24 listopada 2016, 18:51:13 - mogiel
LE: Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla RSC Anderlecht w wygranym 3-1 (1-1) meczu 5. kolejki Ligi Europy z Qəbələ FK. Polski napastnik rozegrał cały mecz i ma już na koncie siedem bramek w Lidze Europy w tym sezonie i jest współliderem klasyfikacji strzelców.

24 listopada 2016, 17:00 - Baku (Bakcell Arena)
Qəbələ FK 1-3 RSC Anderlecht
Ricardinho 15 (k) - Youri Tielemans 10, Massimo Bruno 90, Łukasz Teodorczyk 90

żółte kartki: Rəşad Eyyubov - Emmanuel Sowah Adjei, Leander Dendoncker, Frank Boeckx.
czerwona kartka: Rəşad Eyyubov (88. minuta, Qəbələ, za drugą żółtą).

sędziował: Jewhen Aranowśkyj (Ukraina).
widzów: 4500.

W 75. minucie Ricardinho (Qəbələ) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

W zespole gospodarzy cały mecz na ławce rezerwowych spędził Dawid Pietrzkiewicz. Trenerem tego zespołu jest były zawodnik Petrochemii Płock Roman Hryhorczuk.

rico - 24 listopada 2016, 19:01:23 - *.adsl.inetia.pl
Teodorczyk został uznany przez UEFA najwspanialszym bohaterem meczu i nominowany do miana największego bohatera bieżącej kolejki Ligi Europy !!!

Baca - 24 listopada 2016, 19:09:36 - *.132.184.84 (*.145.245.238)

tt - 24 listopada 2016, 20:22:59 - *.play-internet.pl
Azerowie mieli praktycznie wygrany mecz. Przy stanie 1:1 w 75 minucie nie strzelaja karnego po czym dostaja 2 bramki w 90 minucie. Szok.

guizmo - 24 listopada 2016, 20:27:34 - *.176-240-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Warto dodac ze oba karne z dupy wziete..

look - 24 listopada 2016, 20:33:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Konar z sękami ma rundę życia Anderlecht musi go sprzedać...bo nic dwa razy nic się nie zdarza.

KCH - 24 listopada 2016, 20:39:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dopiero go kupili niedawno

Dani - 24 listopada 2016, 21:02:18 - *.alshamil.net.ae
Super

ja - 24 listopada 2016, 23:07:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z metra do pustej bramki faktycznie mega osiągnięcie.

qlty33 - 24 listopada 2016, 23:27:17 - *.147.static-cl.megacomnet.cz
Qəbələ FK mogła to wygrać!!

realmarcin - 25 listopada 2016, 0:33:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do :ja to sobie tak strzelaj.

BastiFanta - 25 listopada 2016, 11:46:35 - *.dynamic.mm.pl
2 karny dla Qabali niesłuszny i potem są jaja. Ricardinho strzela na 2-1 i sędzia nakazuje powtórzyć, po czym pudłuje. Teodorczyk w 94 minucie poszedł do końca po strzale przewrotką kolegi, z którego wyszła ostatecznie asysta, zamykając "długi" słupek. Zresztą po bramce śmiał się i łapał za nos - w końcu miał nosa. Ten Anderlecht to się strasznie męczy. Widziałem 2 połowę z Zulte Waregem i cały mecz z Azerami. Póki co odradzam na nich stawiać.

Bromcik - 25 listopada 2016, 15:09:54 - *.cm-6-3a.dynamic.ziggo.nl
Qabala mogła to wygrać, jakby wykorzystała karnego, a tak zaliczyła już piątą z rzędu porażkę w przeciętnej grupie. Azerbejdżańskie kluby coś słabiutko w tej kolejce, a Qabala to już w ogóle odjazd - 5. z rzędu porażka w grupie. Dobrze, bo Azerbejdżan niebezpiecznie się zbliżył do nas w rankingu. :D
Czesi ładnie wygrali wczoraj z tym multi-kulturowym Qarabagiem 3:0, chociaż i tak pewnie nie wyjdą z tej cienkiej grupy.

LEO - 25 listopada 2016, 16:12:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest moc
Brawo Łukasz

Hoax - 25 listopada 2016, 16:46:58 - *.broadband.kyivstar.net
Łukasz Teodorczyk jest w zabójczej formie !!! Która to już jego brameczka z rzędu w Lidze Europejskiej, a która w niesłabej Jupiler Pro League ?!! Mamy 3 napastników klasy światowej - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Łukasz Teodorczyk. Z tego faktu należy się tylko cieszyć !! Klubowo jesteśmy nawet 100 lat za takim Azerbejdżanem, który ma 2 kluby regularne grające w Lidze Europejskiej i teraz, głównym tematem w PZPN i w całym środowisku piłkarskim powinna być naprawa polskiej piłki klubowej, która leży i kwiczy. Tylko Legia coś tam osiąga, bo gra w Lidze Mistrzów i ugrała nawet punkt po remisie 3:3 z Realem Madryt, ale ile może sama Legia nabijać te punkty? Potrzebna jest jej pomoc !!! Lech Poznań musi pomóc Legii w pucharach, może Zagłębie Lubin a 4 klubu niestety na ten moment kompletnie nie widzę. Za słabi finansowo, bazowo i mentalnie.

booTq - 26 listopada 2016, 13:51:52 - *.siec.alfa.pl