21 listopada 2016, 16:26:34 - maciejko
LM: Roman Bürki nie zagra z Legią

Bramkarz Borussii Dortmund Roman Bürki nie zagra we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Legią Warszawa.

26-letni Szwajcar doznał kontuzji ręki w sobotnim meczu Bundesligi z Bayernem. Badania wykazały konieczność operacji - Bürkiego czeka ośmiotygodniowa przerwa w grze.

Polska - 21 listopada 2016, 16:30:27 - *.ssp.dialog.net.pl
5-0

Niemcy - 21 listopada 2016, 16:36:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
2-2 (Mor 69', Passlack 81' - Prijović 38', Kucharczyk 90+1')

adi4567 - 21 listopada 2016, 16:40:26 - *.dynamic.mm.pl
Czyli w bramce Borussii na mecz z Legią stanie Weidenfeller?

KK - 21 listopada 2016, 16:43:15 - *.dynamic.chello.pl
Jak mawiał klasyk: "Łajdenfela"

Konik - 21 listopada 2016, 17:32:25 - *.dynamic.mm.pl
Marzy mi się remis

Stockton - 21 listopada 2016, 18:10:04 - *.eaw.com.pl
Bez różnicy: ten Roman i tamten Roman. Na Legię wystarczy. Legia Warszawa - FC Roman Dortmund: 0:3

Mądry - 21 listopada 2016, 19:34:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liczę na wygraną LEGII 2:1 !!!

JanuszPL - 21 listopada 2016, 19:35:58 - *.158.216.52
a czy będzie grał wspaniały czeski duet Rosicky - Koller? Czy w obronie będzie rozbijał ataki Legii niezastąpiony Christian Woerns?

bvb - 21 listopada 2016, 19:57:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
na legie wystarczy chlopiec do podawania pilek w bramce bvb, legia nawet nie odda celnego strzalu na bramke bvb. dortmund 6 - 0 warschau

Baca - 21 listopada 2016, 20:02:54 - *.bb.sky.com
Do JanuszPL - za rozbijanie ataków Legii we wtorek bedzie odpowiedzialny Jurgen Kohler zwany ,,Żelazna Nóżka". Także będzie raczej ciężko coś ukłuć.

kagemusza - 21 listopada 2016, 20:03:30 - *.7-2.cable.virginm.net
śmieszą mnie wpisy niektórych
ten mecz może skończyć się tylko zwycięstwem BVB i to wysokim. przecież oni nie będą tracić punktów z jakąś legią. mój typ 3:0 dla Dortmundu

Kartuz - 21 listopada 2016, 20:16:14 - *.dynamic.chello.pl
Maksymalnie dwubramkowe zwycięstwo Borussi, a raczej będzie 1:0. Jak ktoś myśli, że będzie pogrom to ni zna się na piłce.

amica - 21 listopada 2016, 20:43:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pokazuują gdzieś ten mecz oprócz boiska?

Dawid - 21 listopada 2016, 20:58:49 - *.plastcom.pl
1:0 dla Legi vadis 72'pewne info...

Dawid - 21 listopada 2016, 21:07:25 - *.plastcom.pl
@JanuszPl w napadzie zagra Ebi Smolarek !

Beret - 21 listopada 2016, 21:17:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tylko sędzia nie przekręcił Legii

Hanys - 21 listopada 2016, 21:55:47 - *.dynamic.chello.pl
Kartuz--a jeśli będzie pogrom to co ty się nie znasz na piłce?? W sporcie nic nie można przewidzieć, Real jest po za zasięgiem Legii o kilka poziomów a jednak przy odrobinie szczęścia i zlekceważenie przez Real udało się jakoś zremisować Legii więc może się ktoś znać na piłce a pewnych wyników się nie przewidzi . Ja osobiście stawiam na dość wysoka wygrana BVB bo w Legii już mają głowy w chmurach i to ich może zgubić . BVB ich na pewno nie zlekceważy a to było przyczyną remisu z Realem i nic więcej.

Mistrz Yod - 21 listopada 2016, 22:00:47 - *.dynamic.mm.pl
Gimbazjum znowu snuję swoje projekcję nocnych polucyjnych snów. Przegrają, zremisują bądź wygrają, to już nie ma wielkiego znaczenia. Są w LM, zagrali dwa świetne mecze z Realem Madryt i tego już nikt nam nie odbierze. A to że sobie poleczycie kompleksy to jeszcze lepiej ta cała LM smakuję.

jas - 21 listopada 2016, 23:06:25 - *.uznam.net.pl
Legia choć by się chciało to mecz przegra ale na pewno będzie dużo lepiej grać niż poprzednio u siebie.Jaki z tego morał? Otóż niech szefowie klubów w Polsce przestaną zatrudniać słabych trenerów z zagranicy,nasi są lepsi tylko tułają się w niższych ligach.

jedrzej201 - 21 listopada 2016, 23:42:16 - *.adsl.inetia.pl
Weidenfeller wraca.

WnukPowsta - 22 listopada 2016, 0:13:37 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Borussia - Legia 2:2. Chyba, że zamiast Malarza będzie bronił Cierzniak wtedy obstawiam wygraną Legii 2:1.

Rafix - 22 listopada 2016, 12:49:57 - *.dynamic.mm.pl
Dlaczego piszecie jaki wynik będzie?A ten, który napisał strzelców i minuty, jest chyba nie teges ;)

Oks Odra - 22 listopada 2016, 15:58:50 - *.play-internet.pl