27 listopada 2016, 19:53:05 - Adrian10
Legia Magiery strzeliła znów gole cztery

W drugim niedzielnym meczu 17. kolejki Lotto Ekstraklasy Śląsk Wrocław przegrał z Legią Warszawa 0-4 (0-4). Wszystkie bramki dla "Wojskowych" padły już w pierwszej części spotkania. Był to trzeci mecz z rzędu, w którym Legia strzeliła przeciwnikom cztery gole.

W pierwszych minutach Legia wyprowadziła trzy szybkie, skuteczne ciosy, dzięki którym praktycznie rozstrzygnęła już w tym momencie losy rywalizacji. Goście prowadzili od 1. minuty, kiedy to Vadis Odjidja-Ofoe zagrał świetnie do wychodzącego na wolną pozycję Miroslava Radovicia, a Serb plasowanym strzałem nie dał szans golkiperowi Śląska. W 5. minucie Filipe Gonçalves niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki w zamieszaniu pod bramką Śląska po centrze Radovicia. Dwie minuty później po kolejnym dograniu Radovicia pięknym lobem popisał się Aleksandar Prijović, zdobywając tym samym trzeciego gola dla Legii.

W 10. minucie oszołomiony Śląsk mógł odpowiedzieć trafieniem, jednak dogodną szansę zmarnował Piotr Celeban. Po chwili po raz pierwszy skutecznie interweniował Ľuboš Kamenár po uderzeniu zza pola karnego Thibaulta Moulina. Na następny groźny strzał kibice Legii musieli czekać do 21. minuty, kiedy to z dalszej odległości przymierzył Prijović, lecz futbolówka przeleciała nad poprzeczką. Po miękkim dograniu Prijovicia do stuprocentowej sytuacji mógł z kolei dojść Jakub Rzeźniczak, jednak w ostatniej chwili dobrze interweniował Filipe Gonçalves. Śląsk odpowiedział jedynie niecelnym strzałem Adama Kokoszki z 16 metrów. Legia zamknęła pierwszą połowę czwartym golem, którego znów zdobył Prijović - tym razem celnie uderzył głową po dośrodkowaniu Odjidjy-Ofoe z rzutu wolnego.

Drugą część gry ponownie mogli znakomicie rozpocząć goście, jednak po pięknej wymianie podań z Radoviciem strzał Odjidjy-Ofoe zdołał z najwyższym trudem odbić Kamenár. Pierwszą groźną akcję w drugiej połowie Śląsk stworzył natomiast dopiero w 59. minucie, kiedy to niecelnie z kilkunastu metrów strzelał Bence Mervó. Nieco później szansę na swoje trzecie trafienie miał Prijović, ale został zablokowany w polu karnym rywala po indywidualnej akcji. Z linii pola karnego groźnie uderzał również Michał Kucharczyk, nie zmuszając do interwencji bramkarza zespołu gospodarzy.

W 81. minucie do pierwszej dogodnej sytuacji doszedł Nemanja Nikolić, jednak piłkę po jego uderzeniu z ostrego kąta zdołał odbić Kamenár. Słowak został zmuszony do interwencji po raz kolejny po próbie Odjidjy-Ofoe. Jeszcze przed końcem rywalizacji po dwójkowej akcji z Nikoliciem płaski strzał oddał Kucharczyk, lecz znów dobrze interweniował bramkarz Śląska.

27 listopada 2016, 18:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 0-4 Legia Warszawa
Miroslav Radović 1, Filipe Gonçalves 5 (s), Aleksandar Prijović 7, 44

Śląsk: 1. Ľuboš Kamenár - 30. Kamil Dankowski (81, 23. Paweł Zieliński), 3. Piotr Celeban, 21. Lasza Dwali, 5. Augusto - 18. Łukasz Madej (67, 29. Peter Grajciar), 6. Filipe Gonçalves, 20. Adam Kokoszka, 22. Sito Riera (46, 10. Ryota Morioka), 14. Alvarinho - 11. Bence Mervó.

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Michał Pazdan, 6. Guilherme (56, 28. Łukasz Broź) - 18. Michał Kucharczyk, 15. Michał Kopczyński (58, 9. Waleri Kazaiszwili), 75. Thibault Moulin, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 32. Miroslav Radović - 99. Aleksandar Prijović (70, 11. Nemanja Nikolić).

żółte kartki: Augusto, Grajciar - Guilherme, Radović.
czerwona kartka: Filipe Gonçalves (90. minuta, Śląsk, za brutalny faul).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 22 004.

Czinek - 27 listopada 2016, 19:54:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz się jeszcze nie skończył, ale notka już jest.

JAN - 27 listopada 2016, 19:54:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
slask-jeden celny strzał w bramkę SZACUN

Kneste - 27 listopada 2016, 19:54:55 - *.dynamic.chello.pl
Kocham rymy redaktora. <3

GKS1979Łęc - 27 listopada 2016, 19:55:16 - *.adsl.inetia.pl
Słaba ta legia ;/. Ale Łęczna przynajmniej wygrała z tym słabym klubem pod względem piłkarskim i kibicowskim, znów sędzia pomógł ;/...

ROLF - 27 listopada 2016, 19:56:49 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
@GKS1979Łęc będzie lepiej gdy odstawisz dopalacze, bo bredzisz.

sasa - 27 listopada 2016, 19:56:49 - *.poreby.net
Rymy redaktorka, nudne jak praca Tadeusza Norka

ron - 27 listopada 2016, 19:56:55 - *.exit.torworld.org
Zmieńcie tytuł na Legia Magiery znów strzela cztery - będzie i do rymu i sylabotonicznie

Alik K. - 27 listopada 2016, 19:56:58 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
pewnie sędzia jak zwykle pomógł Legii...
i jak to możliwe, że tak beznadziejna obrona nie dała sobie strzelić żadnej bramki ???

xyz4566 - 27 listopada 2016, 19:57:13 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Rumak out. Mamrot na trenera. Weźcie wreszcie trenera z regionu.

kibic - 27 listopada 2016, 19:57:13 - *.static.chello.pl
Czyli bvb - Śląsk 12:0

L - 27 listopada 2016, 20:00:41 - *.dynamic.chello.pl
Legia się ulitowała nad beznadziejnym Śląskiem.Powinno być 0:10

Buncol80 - 27 listopada 2016, 20:00:56 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
No cóż Legia zagrała fajnie na początku. Szkoda ze strzał Moulina nie zakończył się bramką.
W drugiej połowie to już nuda i próba dowiezienie wyniku do końca.
Nawet żałowałem że WKS nie trafił bo to by podrażniło Legię i wpłynęło na mecz.
Tak czy inaczej Legia górą i obecnie wraz z Lechem to najlepiej grająca drużyna w lidze.

Bks - 27 listopada 2016, 20:01:04 - *.play-internet.pl
Mecz z Pogonią, będzie meczem o posadę Rumaka...

Piotrek_S - 27 listopada 2016, 20:01:11 - *.dynamic.chello.pl
Magiera zmienił obronę i bramkarza, reszta bez zmian. Efekt już widać. Oczywiście Pogoń to nie BVB, ale Sporting to też nie BVB. Jest szansa na LE na wiosnę w Warszawie i trzeba ją wykorzystać.

bis - 27 listopada 2016, 20:05:04 - *.146.164.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Malinowe nosy i wszystkie Kiepskie na kolanach...

tomektsp - 27 listopada 2016, 20:05:17 - *.237.91-rev.victor.pl
Pierwsza bramka padła w 23 sekundzie czyli rekord wciaz nie pobity

opole - 27 listopada 2016, 20:06:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
12 tysięcy Wrocławian przyszło dla Legii ?

Mca L - 27 listopada 2016, 20:06:43 - *.dynamic.chello.pl
Jako Legionista powiem jedno, o mistrzosto tej ligi dla mniej gra Legionista i Lech. Lechii daje powiem na 3'm miejscu.

bis - 27 listopada 2016, 20:06:46 - *.146.164.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Malinowe nosy i wszystkie Kipskie na kolanach przed Legią...

Konik - 27 listopada 2016, 20:08:02 - *.play-internet.pl
BRAWO ;-) Kolejne zwycięstwo.
Ty(L)ko LEGIA.

