1 grudnia 2016, 15:48:21 - euzi
Dwie bramki Patryka Tuszyńskiego w Pucharze Turcji

Patryk Tuszyński strzelił dwie bramki dla Çaykur Rizespor Kulübü w wygranym 5-0 (2-0) meczu 1. kolejki grupy B Pucharu Turcji z trzecioligowym İnegölspor Kulübü. Polski napastnik ma już na koncie trzy trafienia w tych rozgrywkach.

1 grudnia 2016, 14:00 - Rize (Çaykur Didi Stadyumu)
Çaykur Rizespor Kulübü 5-0 İnegölspor Kulübü
Ali Aytemur 14 (s), Patryk Tuszyński 20, 47, Oğuz Han Aynaoğlu 69, Recep Niyaz 83

sędziował: Özgüç Türkalp.

Tuszyński zszedł z boiska w 85. minucie, a zastąpił go Iyayi Atiemwen.

kott1 - 1 grudnia 2016, 16:00:03 - *.146.93.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Patryk Tuszyński to legenda pucharu Turcji.

Jak to - 1 grudnia 2016, 16:04:52 - *.146.58.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl