[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


25 listopada 2016, 19:50:32 - koofel
I liga: Wisła Puławy 0-1 Olimpia G.

25 listopada 2016, 18:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 0-1 Olimpia Grudziądz
Mateusz Pielach 77 (s)

Wisła: 1. Andrzej Witan - 93. Fabian Hiszpański, 13. Michał Budzyński, 4. Mateusz Pielach, 17. Iwan Łytwyniuk - 8. Dawid Pożak (72, 14. Jakub Smektała), 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek, 25. Konrad Szczotka (46, 9. Sylwester Patejuk), 18. Piotr Darmochwał - 26. Adam Patora (57, 11. Konrad Nowak).

Olimpia: 22. Jakub Wrąbel - 3. Adrian Bielawski, 4. Lukas Klemenz, 24. Matic Žitko, 27. Marcin Woźniak - 99. Damian Michalik (66, 6. Adam Banasiak), 14. Dariusz Kłus (55, 12. Nildo), 11. Marcin Smoliński, 8. Kamil Kurowski, 9. Marcin Kaczmarek (85, 25. Damian Ciechanowski) - 10. Karol Angielski.

żółte kartki: Michalik, Angielski, Banasiak, Bielawski.

sędziował: Karol Rudziński (Olsztyn).
widzów: 836.


źródło: własne / Olimpia Grudziądz

REKLAMA

Maras70 - 25 listopada 2016, 20:00:12 - apn-37-7-228-25.dynamic.gprs.plus.pl
Mówi się, że szczęście sprzyja lepszym, ładny początek rundy rewanżowej, chłopaki, oby tak dalej, do zobaczenia w Grudziądzu na meczu 25.11!

Kib - 25 listopada 2016, 20:12:46 - 188.146.181.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wisła dzisisj lepsza
Brak było szczęścia bramka przypadek
Grudziądz słaby jak cienki barszcz za komuny
Wisła potrzebuje wzmocnień
Środkowy obrońca, dwóch środkowych rozgrywających
Napastnika
Dzisiaj w Wiśle najlepiej Hiszpanski bezbłędnie
Pielach gdyby nie samobój przyzwoity stoper i Darmocheal poprawnie pierwsza połowa
Po zmianach Ok Patejuk i Nowak
Trochę trzeba doświadczenia w środku tu sa braki
Brać trenera z extraklasy do wzięcia młody Broniszewski dobry trener
Panowie z zarządu działać jest czas mamy drużynę Ok tylko kilka wzmocnień
Do wiosny i będzie dobrze

mono - 25 listopada 2016, 20:15:55 - h224087.net.pulawy.pl
Drużyna puławskiej Wisły
jest lepsza od własnego trenera.
Zmiana trenera Wisły Puławy, natychmiast.

mario - 25 listopada 2016, 20:17:21 - dbd247.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Kib nie płacz kolega żal d.. ściska że olimpia pykneła wisłe w Grudziądzu Olimpia była lepsza a Wisła wygrała taki jest sport

REKLAMA

kibic - 25 listopada 2016, 20:20:08 - staticline-31-183-177-172.toya.net.pl
a jak u was Patora

do Kib - 25 listopada 2016, 20:49:06 - host-89-238-12-137.smgr.pl
No to teraz jest sprawiedliwie. U nas było to samo, Wisła totalna słabizna, jedna fuksiarska bramka i wygrana.

anul - 25 listopada 2016, 20:53:35 - host-89-238-38-191.smgr.pl
Mega ważne zwycięstwo dla układu tabeli..

mario - 25 listopada 2016, 21:04:20 - dbd247.neoplus.adsl.tpnet.pl
grubo ponad 400 km go domu wesoły autobus będzie wracał do grudziądza

winda - 25 listopada 2016, 21:35:30 - 031011194051.gdansk.vectranet.pl
W Grudziądzu Wisła była cieniutka...ale miała farta i 3 pkt. zdobyła. Tak to jest...

Kalost - 25 listopada 2016, 22:00:16 - multinet-8-236.kal.pl
Nie Olimpia cieńka ale Wisła a to dlatego że Wisła (rzeka) w Puławie węższa niż w Grudziądzu to tak żartobliwe W Piłce nożnej wygrywa się mecz strzelając więcej goli do bramki przeciwnika a nie do własnej Może i Wisła lepsza ale trzy punkty pojechały do Grudziądza

Maras70 - 26 listopada 2016, 3:35:06 - apn-37-7-228-25.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wiem, czy Wisła była lepsza, z internetowej relacji wynika, że przez większą część meczu to Olimpia miała przewagę.

hammerblow - 26 listopada 2016, 7:14:12 - apn-37-248-161-227.dynamic.gprs.plus.pl
Korde bele Puławy plączą i jeszcze Ra płaczą. Wczoraj wracalem pks do domu to mijalem smutne miasto.

G. - 26 listopada 2016, 8:56:39 - 206.190.155.134.static.reverse.netkl.com
Tylko Olimpia

rafał - 26 listopada 2016, 11:02:46 - d82-140.icpnet.pl
Szkoda Wisły mają dużo potencjału a taka niska pozycja w tabeli ,potrafią z dobrymi grać przyzwoicie a słabszymi nie Samobój zabrach1 punkt Dumy Powiśla na wiosne posiłki może za granicy???a ja życzę temu miastu pozostania w 1 lidze piękny stadion drużyna młoda wychowali J.Niezgode a Legia kopnęła ich w 4 litery wypożyczyła Jarka do Ruchu to zwykłe ch.......trudno bogaty myśli że jemu wszystko można proszę pamiętajcie mniejsze kluby

REKLAMA

Obecny - 26 listopada 2016, 16:52:24 - apn-46-76-5-66.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz można zaliczyć do tych z kategorii słaby. Murawa przeszkadzała zawodnikom. Licząc sytuacje podbramkowe mecz był na remis, ale wrażenie ogólne takie, że Wisła przez długi czas nie potrafiła wyprowadzić piłki z własnego pola karnego. Przegrany środek pola i wynik jest jaki jest.

KSW - 27 listopada 2016, 16:59:54 - 89.174.81.66
Kim jest R. Złotnik i R Kłusek?
Pierwszy ( staż w Bklasowej S. Janowiec), Drugi ( spuścił gdzies na Śląsku 4 ligową drużynę ).
Albo zapłaćcie i weźcie trenera - fachowca z Polski, albo dajcie się wykazać komuś swojemu , kto zjadł trochę zębów na piłce. Jest kilku ciekawych u nas, którzy muszą sie gdzieś tułać : Giza, Makarewicz, Magnuszewski... a My zaciągamy ww. Panów w imię czego??

akurat - 29 listopada 2016, 12:24:58 - m114.class146.petrotel.pl
akurat Kłusek to m.in doprowadził kiedyś Flote do liderowania w 1 lidze a Złotnik trener bez doświadczenia. Wdowczyk był widziany na meczu

ccc - 29 listopada 2016, 12:53:34 - h75n24.wsieci.pulawy.pl
Kłusek 4 mecze za D. Nowaka we Flocie jako 1 trener!!
Więc jakie liderowanie?

wislak - 30 listopada 2016, 11:16:04 - 188.146.167.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Złotnik zrobił wiecej dla WISŁY niz Ci sie wydaje synku... jakis ksw" a Kłusek 4 mecze z Flota wygrał sam nie za Nowaka to nowak za Kłuska wygrywał wszystkie mecze w nastepnym sezonie i nikogo nie spuscił wiec nie pisz kłamstw draniu

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: