23 listopada 2016, 21:52:35 - euzi
Michał Augustyn obronił rzut karny

Bramkarz CS Grevenmacher Michał Augustyn obronił rzut karny w meczu 11. kolejki luksemburskiej II ligi przeciwko US Hostert. Jego drużyna zremisowała u siebie 0-0.

23 listopada 2016, 20:00 - Grevenmacher (Op Flohr-Stadion)
CS Grevenmacher 0-0 US Hostert

sędziował: Christophe Pires Martins.
widzów: 195.

W 51. minucie Achraf Drif (Hostert) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Augustyn obronił).

Augustyn oraz Dariusz Brzyski rozegrali całe spotkanie w barwach Grevenmacher. Ich drużyna zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów po 11 meczach.

__________ - 23 listopada 2016, 21:54:23 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

m - 23 listopada 2016, 21:58:00 - *.play-internet.pl
Przeciez w kadrze nie bylby nawet w pierwszej 5 bramkarzy. Po za tym to tylko obroniony jeden rzut karny.

Torcida - 23 listopada 2016, 22:13:50 - *.cm-12-4c.dynamic.ziggo.nl
frekewncja robi wrazenie

renkaw - 23 listopada 2016, 22:16:47 - *.residential.rdsnet.ro
A kiedy ostatnio słyszeliście, żeby Fabiański obronił rzut karny? Nawet na Euro w bramce mieliśmy ręcznik w karnych.

krakus - 23 listopada 2016, 22:19:09 - *.221.145.225
M- niezgodze się, wg mnie należy mu dać szansę, w końcu podobnie jak Fabian czy Borubar występuje regularnie w zachodnim klubie!

she - 23 listopada 2016, 22:54:38 - *.play-internet.pl
Augustyn to brat Błażeja, a Brzyski Tomasza.

rrrrrrrr - 23 listopada 2016, 23:10:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@m
Zgoda nie byłby w pierwszej piątce, myślę, że nawet w 25, niektórzy juniorzy jak choćby Kucz z Bayeru Leverkusen już są od niego lepsi

^renkaw - 23 listopada 2016, 23:17:34 - *.106.191.82
27.08.2016 przeciwko Leicester

www - 23 listopada 2016, 23:18:02 - *.centertel.pl
O czym wy dyskutujecie. O II lidze w kraju gdzie mieszka pół miliona ludzi, którzy rankingu FIFA na miejscu 130? Co to za newsy? Powinna być kategoria kartoflanka. Tam takie newsy

Irtysz_21 - 24 listopada 2016, 7:44:20 - *.231.14.116.koba.pl