2 grudnia 2016, 22:37:17 - euzi
Bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił bramkę dla Napoli w wygranym u siebie 3-0 (2-0) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Interowi. Dla reprezentanta Polski, który asystował ponadto przy golu na 2-0, było to pierwsze trafienie w barwach nowego klubu.

2 grudnia 2016, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 3-0 FC Internazionale Milano
Piotr Zieliński 2, Marek Hamšík 6, Lorenzo Insigne 51

żółte kartki: Piotr Zieliński, Raúl Albiol - Andrea Ranocchia, Cristián Ansaldi, Marcelo Brozović.

sędziował: Nicola Rizzoli (Bolonia).
widzów: 36 000.

Zieliński rozegrał całe spotkanie, a poza kadrą meczową gospodarzy znaleźli się Igor Łasicki oraz kontuzjowany Arkadiusz Milik. Napoli zajmuje szóste miejsce w tabeli - po 15 meczach ma 28 punktów.

kazajszwil - 2 grudnia 2016, 22:38:36 - *.ds.pk.edu.pl
Brawo Zielu! Świetny mecz, nie bez powodu w Neapolu mówią o nim "młody Iniesta". Oby tak dalej!

Bromcik - 3 grudnia 2016, 9:31:38 - *.elpos.net
Straszna szkoda tego Milika. Z Arkiem w składzie to Napoli spokojnie zamiotłoby grupą LM. Ktoś się orientuje, kiedy dokładnie nasz kochany Arek wraca do normalnych treningów? Z Lewym w składzie mają szansę stworzyć super atak wszechczasów w polskiej kadrze. Straszna szkoda tej jego kontuzji! Miejmy nadzieję, że wróci silniejszy!

JAN - 3 grudnia 2016, 9:59:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tak NAPOLI czeka tylko liga europejska...

rossonero9 - 3 grudnia 2016, 11:19:14 - *.dynamic.chello.pl
Grandissimo Zieliński.A parte di un gol,ce un assist da applaudire(splendido).Continua cosi.

Krzyś - 3 grudnia 2016, 12:30:19 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Trochę obiektywniej, to strat też miał kilka po których były kontrataki Interu. Ale ogólnie miło się mecz oglądało. Brawo za asystę.

LEO - 3 grudnia 2016, 18:58:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl