28 listopada 2016, 12:05:05 - euzi
1/4 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia rewanżowych meczów 1/4 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 29-30 listopada.

29 listopada (wtorek):

Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice, godz. 17:30, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Arka Gdynia - Bytovia Bytów, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

30 listopada (środa):

Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 17:30, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
Wisła Kraków - Lech Poznań, godz. 20:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

Janek - 28 listopada 2016, 14:25:20 - *.customer.m-online.net
Widze, ze strasznie Zbyszka pchaja. Dobre ma chlopak uklady, jak nie sam cos dostanie, to go na technicznego wezma.

olek - 28 listopada 2016, 18:45:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie dla tego że Zbyszek jest brany pod uwagę odnośnie awansu do Ekstraklasy i dostaje mecze by udowodnić czy podoła gwizdać w Ekstraklasie.

seba - 28 listopada 2016, 19:30:25 - *.leon.com.pl
GKS Jastrzebie bardzo mocne

Hehehe kes - 28 listopada 2016, 19:50:14 - *.dynamic.chello.pl
Hehe, Tomek Tułacz do boju w Szczecinie, drużyna pełna buty.

Kibic62 - 28 listopada 2016, 21:55:47 - *.x66.x17.123.jaskom.pl
Jastrzębie jedzie po Awans pełny skład dobre nastroje i zdrowie bez uwagi na 1 wynik 1-2. Mamy kilka wariantów 3mam mocno kciuki komu jak komu ale Nam się Finał należy AVE GKS !!

ma - 28 listopada 2016, 22:43:29 - *.centertel.pl
Jutro w szczecinie jakie 3.4-0

0,5 l - 29 listopada 2016, 8:00:32 - *.opera-mini.net (*.146.92.85)
jak widzę mitomani z Jastrzębia w akcji:-) Kim wy jesteście, że należy się wam tan finał? Tacy pewni jesteście awansu i wygranej z Wigrami? U siebie nie potrafiliście strzelić bramki grając w przewadze,nawet sędzia wam pomagał jak mógł.Wigry były wtedy w kompletnym dołku, a pomimo tego z wami wygrały.Wiec troche więcej pokory panowie z Jastrzębia okażcie. Wasz klub to nie Real czy inna Barcelona :-) Wigry odzyskały formę z początku sezonu, wygrały trzy ostatnie mecze w tym z Katowicami do których nie macie nawet co porównywać się. Pozatym w Suwałkach będa warunki(zmrożona płyta, śnieg itp.) do których Wigry są od zawsze przyzwyczajone, więc ja jestem spokojny o awans do półfiału.

Kibic62 - 29 listopada 2016, 9:07:36 - *.x66.x17.123.jaskom.pl
Nie, my nie jesteśmy pewni lecz wiara na pewno jest w meczu poprzednim.my jak i tym bardziej wy nic nie pokazaliscie teraz piszesz że pełni formie ? Jastrzębie też nie patrzymy na wynik 1-2 Jedziemy od nowa ! Chłopie nie mów mi że Suwałki mają doświadczenie na murawie takiej owakiej bo jak wiesz ligi aż do 3 nie przypominają w większości muraw a kartoflisk więc Nasi doskonale znają trudne warunki od kilku lat !

Krakus - 29 listopada 2016, 12:02:22 - *.noc.fibertech.net.pl
Tylko Puszcza Niepołomice Kraków trzyma za Was kciuki. Grać na całego i walczyć do upadłego !!!
Do zigi, Puszcza u siebie ograła Siarkę 3:0 wiec i tak jest lepsza w dwumeczu

Gustaff - 29 listopada 2016, 14:00:18 - *.static.chello.pl