Mackan - 27 listopada 2016, 20:09:46 - *.dynamic.chello.pl
Musicie się wszyscy pogodzić z tym, że Legia (w obecnym składzie, za Jacka Magiery) przerasta tę ligę o dwie klasy. Tydzień temu przekonała się o tym Jagiellonia. Dzisiaj wpier..l obskoczył Śląsk, jutro czekają następni w kolejce do golenia. Jakakolwiek strata punktów w lidze przez obecną Legię byłaby po prostu sensacją.

barti - 27 listopada 2016, 20:10:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia Magiery musi być znów mistrzem polski do cholery tylko Legia w LM

Tet - 27 listopada 2016, 20:12:41 - *.centertel.pl
Te kilkanaście tysięcy ludzi, które przyszło zobaczyć Legię może być zadowolone.

Knur - 27 listopada 2016, 20:15:19 - *.adsl.inetia.pl
Ale ma teraz pakę Legia i w jakim jest gazie szok normalnie.Mecz ze Sportingiem będzie coś czuje formalnością i Legia bankowo zagra w LM

futbolista - 27 listopada 2016, 20:19:47 - *.bois.qwest.net
Legia nabiera coraz wiekszego doswiadczenia ze swych porazek z zachodnia mentalnosci podejscia do tego jak sie nalezy operwoac pilka.niech inni tez w kraju z tego biora przyklad,to polskiej pilki poziom bedzie zupelnie inny.i inna bedzie konfrontacja z zachodem !!

tt - 27 listopada 2016, 20:24:29 - *.play-internet.pl
22 tys we Wrocławiu? moc Legii Janusze i Grażynki są wszędzie

Znawca - 27 listopada 2016, 20:27:31 - *.jgora.dialog.net.pl
Zjechały Janusze z całej Polski, żeby zobaczyć zwycięzcę LM.

lechXVI - 27 listopada 2016, 20:27:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia na gościnnej ziemi wrocławskiej lubi sobie postrzelać. W 2012 4-0, w 2015 4-1, teraz 4-0, wiosną 2015 mizerne 3-1 dla warszawian. Cóż, na pewno z wdzięcznością należy przyjąć, że tylu wrocławian przybyło na stadion oklaskiwać polskiego uczestnika Champions League. Na pewno Legia nie chciała sprawić zawodu i przynajmniej w 1. połowie chciała się odwdzięczyć licznymi bramkami. Taki jest progres wyjazdowy w lidze: 4 do 2, 4 do 1, 4 do 0, kolejno, w Kielcach, Białymstoku i Wrocławiu. Teraz Gliwice. Może np. 5 do 2 dla Legii skoro Legia wchodzi na coraz wyższy poziom. Później 5-1 w Gdyni i 5-0 w Wielkim Zagłębiu Lubin.

y - 27 listopada 2016, 20:29:14 - *.146.28.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
"Był to trzeci mecz z rzędu, w którym Legia strzeliła cztery gole" - noo, ale w Dortmundzie przeciwnik natrzaskał jej dwa razy tyle - JAK JUNIOROM

barti - 27 listopada 2016, 20:31:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale w pszyszłym roku teraz jedynie w Lidze Europy moze awansować

bunio - 27 listopada 2016, 20:31:53 - *.zory.vectranet.pl
Legia najwięcej strzelonych bramek w lidze!!! Ale się rozkręcili!

Piszta - 27 listopada 2016, 20:36:51 - *.dynamic.chello.pl
Tradycyjnie gdzie Legia nie może tam sędzia pomoże o czym świadczy czerwona kartka dla Filipe... Legia grała w przewadze i stąd wynik i niech nikt nie mówi, że nie.

Judi - 27 listopada 2016, 20:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobre info, że Lech i Legia są w odpowiedniej dla siebie formie, klepią ostatnio rywali jak chcą. Tego brakowało! Poznań liczy na upartą walkę do końca o mistrzostwo, tak jak w 14/15!

Oskar - 27 listopada 2016, 20:44:45 - *.adsl.inetia.pl
Trzeba sobie powiedzieć jasno o Mistrzostwo Polski bić się będą trzy Lki Legia Lech i Lechia z tym uważam że Lechia nie wytrzyma tempa Legii i Lecha i to Warszawianie i Kolejorz o Mistrza zagrają a Lechia będzie w Pucharach bo w ostatnich kolejkach widać ich prawdziwą moc nad tą ligą i generalnie gdyby nie sędzia to Legia zremisowałaby z Lechem 1-1 ale wiemy co się stało ale tak jak mówiłem o Mistrza biją się 2 ekipy i ostrożnie 3 ekipa reszta o utrzymanie

mm - 27 listopada 2016, 20:47:56 - *.dynamic.mm.pl

ueo - 27 listopada 2016, 20:54:17 - *.79.211.138
autor bravo wiesz co to jest rym nie ma co. Czekam na rym ze spalonego "evidery trzy metery"

lukasz88 - 27 listopada 2016, 20:57:19 - *.116.212.133
Ludzie podniecacie 22 ligą w rankingu europejskim jak Czesio wykopkami. Efekty samozachwytu i uwielbienia na własnym podwórku widać w europejskich pucharach !!!

Miki - 27 listopada 2016, 21:01:38 - *.2-4.cable.virginm.net
Oskar ty śmigaj lepiej po browary a nie udajesz ze sie znasz

krakowiak - 27 listopada 2016, 21:02:56 - *.dynamic.chello.pl
Legia to polska Borussia:P)))

as - 27 listopada 2016, 21:21:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jutro gra Łęczna to może paść więcej bramek....do gg- prezentujesz poziom poniżej rynsztoka.prokuratura się tobą zainteresuje, składam zawiadomienie choć te chamskie teksty nie do mnie.

olaf - 27 listopada 2016, 21:21:25 - *.centertel.pl
przegrać 0-4 z Mistrzem Polski to żaden wstyd!

Wlodek - 27 listopada 2016, 21:33:52 - *.internetunion.pl
Rumak jak bedzie stawial na portugalczykow to w nastepnym sezonie Slask wyladuje w 1 lidze

Giovanni - 27 listopada 2016, 21:49:11 - *.play-internet.pl
Już wychodzą kompleksy gdzie Legia nie może tam....
Ech bzdury

edi - 27 listopada 2016, 22:01:45 - *.dynamic.chello.pl
Wisła strzeliła 5 i jakoś się o tym nie rozpisujecie na niebiesko

Mackan - 27 listopada 2016, 22:24:11 - *.dynamic.chello.pl
Bo w poprzedniej kolejce przyjęła sześć od Pogoni, która dostała w tej cztery.

kkj - 27 listopada 2016, 22:39:50 - *.dynamic.chello.pl
Liderem będzie Lechia do wiosny i tyle w temacie

rado - 27 listopada 2016, 22:43:31 - *.147-31-62.static.virginmediabusiness.co.uk
Legia to wszystko co mam

Do giovann - 27 listopada 2016, 22:59:04 - *.centertel.pl
To dla beki. Wszyscy widzieli ten gwałt w 5 min, a czerwona była w 90min.

kris RKS - 27 listopada 2016, 23:19:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Legia, z taką grą jestem spokojny o odrobienie strat do lidera,totalna dominacja. Jeszcze raz brawo Legia&Radomiak

Mr Enrich - 27 listopada 2016, 23:39:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeździli po Legii jak po łysej kobyle po CL. Blamaż itd. Nawet nie chcę myśleć jakby zaprezentowali się inni przedstawiciele tzw. ekstraklasy. Legia Magiery to inny wymiar (przynajmniej na razie). Grają momentami bardzo dobrze.

jas - 27 listopada 2016, 23:57:54 - *.uznam.net.pl
Podobno bliski był remis.

nogats - 28 listopada 2016, 0:01:10 - *.minivsat.net (*.17.1.84)
test

pablo - 28 listopada 2016, 0:15:31 - *.dynamic.chello.pl
Do redakcji - której bramki nie liczycie Nikolicowi, a którą zaliczają mu wszyscy inni?

trrg - 28 listopada 2016, 0:19:10 - *.adsl.inetia.pl
jas - tak remis był bliski do 22 sekundy, potem zaczął się oddalać niczym rakieta nośna promu kosmicznego

jacOl - 28 listopada 2016, 0:42:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Oskar Masz rację, z tą różnicą, że Lech podłoży się Lechii, albo Lechia Lechowi, byleby tylko Legia nie zdobyła majstra. Oczywiście sędzia pomoże itd.

Arek - 28 listopada 2016, 0:49:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i gitara. Gonimy dalej. Teraz już liczy się tylko mecz z Płockiem. W ogóle w tej Legii Magiery podoba mi się to, że nauczył ich wygrywać po pucharach i żyjemy z meczu na mecz. Mecz ze Śląskiem wygrany, to teraz trzeba pocisnąć Płock. I oby tak dalej.

kima - 28 listopada 2016, 1:22:01 - *.53.144.2
Kto pisał ten nagłówek ,hahhhaahh jakiś aj tam
"Legia Magiery strzeliła znów gole cztery"

kima - 28 listopada 2016, 1:25:15 - *.53.144.2
A to rymowanka miała być

Lolo - 28 listopada 2016, 2:50:47 - *.228.255.90
Psychole , leczcie side. Legia side podniecacie go strzelila 4 a w LM stracila w 5 meczach az 26 srednia? Prawie 5. Ta liga jest slaba , zenujaca I przypadkowa. Przyklad mecze Wisely, Legii, Pogoni, co mecz to wynik inny, gra bez ladu i składu zadnej konsekwencji. Smiecha na sali ze wierzycie w zwyciestwo ze Sportingiem. Strzelili kilka goli Realowi i BVB ale te ekipy mialy lekki trening a Sporting gral z nimi jak rowny i przekonacie sie o tym w Warszawie chyba ze bedzie -25 i portugalczycy zamarzna.

@Lolo
Jak w podstawówce na matematyce było dodawanie i mnożenie to pewnie byłeś chory. Matematyka to trudny przedmiot , ale dodawanie i dzielenie idzie opanować.Skąd sie takie tłuki biorą...

Buncol80 - 28 listopada 2016, 10:24:37 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
@Lolo
Biedny chłopcze, nie mozesz dowalić się do wyników w lidze, nie mozesz napisać niz o sędziach więc hejtujesz na wyniki Legi LM.
Chętnie bym z tobą podyskutował i porównał wyniki na tym polu do innych polskich drużyn, ale neistety nie ma do kogo.
Rekord straconych bramek? Możliwe jak sie w grupie ma dwie potęgi z które polskie drużyny oglądają tylko w TV

obiektyw - 28 listopada 2016, 12:09:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
slonsk sie tak nadaje do tej grupy mistrzwoskiej jak lehija na puchary, miesjce slonska jest w strefie spadkowej w frekwnecja na meczu z mistrzem POlski jest zenujaca... sezonowki zostaly w domu bo zimno

needle - 28 listopada 2016, 12:42:56 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.74.13)
Jak się robi 3:0 w 7 min to kibic oczekuje, że będzie przynajmniej 6 a może i dwucyfrówka tymczasem dalej było aż za spokojnie.
3:0 w 7 min to zapewne najszybszy taki wynik w historii ekstraklasy; jestem przekonany na 98% a na wyjeździe to na 100%.
Ale Śląsk nie jest drużyną ani silną kadrowo ani finansowo ani perspektywiczną dlatego nie powinno być też nadmiernej euforii.
Ważne co dalej.
\Nie wiem czy (L) obroni tytuł bo dwie drużyny na literę "L" też mają przyzwoitych graczy ale zakładam, że jak graczom stołecznej jedenastki uda się mecz ze SPORTINGIEM to Legioniści będą rozstawiani do końca w przyszłym roku i mogą powtórzyć tegoroczny sukces.
I teraz najważniejsze: Dwa lata w LM pozwoliły LEGII na pewną rozrzutność na terenie kraju; wówczas inne kluby sprzedawałyby swoich graczy LEGII znacznie drożej niż ci gracze są warci na wolnym rynku i też by na tym skorzystały bo nikt mnie nie przekona, że dal SANDECJI, RAKOWA czy nawet KORONY dodatkowe 200000 nic nie znaczy.
A co będzie jak to nie Warszawianie będą nas w LM reprezentować...? Ano LECHIA ma graczy w sam raz na podium w lidze polskiej ale nie na wyjście z grupy choćby LE a LECH musiałby mieć szczęście ale nie mogę zupełnie wykluczyć powodzenia; zależy od szczęścia czy losowania. O LM nie mają co marzyć na dziś, jutro czy pojutrze. Może kiedyś...? W przyszłości nie wykluczam sukcesów. Ale czas leci i kazdego roku szkoda. Sami pomyślcie co lepsze; czy wyniki w stylu CRAXY w pucharach czy remis z REALEM
pozdro
IGła

Arek - 28 listopada 2016, 14:10:35 - *.free.aero2.net.pl
@lolo, lecz się sam psycholu. Tylko, że na nogi, bo na łeb już dawno za późno. Poza tym liczyć się naucz pachołku, bo ja z matmy byłem nie najlepszy, ale dodawać w przeciwieństwie do ciebie się nauczyłem. Skąd się biorą tego typu tłuki to ja nie wiem. Ja również nie wiem czy zdobędziemy tytuł, chociażby dlatego że jeszcze mamy stratę do lidera, a poza tym ta przerwa zimowa, okienko transferowe i te sprawy, ale z taką grą jak teraz na wiosnę uważam, że są duże szanse na obronę tytułu. I też myślałem, że im na strzelamy, ale z drugiej strony przy takiej liczbie meczów, jakie już do tej pory rozegraliśmy, wcale się nie dziwię, że po tych szybkich golach grali tak spokojnie.

Piotr - 28 listopada 2016, 14:39:56 - *.90.120.50
Nie rozumiem jak tak dobry serwis może wypuszczać te żenujące rymy.
Karol Strasbourger chyba to pisze.
Żenada

Warszawiak - 28 listopada 2016, 14:58:53 - *.opera-mini.net (*.241.52.125)
Pięknie Legia, oby tak dalej!

lolo - 28 listopada 2016, 15:05:08 - *.cgn1.cld.meteor.ie
To tych co mnie take zjechali, cyfry pisalem z pamieci I sie pomylilem a nie chodzi mi o te stracone bramki a bo jak mam sie czepiac srednia prawie 5, dokladnie 4,8 jak juz chcecie. I nie pisze na legie tylko na cala lige ze jest slaba a rezultaty to potwierdzaja. Slaba liga to slaby mistrz i slabe wyniki, mistrzostwo PL to droga do celu jakim sa rozgrywki europejskie, a tam jak jest pokazuja tabele, o innych druzynach nie pisze bo byly tak slabe ze przeggraly z ekipami co nigdy w zyciu juz nie uslyszymi. I nie robie nikomu personalnych wwrzuto. Okreslenia psychole uzylem w aspekcie pozytywnym, zalala was fala enduzjazmu a mnie nie. Jednak dyskutujecie jak umiecie. Jak kogos urazilem to przepraszam. A dyskutowac o pilce umiem objektywnie.

jjo - 28 listopada 2016, 15:53:39 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Do needle - 28 listopada 2016, 12:42:56 - Dobrze gadasz, dodam jeszcze że różnica pomiędzy polską liga a światową czołówką jest mniej więcej taka jak wyniki Legii ze Śląskiem i z BVB. Owszem Legia odskoczyła od poziomu naszej ligi i na 100 % włączy się w walkę o michę. Zresztą nie ważne kto wygra ligę . LM to jeszcze długo za wysokie progi dla polskich klubów. Trzeba by było około 8 drużyn , które walczyłby o coś w naszej lidze by poziom się podniósł a nie 3, 4. - a reszta aby przetrwać.

Szczepan - 28 listopada 2016, 16:26:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
ktoś z Łęcznej się jara że wygrali jakiś mecz już niedługo pierwsza liga ekstraklasa nie dla wiosek typu łęczna, płock, nieciecza

To tylko j - 28 listopada 2016, 16:53:01 - *.bialystok.vectranet.pl
Co tutaj tak dużo wpisów science fiction?
20 kolejek do końca a Legia już mistrzem?
Poprzewracało się w główkach kosmonautom.

