2 grudnia 2016, 22:22:28 - euzi
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla Bayernu, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 3-1 (2-1) w meczu 13. kolejki niemieckiej Bundesligi z Mainz. Reprezentant Polski ma już na koncie dziewięć ligowych trafień.

2 grudnia 2016, 20:30 - Moguncja (Opel Arena)
1.FSV Mainz 05 1-3 FC Bayern München
Jhon Córdoba 4 - Robert Lewandowski 8, 90, Arjen Robben 21

żółte kartki: Jhon Córdoba, Stefan Bell, Leon Balogun - Javi Martínez, Robert Lewandowski.

sędziował: Daniel Siebert (Berlin).
widzów: 34 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie. Jego drużyna jest liderem z dorobkiem 30 punktów po 13 meczach.

FMPGW - 2 grudnia 2016, 22:23:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
Równo z gwizdkiem.
Druga bramka Lewego (z wolnego) cudowna.

Mardok - 2 grudnia 2016, 22:23:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W końcu Lewy się przełamał. Ostatnia bramka w wielkim stylu - czapki z głów

mokrakiara - 2 grudnia 2016, 22:24:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo lewy pozdrawiam Norbert Gierczak

ja - 2 grudnia 2016, 22:24:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hajto został szybko zgaszony przez Lewego jak on gadał, że Lewy nic z wolnych nie strzela :D

k.aasa.pl - 2 grudnia 2016, 22:30:11 - *.38.9.51.dyn.plus.net
Jest dzik ... środkowy palec wszystkim zawistnym ludziom :-P

ast - 2 grudnia 2016, 22:37:53 - *.mtm-info.pl
brama z wolnego delicja

bb - 2 grudnia 2016, 22:58:00 - *.adsl.inetia.pl
Z wolnego to strzelił tak samo jak strzela Milik.

LuckyKSG - 2 grudnia 2016, 23:27:55 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Brawo Robert!! Hajto należą się przeprosiny dla Lewego!

Tomek Hajt - 2 grudnia 2016, 23:31:31 - *.adsl.inetia.pl
Przepraszam... Szkoda ze nie gral Jens Jeremiasz!!!

Marcin - 3 grudnia 2016, 0:20:44 - *.dynamic.mm.pl
Turbo grosik i wszystko wiemy

MID-SEASON - 3 grudnia 2016, 11:05:12 - *.dynamic.chello.pl
Brawo!

TrzeciakMi - 3 grudnia 2016, 13:01:59 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
Lewy to drewno,lepszy jest Arrambambuena.

Hajto-r - 3 grudnia 2016, 14:34:19 - *.174.37.53
Znamy burzliwą źyciorys hajty, a kto nie zna powinien wyguglować.

rafinia - 3 grudnia 2016, 16:38:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do JA przebiegnij tak jak Hajto Chociaż raz w Nurnberdze jak grał W interwale 900 metrów 10 razy to zobaczymy co powiesz Hajto tak mowil A R.Lewandowski dopiero pierwszą bramkę z wolnego w Bayernie strzelił

LEO - 3 grudnia 2016, 18:36:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl