[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


23 listopada 2016, 19:54:54 - euzi
I liga: Pogoń S. 1-0 Stal M.

23 listopada 2016, 18:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-0 Stal Mielec
Michał Bajdur 13

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 2. Tomasz Lewandowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 14. Mateusz Żytko, 8. Daniel Chyła - 24. Damian Świerblewski (57, 21. Cezary Demianiuk), 18. Marcin Burkhardt (74, 7. Daniel Dybiec), 15. Rafał Makowski, 10. Grzegorz Tomasiewicz, 11. Michał Bajdur - 9. Daniel Gołębiewski (90, 99. Piotr Kurbiel).

Stal: 88. Marek Kozioł - 4. Robert Sulewski, 2. Sebastian Zalepa, 3. Krzysztof Kiercz, 16. Adrian Liberacki - 7. Szymon Sobczak (86, 14. Piotr Głowacki), 8. Jakub Żubrowski, 31. Kamil Radulj (86, 15. Tomasz Prejs), 9. Mateusz Cholewiak, 23. Krystian Getinger - 18. Dorian Buczek (63, 6. Piotr Marciniec).

żółte kartki: Dybiec - Zalepa, Sobczak.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 1157.

REKLAMA

sss - 23 listopada 2016, 19:56:12 - user-94-254-156-145.play-internet.pl
slaba stal

bmx - 23 listopada 2016, 19:58:11 - 188.146.160.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie da się strzelać bramek nie mając w składzie napastnika na I ligowym poziomie. Przegrywamy mecz, a na boisko wchodzą Marciniec, Prejs i Głowacki. Cel nr 1 na zimę - sprowadzić napadziora z krwi i kości i pogonić ten egzotyczny szrot.

Haha sdl - 23 listopada 2016, 20:00:05 - 79-74-116-157.dynamic.dsl.as9105.com
Hahaha, taka napinka była że strony stali że Pogoń pojadą 5 do 0, idźcie lepiej więcej trenować, Wielka mi Stal. Stal?! Co? Druga liga na was czeka.

sdl - 23 listopada 2016, 20:01:41 - user-94-254-129-4.play-internet.pl
W Pogoni tez przydalby sie napadzior z prawdziwego zdarzenia...

REKLAMA

Klops - 23 listopada 2016, 20:02:57 - ip-5-172-237-141.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dziwne zmiany w Stali. Nie widziałem meczu ale z relacji nie wyglądało to chyba tak jak pisze ten pajac wyżej, że stal słaba. Pogoń też mistrzem Polski nie będzie

Zbyszek - 23 listopada 2016, 20:03:19 - afex34.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ty chcesz do zmian zszedł Buczek z powodu kontuzji to musiał wejsc za niego młodzieżowiec. Pojawili sie tez Prejs i Głowacki czyli ofensywni gracze, a wg ciebie kto powinien wejsc SŁ20?

Dam - 23 listopada 2016, 20:03:24 - host-46-186-21-38.dynamic.mm.pl
Jak Mielec ma wygrywać nie mając ani jednego napastnika z prawdziwego zdarzenia. Itak mamy dużo pkt - jak nie będzie dobrych transferów w zimie to spadek pewny.

ino - 23 listopada 2016, 20:07:16 - 94.75.115.61
nieżle Banasik ułożył drużynę, ale bez napastnika nie da się nawet myśleć o utrzymaniu wysokiej pozycji w lidze. Wystarczy spojrzeć na ilość strzelonych bramek, jest to wyjątkowy przypadek,że tak wysoko Pogoń jest w tabeli. Gołębiowski może być dobry w 2 drużynie, ale najlepsze mecze są już poza nim.

bmx - 23 listopada 2016, 20:08:25 - 188.146.160.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Zbyszek, ja do zmian nic nie mam. Wiem że weszli Ci co mogli, ale problem polega właśnie na tym, że Smółce brakuje w kadrze bramkostrzelnego napastnika. Wystarczy popatrzeć na bramkowe osiągi poszczególnych zawodników Stali - mizeria do kwadratu. O SŁ20 możemy zapomnieć, Seba nie ma czego w I lidze szukać.

grzes50 - 23 listopada 2016, 20:09:49 - host-89-231-246-206.dynamic.mm.pl
Czytam te wasze wypowiedzi i jestem zachwycony waszą wiedzą.Wiadomo nie mamy napastnika typowego,ale zmiany w 86 min to trochę za pózno.Trzeba popatrzeć,że starcilismy w rozgrywkach 2 ligi super snajperów,a kasy na zakup nowych nie było.Zakupili 2 zawodników z zawody i co z tego skoro nawet na ławie ich nie ma czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć?

Zbyszek - 23 listopada 2016, 20:14:06 - afex34.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grzesu Pan Hariasz na pewno miał by wiele do powiedzenia na ten temat.....

zxc - 23 listopada 2016, 20:17:59 - host-89-231-156-56.dynamic.mm.pl
grzes50
okręgówka już skończyła, murzyny spakowane, czekają na statek.
Po czwartej kartce w meczu 16. kolejki wypada pauza w meczu 17. kolejki. TO był mecz 17. kolejki, więc Bajdur i Burkhardt powinni pauzować w TYM meczu. Walkower dla Mielca. Dziękuję, dobranoc.

Oskar - 23 listopada 2016, 20:25:10 - 213-238-78-38.adsl.inetia.pl
Te wyniki Pogoni Siedlce to głównie zasługa trenera Banasika widać że facet zna się na swojej robocie i z mimo wszystko nie najlepszych zawodników zrobił prawdziwych gości którzy w 1 lidze nie powinni się przed nikim bać i nie mają kompleksów czy to jest Chojniczanka czy Znicz czy tak jak dziś Stal oczywiście do Ekstraklasy raczej Pogoń nie wejdzie ale 1 liga to nie jest tragedia dla Siedlec

Zbyszek - 23 listopada 2016, 20:26:50 - afex34.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety nie. Kara pauzy za żółte kartki tyczy się meczu, nie kolejki

REKLAMA

do Legii - 23 listopada 2016, 20:29:25 - apn-77-113-80-159.dynamic.gprs.plus.pl
Bójcie sie chamy do ekstraklasy wkraczamy!

Zes - 23 listopada 2016, 20:29:56 - 107.77.87.127
Ciekawy jestem ilu zawidnikow zostanie w Pogoni po zimowym oknie transferowym? Chodzi mi o pierwszy sklad...

Siedlce - 23 listopada 2016, 20:31:55 - 188.146.169.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal zagrała dobry mecz!!!
Myślę żemożecie być dumni z chłopaków 😆😆
Tak jak MY jesteśmy dumni z POGONI SIEDLCE😊😊😊😊

sdl - 23 listopada 2016, 21:30:39 - ns381882.ip-46-105-97.eu
Tak - Stalowcy zagrali niezły mecz. Jestem pod wrażeniem przygotowania kondycyjnego i nie powiem, trochę im tego zazdroszczę. Mimo to byliśmy drużyną bardziej dojrzałą i wygraliśmy zasłużenie. Trochę dziwi mnie taktyka trenera Banasika, gdzie już w I połowie cofnęliśmy się, miast wyjść nieco pressingiem. Na duch potrzebny jest nam konkretny napastnik, Gołąbek dziś znów niestety uwidocznił swe braki, duże braki.
Mimo wszystko wielki szacun za zwycięstwo i miejsce w tabeli.
Tylko POGOŃ!!!!!

Kolo - 23 listopada 2016, 21:41:44 - 093105059123.siedlce.vectranet.pl
Tak to prawda Stal zagrała dobry mecz fajnie grali piłką czego brakowało Pogoni lecz to my strzeliliśmy jedynego gola w tym spotkaniu.Gra Pogoni to momentami chaos kopanina i obrona Częstochowy ciężko o tym pisać bo jestem kibicem Pogoni ale to prawda.Dobrze że to już koniec rundy i może coś się ruszy i zarząd ściągnie kilku dobrych zawodników między innymi napastnika bo na Gołębiewskiego patrzy się coraz gorzej aż zęby bolą Dybiec Lewandowski to samo.

raza - 23 listopada 2016, 21:51:00 - 188.146.23.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gdzie ci z Mielca co tak płakali ze mecz był przełożony , lament i we wszystkim upatrywali spisek bo tylko ich Stal się liczy , a wyszło tak ze to Pogoń gra 3 mecze z rzędu ,a wy odpoczywaliscie bo w Nowym Sączu mecz mieliście odwołany , to że wygraliscie u siebie ostatnie mecze nie świadczy o tym ze Stal jest na ogromnej fali , Pogoń oprócz wpadki z Miedzią wszystko u siebie wygrywa tego juz nie widzieliście ,więcej pokory , każdy kocha swój klub ale więcej obiektywizmu , liga jest wyrównana nie patrzcie tylko na siebie , boisko zweryfikowalo i 3 pkt zostają w Siedlcach tyle.

raza - 23 listopada 2016, 21:57:04 - 188.146.23.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gdzie ci z Mielca co tak płakali ze mecz był przełożony , lament i we wszystkim upatrywali spisek bo tylko ich Stal się liczy , a wyszło tak ze to Pogoń gra 3 mecze z rzędu ,a wy odpoczywaliscie bo w Nowym Sączu mecz mieliście odwołany , to że wygraliscie u siebie ostatnie mecze nie świadczy o tym ze Stal jest na ogromnej fali , Pogoń oprócz wpadki z Miedzią wszystko u siebie wygrywa tego juz nie widzieliście ,więcej pokory , każdy kocha swój klub ale więcej obiektywizmu , liga jest wyrównana nie patrzcie tylko na siebie , boisko zweryfikowalo i 3 pkt zostają w Siedlcach tyle.

smiechzzxc - 23 listopada 2016, 22:13:02 - apn-37-248-56-129.dynamic.gprs.plus.pl
zxc przykładem, że kibice z Mielca to płaczki

Sympatyk - 23 listopada 2016, 22:25:18 - rdns116.tvkboruta.pl
Do Koło gdyby zagrali ładnie to pewnie byłoby 3 pkt w plecy Pogoń to nie B. Dortmund że ma taki potencjał w ataku i każdą bramkę odrobi Więcej realizmu

Kuty - 23 listopada 2016, 23:10:34 - 213-238-120-227.adsl.inetia.pl
A co to kutva za frekwencja???Dla kogo oni grają jak kibiców nie ma na trybunach?

Deutscher - 23 listopada 2016, 23:19:29 - 158-58-252-205.sf.ddns.bulsat.com
Ha, ha, ha, ha. Filia Legii pt. Pogoń Siedlce wygrała. Niech Rafał Makowski się rozwija, a jeszcze wróci do Legii i pójdzie drogą Michała Kopczyńskiego, w którego też nigdy nie wierzył, a teraz gra sobie w Lidze Mistrzów przeciwko Borussii. rezerwom Borussii, bo rezerwom, ale zawsze to potężna dawka cennego doświadczenia. Makowski ma predyspozycje, aby pójść w ślady Kopczyńskiego. Legia musi uwierzyć w swoich, młodych graczy i nie sugerować się słowami jakiegoś Rosjanina o jakichś przedszkolach. Rozbudowywać akademię i szkolić swoich.
P.S. Frekwencja dobra. Przynajmniej ponad 1000 widzów, a to się ceni w I Lidze.

Tomek - 24 listopada 2016, 6:20:18 - 31-178-38-93.dynamic.chello.pl
W Stali tylko dwóch swoich chłopów - Radulj i Getinger. Reszta napływowi z całej Polski. Nie wróży to nic dobrego.
Jak tylko kasy będzie znów brakować to zostanie dwóch a reszta pójdzie dalej w świat. Brawo za szkolenie! Jak widać Stal Mielec szkoli na medal.... ehhh.... W latach 70 np. Kukla, Gąsior, Lato, Sekulski to byli swoi ludzie.

roro - 24 listopada 2016, 7:50:35 - 91.208.93.147
Cieszy zwycięstwo, ale styl to lepiej przemilczeć. W przerwie zimowej trzeba rozejrzeć się za jakimś napastnikiem, bo Gołębiewski to już "prochu" nie wymyśli. Poza tym jesteśmy na 4 miejscu więc czego chcieć więcej

yty - 24 listopada 2016, 8:10:01 - m121.class97.petrotel.pl
brawo Pogoń pozdrowienia z Płocka

kibic - 24 listopada 2016, 8:42:33 - 178.183.75.135.umts.static.t-mobile.pl
cholewiak dramat gdzie ten trener ma oczy ,podania niecelne brak szybkosci dajcie jesc tym zawodnika bo ich wiart do 2 ligi zepcha

REKLAMA

recenzent8 - 24 listopada 2016, 9:25:56 - public-gprs380612.centertel.pl
Napinają się jakieś dzieciaki i przypalowcy , a niektórzy lykaja to, wiadomo było ,ze Siedlce bardzo dobrze grają w tym sezonie i będzie trudno .Ciężki teren, mimo to Stal cisnela Pogoń w drugiej połowie, szkoda glupiego straconego gola,co nam się zdarza ,no trudno, może uda się coś zdobyć z Górnikiem, oczywiście też ciężki mecz

varadi - 24 listopada 2016, 10:30:07 - dynamic-78-8-166-92.ssp.dialog.net.pl
Pogoń Siedlce to taki klub efemeryda jak Ząbki czy Flota w przeszłosci. Zebrali kilku niezłych graczy z innych klubów, którm zabrakło kasy, i już wydaje im się , że są potęgą. Ale zabraknie wam kasy i te ptaszki odlecą tam gdzie jest sianko.

Lesio - 24 listopada 2016, 10:53:20 - 093105058119.siedlce.vectranet.pl
Kasy raczej mniej nie będzie,bo jest i tak mało w stosunku do innych ,a zabraknąć nie powinno bo miasto jest głównym udziałowcem oraz kilku innych sponsorów.W przypadku Ząbek był jeden sponsor, który miał pecha i trzymał pieniądze w upadający banku.

Jurek - 24 listopada 2016, 10:58:18 - 093105056230.siedlce.vectranet.pl
W Pogoni nigdy nie było za wiele kasy. Mamy jeden z najmniejszych budżetów w lidze. Co roku ptaszki odlatują tam gdzie sianko.

axel - 24 listopada 2016, 10:58:28 - 188.146.91.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O kasę to ty się nie martw. Mamy nie wielki ale stabilny budżet przez lata i tak będzie dalej. Zawsze znajdą się chętni do gry u nas i damy radę jeszcze nie jeden sezon.

recenzent8 - 24 listopada 2016, 11:20:32 - elpom-32.lodz.multinet.pl
Tomek to zes wyskoczył ...ciesz się ,ze reszta też z Polski (dwóch turystów nie liczę ),do tego młodzi i grajacy za nie astronomiczna kase , niektóre kluby w całej kadrze wychowanka nie mają

bis - 24 listopada 2016, 12:40:25 - 188.146.182.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oj - Stalo, Stalo- tym razem zagrałaś słabo. Może na wiosnę będzie lepiej.

gogo - 24 listopada 2016, 13:07:54 - 213.136.247.101
Co to jest Pogoń Siedlce?

@gogo - 24 listopada 2016, 13:11:12 - 148.81.196.52
Klub piłkarski

i - 24 listopada 2016, 14:09:31 - apn-77-112-46-74.dynamic.gprs.plus.pl
Właśnie

lol - 24 listopada 2016, 17:34:38 - user-94-254-161-6.play-internet.pl
I gogo zaorany, biedny dzieciaczek :-)

Max - 24 listopada 2016, 18:32:25 - cmk144.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra ludzie spokój. Gratulacje dla Pogoni za wygrany mecz, a Stal musi zapunktować w kolejnym meczu. Jak dla mnie to Pogoń jest sensacyjnie wysoko w tabeli 4 miejsce to bardzo dobry rezultat. My bronimy się przed spadkiem i taki jest cel. Rewanż w ostatniej kolejce 3-4.06.2017.

JohnyKSG - 25 listopada 2016, 11:47:05 - apn-46-76-45-97.dynamic.gprs.plus.pl
Z Górnikiem cały mecz obrona Częstochowy,a potem jakis przypadkowy gol z wolnego i szmata młodego bramkarza Górnika.Tyle szczęścia juz teraz nie przewiduję! I w dodatku boja sie Kibiców Górnika,bo Oni do grzecznych nie należą i mogli by wam tam cos rozwalic...Wstyd za to,że PZPN godzi sie na takie wymyslone powody..Co w Zabrzu kogo obchodzi jakas"rozbiórka hali"?? Wstyd i Żenada.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: