27 listopada 2016, 21:46:57 - euzi
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk zdobył swojego dwunastego ligowego gola w tym sezonie. Jego Anderlecht pokonał u siebie 7-0 (4-0) Royal Excel Mouscron w spotkaniu rozegranym w ramach 16. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League.

27 listopada 2016, 20:00 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 7-0 Royal Excel Mouscron
Łukasz Teodorczyk 1, Sofiane Hanni 21, Matej Delač 29 (s), Nicolae Stanciu 31, Youri Tielemans 76 (k), Uroš Spajić 82, Massimo Bruno 84

żółte kartki: Matej Delač, David Hubert (Mouscron).

sędziował: Alexandre Boucaut.

Teodorczyk zszedł z boiska w 67. minucie, a zastąpił go Diego Capel. Anderlecht zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów po 16 meczach.

kibic - 27 listopada 2016, 21:55:34 - *.play-internet.pl
Po prostu spadła mu na głowę, odbiła się i wpadła do bramki. Nic specjalnego. Też bym tak strzelił.

Janusz - 27 listopada 2016, 22:18:16 - *.dynamic.chello.pl
Takim ogórom jak Royal Excel Mouscron to ja też bym strzelił. Nie ma sie czym podniecać.

PanTrener - 27 listopada 2016, 22:22:01 - *.dynamic.chello.pl
no i fajnie

bigos - 27 listopada 2016, 22:37:01 - *.dip0.t-ipconnect.de
Janusz, typowy cebulak z pod monopolowego.Odłóż komputer i zajmij się czymś bardziej pożytecznym,bo mało kogo obchodzą twoje zawistne komentarze.
Brawo Teo!!!

lvl - 27 listopada 2016, 23:19:14 - *.adsl.inetia.pl
Tylko ten borok Lewandowski strzelić nie umie.

Michał - 28 listopada 2016, 0:07:24 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Mouscron Peruwelz w polskiej ekstraklasie zdobyłby mistrzostwo.

statystyk - 28 listopada 2016, 0:41:52 - *.interblock.pl
Bardzo słaby weekend Polaków. Poza Teodorczykiem i Wilczkiem reszta albo przeciętna albo słaba w swoich klubach z Lewandowskim na czele. Rybus zmieniony po połowie najsłabszy na boisku, Linetty tak samo. Krychowiak wyróżnił się tym że fatalnie spudłował. Piszczek przeciętny występ w Borussi i jeden z tych który przyczynił się do porażki. Skorupski też słaby z Milanem wpuścił sporo goli, Szczęsny niczym się ciekawym nie popisał w Romie.Nawet Teodorczyk mimo że strzelił grał słabo później i w drugiej połowie nie istniał potykając się o własne nogi. Dlatego też ta zmiana i przy 7 golach zespołu jako napastnik nic wielkiego nie pokazał. Chyba najslabszy weekend kadrowiczów tej jesieni.

Mądry - 28 listopada 2016, 6:56:25 - *.174.79.241
Do:statystyk
Może weekend słaby ale rok " nie najgorszy "
Awans do 1/4 ME a rok kończymy na "1" w grupie eliminacyjnej do MŚ.

maro - 28 listopada 2016, 7:05:21 - *.146.194.52.internetia.net.pl
@statystyk... dodaj,nie Grosicki nie znalazł się na ławie, a Wszołek i Stępiński nie weszli ani na minutę

Sopot - 28 listopada 2016, 9:30:33 - *.146.97.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
6 zespół gromi 7-0 w lidze . Ta belgijska liga to żenada.
Spójrzcie na Club Bruge w LM jeszcze gorzej niż Legia . Zero bramek zero pkt a grupę ma slabiutka. Dużo słabsza grupę od Legii

gy - 28 listopada 2016, 10:56:51 - *.10.208.81
Tylko jeden

rhemks - 28 listopada 2016, 11:24:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzelił tylko jedną bo się tak umówili że po jednej każdy pyknie.

LEO - 28 listopada 2016, 19:45:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że tylko jednego strzelił ale nie ma co narzekać
Brawo Łukasz

RDPF - 30 listopada 2016, 0:44:47 - *.dynamic.mm.pl
Ciekawe co sobie teraz myślą w Dynamie Kijów he he he... ;) a tak na poważnie , super że Teo odpalił i odpala regularnie do siaty rywali nie tylko w Lidze ale też w LE co ważne. Oby został królem strzelców którejś z lig ;) oby tylko nie odwalił głupoty idąc w nieznane ( jeśli by go Anderlecht dalej chciał ). Lepiej trochę pograć nawet w Belgii ale grając i strzelając niż grzać ławę albo trybuny bez szans na rozwój...