Lolo - 28 listopada 2016, 17:23:09 - *.cgn1.cld.meteor.ie
@to tylko j. Legia forme zlapala i pakuje rywali jak ogorki do sloika na kiszenie, Lech tez zwyzkuje wiec jak cudow zima nie bedzie oni to miedzy sobs rozrgraja, ciekawi mnie Lechia czy wiosna wytrzyma, teoretycznie ten klub ma wszystko zeby byc czolowa druzyna na lata, jednak jakos nigdy aspiracji nie zaspokajali. Jage pewnie wyprzedadza i Probierz ich zima zajedzie, zreszta ostatnio slabo wygladaja. Zaglebie to jak ruletka, raz tak raz inaczej jak i pol ligi zreszta. Pogon zjazdy jak w kalejdoskopie.Termalika to dopiero zagatka, jakby zostali w trojce bylo by wesolo ale watpie. O osemke powalczy Korona, Slask i chyba jednak Wisla no chyba ze jakas wiosna cudow na Ruchu lub gdzies indziej bedzie.

bambusek - 28 listopada 2016, 18:32:30 - *.adsl.inetia.pl
@To tylko j
Rok temu o tej porze wielu już koronowało Piasta.

LEO - 28 listopada 2016, 19:29:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Śląsku przebudowa

Oskar - 28 listopada 2016, 20:19:53 - *.adsl.inetia.pl
Sorki ale nie piję alkoholu kolego o nicku Miki

KONRAD - 30 listopada 2016, 1:16:31 - *.centertel.pl
@Kibic:Wyobraź sobie,że Śląsk Wrocław grał towarzysko 6.08.2014 z Borussią Dortmund i przegrał 3-0 czyli 3 bramkami,a Legia 4(-:

KONRAD - 30 listopada 2016, 1:23:12 - *.centertel.pl
Śląsk w sezonie 2011/12 we Wrocławiu 26.02.2012 przegrał też z Legią 0-4,a 6.05.2012 świętował zdobycie MP.Legia była wtedy 3 (-: Jakoś nikt z badaczy frekwencji we Wrocławiu nie zauważył rekordu kolejki - 22 004 kibiców na trybunach (-:

needle - 2 grudnia 2016, 11:47:13 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.74.11)
@jjo
Sporo racji masz, niestety ale widzisz...\
...mnie gubi dobra pamięć
Otóż ja widziałem LEGIĘ w LM i to jak wyeliminowała mistrza Anglii w dwumeczu bez straty gola. Nie pomógł Shearer, który chwilę przedtem czy potem wbił kilka goli naszej reprezentacji; wówczas też sie mówiło, że Legioniści nie mają szans
Proszę nie odbieraj mi przyjemności; gol na 3:2 z REALEM czy na 3:3 LECHA z Juve (małymi, bo to skorumpowany klub jak u nas GieKSa ) dały mi masę radości bo ja się emocjonuję wyłącznie pucharami...sam nie wie dlaczego
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Źle akcenty rozkładają Konrad i źle Lolo; sami się zorientują czemu [naprawdę tak uważam] i zresztą nie tylko oni ale kiedyś pisali wyłącznie najwybitniejsi przedstawiciele homo sapiens a dziś może każdy i stąd jest to co jest. Zawodzi mnie i treść i forma dlatego piszę rzadziej
IGła
PS Chciałem przytoczyć jeszcze jedną rzecz do ciekawego wpisu ==> Mm
W zasadzie takimi argumentami można udowodnić wszystko; wystarczy dobrać argumenty odpowiednio
Ale ja nie o tym
@ czy 3 lata wstecz LEGIA chciała przełożyć czy przesunąć mecz ze ŚLĄSKIEM we Wrocławiu i gospodarze się nie zgodzili; w rezultacie Warszawianie zagrali po dwóch dniach od meczu w LE
Był wynik 1:4
Myślę, że ŚLĄSK się mocno omylił w szacunkach i przegrał w rywalizacji honorowej i na boisku

xd - 10 lutego 2017, 19:54:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl