1 grudnia 2016, 23:06:29 - dyrovski
Gol Łukasza Teodorczyka w Pucharze Belgii

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla RSC Anderlecht w meczu 1/8 finału Pucharu Belgii. Jego klub przegrał z Royal Charleroi SC w rzutach karnych 3-5. Po dogrywce był remis 2-2 (1-1, 2-2, 2-2). Polak pojawił się na boisku w 61. minucie w miejsce Nathana Kabasele. To pierwsze trafienie 25-letniego napastnika w tych rozgrywkach.

1 grudnia 2016, 20:30 - Charleroi (Stade du Pays de Charleroi)
Royal Charleroi SC 2-2 pd. k. 5-3 RSC Anderlecht
Damien Marcq 5, Amara Baby 90 - Uroš Spajić 13, Łukasz Teodorczyk 81

karne: 1-0 David Pollet, 1-1 Youri Tielemans, 2-1 Cristian Benavente, (2-1 Łukasz Teodorczyk - obroniony), 3-1 Damien Marcq, 3-2 Nicolae Stanciu, 4-2 Chris Bedia, 4-3 Massimo Bruno, 5-3 Gaëtan Hendrickx

żółte kartki: Dorian Dessoleil - Nathan Kabasele, Bram Nuytinck.

sędziował: Luc Wouters.
widzów: 9689.

- - 1 grudnia 2016, 23:07:31 - *.dynamic.mm.pl
niestety zmarnowal karnego. - poczatek czarnej serii?

Karne - 1 grudnia 2016, 23:07:54 - *.olsztyn.vectranet.pl
Strzelił karnego w serii karnych gratulacje!

vxdf - 1 grudnia 2016, 23:08:01 - *.dynamic.chello.pl
Karny Teo nie byl najgorszy, ale bramkarz swietnie wybronil.

xdxcvg - 1 grudnia 2016, 23:08:04 - *.play-internet.pl
Jak nie pije to daje radę...

as - 1 grudnia 2016, 23:08:24 - *.135.192.22
i karnego spieprzył ... jak można takiego farfocla w kierunku bramki "strzelić" ...

@@@ - 1 grudnia 2016, 23:08:34 - *.20-1.cable.virginm.net
Karny wykonany w porządku, ot, po prostu pech żę bramkarz znalazł się tam gdzie trzeba. Wszyscy strzelali w ten sam róg, więc w sumie mógł to być każdy.

jolek - 1 grudnia 2016, 23:08:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ważne że strzelił to już się robi nudne

gugu - 1 grudnia 2016, 23:09:18 - *.48.229.2
szkoda ze teo niestrzelil...ogladalem caly mecz i prawda jest taka ze mecz powinien się zakonczyc wynikiem 1-3 .... teo napusta wystawil koledze a on spudlowal... karne to loteria..

j - 1 grudnia 2016, 23:28:51 - *.146.156.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie każdy niewykorzystany karny jest od razu s...ony.
Czasem po prostu bramkarz wygrywa - jak ten portugalski na ME z Błaszczykowskim.

Guizmo - 1 grudnia 2016, 23:44:55 - *.dyn.mobistar.be
Dla mnie karne to nie loteria, dużo zależy od strzelcy i precyzji no i dyspozycji bramkarza. Bramkarze dostają wskazówki i mogą się dobrze przygotować do strzelca. Co do meczu to Teo to niestrzelił źle ale mógł i lepiej. Szkoda tylko że tak pajacuje

BrunetWiec - 1 grudnia 2016, 23:46:00 - *.interpc.pl
Na euro akurat Kuba karnego spartolił ... strzelił tak samo jak ze Szwajcaria wiec bramkarz Portugalczyków ogladal pewnie ten mecz to wiedzial jak strzeli

svb - 1 grudnia 2016, 23:58:49 - *.dynamic.chello.pl
Sporo dzisiaj niespodzianek przegrali niespodziewanie: Anderlecht,Spartak Moskwa, a nawet Krasnodar co sie dzieje??? Nawet wydaje sie prostych doubli sie już nie opłaca grać

Piotr - 2 grudnia 2016, 0:08:56 - *.play-internet.pl
Karnego strzelił całkiem dobrze. Mocno, dość wysoko, niedaleko od słupka...tylko bramkarz poszedł w ciemno i akurat tym razem wyszedł zwycięsko z pojedynku. Ale "banię" to ma...

Hanys - 2 grudnia 2016, 4:54:50 - *.dynamic.chello.pl
svb---porażki Krasnodaru i Anderlechtu to żadne niespodzianki obie drużyny są teraz wyżej w tabeli niż wspomniany duet jedynie wysoka porażka Spartaka z niżej notowanym rywalem to niespodzianka. Warto czasem przed obstawianiem wejść i spojrzeć na tabelę oraz jak drużyny graja u siebie lub na wyjeździe.

Malpiszon - 2 grudnia 2016, 7:32:26 - *.dsl.dynamic.simnet.is
No i co z tego ze zmarnowal karnego ? Jego koledzy frajersko dali sobie wbic gola w ostatniej minucie czasu. Teodorczyk nie bedzie gral za jedenastu ludzi.

LEO - 2 grudnia 2016, 23:47:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl