:55:15 - 109.95.204.21
arezina jedyny gracz ktory potrafi zagrac dobre podanie siedzi na trybunach, a szatalow gra gancarczykiem, ktory w 2 lidze odpowiadal za utrate ponad polowy bramek w calym sezonie

GKS - 20 listopada 2016, 17:57:35 - 89-72-138-157.dynamic.chello.pl
szala gieksiarz-cygan musi odejsc

gks - 20 listopada 2016, 18:06:06 - public-gprs678210.centertel.pl
Trener Szatalow podejmuje decyzje za ktore rowniez bedzie rozliczony. Stawia na zawodnikow ktorzy juz wczesniej zawiedli. Na razie jego bilans to 2 mecze i 2 porazki wiec bardzo kiepsko. Na ocene jednak przyjdzie czas na wiosne ale na ta chwile juz jest mocno w plecy. Panie Dziuba trza zrobic troche porzadku w tym klubie!

ksS - 20 listopada 2016, 18:36:16 - 178-159-168-4.tsm.tarnobrzeg.pl
Przyjemnie będzie wrócić na ten stadion. A może i nie... ;p

Sps - 20 listopada 2016, 20:25:17 - apn-31-0-45-27.dynamic.gprs.plus.pl
Wierni i prawdziwi na zawsze beda z GKS Tychy. Pokazmy zarzadowi i wszystkim tym co sie z nas teraz smieja ze naprawde jestes kibicami na dobre i zle,a wiec wszyscy w srode na mecz miedzypanstwowy :-).Szatalowa rozliczymy w czerwcu niech spokojnie przepracuje zime z tymi tz ''piłkarzami''

abc - 20 listopada 2016, 21:41:07 - 109.95.204.27
@max czytaj ze zrozumieniem,
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/chlopak
-z-osiedla-n-czyli-kim-jest-arkadiusz-milik/q884t
W Tychach nie było wtedy drużyny młodzieżowej ...