3 grudnia 2016, 17:20:40 - Kiellini_
Bramka Łukasza Piszczka

Łukasz Piszczek strzelił swoją trzecią ligową bramkę w sezonie, a jego Borussia Dortmund wygrała u siebie 4-1 (2-1) z Borussią Mönchengladbach w meczu 13. kolejki niemieckiej Bundesligi. Polak rozegrał cały mecz.

3 grudnia 2016, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900
Pierre-Emerick Aubameyang 7, 68, Łukasz Piszczek 15, Ousmane Dembélé 64 - Raffael 6

żółte kartki: Łukasz Piszczek - Tobias Strobl.

sędziował: Marco Fritz (Wirtembergia).
widzów: 81 360.

Borussia Dortmund po 13 meczach ma 24 punkty i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Mądry - 3 grudnia 2016, 17:26:03 - *.174.79.241
Jesteśmy Potęgą !!!
Wygramy MŚ 2018.

Mądry - 3 grudnia 2016, 17:30:16 - *.174.79.241
To dobry weekend rep.Polski.
Strzelił Lewandowski,błysnął Zieliński,teraz Piszczek...
W środę LEGIA ogra Sporting i powalczy LE.
Trzeba wygrać MME 2017 !!!
Trzeba wygrać MŚ 2018 !!!

klin - 3 grudnia 2016, 17:36:53 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Wciął się jak Ż w kolejkę. I tylko dzięki temu padła bramka. Brawo Piszczek, pięknie!

lisiasty10 - 3 grudnia 2016, 19:08:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Trzeba przyznać , że BVB w tym sezonie wskoczyło na jeszcze większy nieziemski poziom futbolu. Przyspieszenie tempa gry , dynamika i składność akcji , znakomite piłki granę na obieg , przesuwanie się wszystkich formacji ,kompletna komunikacja i zżycie zespołu z trenerem. Taką Borussię chce się oglądać.Trener Tuchel wystawiając Piszczka jako fałszywego prawego wysuniętego obrońce był strzałem w dziesiątkę.

LEO - 3 grudnia 2016, 19:23:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

Rzeznik - 3 grudnia 2016, 19:26:28 - *.opera-mini.net (*.172.239.28)
Masz cos do Piszczka?

Boa - 4 grudnia 2016, 3:49:26 - *.itsa.net.pl
Borussia Tuchela jest w stanie ograć każdy zespół na świecie, może namieszać w LM, ale w lidze niemieckiej podejrzewam, że będzie walczyć co najwyżej o podium, bo są zbyt nierówni.

KCH - 4 grudnia 2016, 10:17:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten mecz jak i mecz Man.City-Chelsea o niebo ciekawsze od przereklamowanych gran derby

Shha - 4 grudnia 2016, 14:12:28 - *.arbelon.com.pl
Piszczu widzimy sie 27 grudnia w Czestochowie razem z Kubą Kękę i Szmalem i wieloma innymi!

zlocistyR - 4 grudnia 2016, 17:04:27 - *.094.220.pools.vodafone-ip.de
Akurat na meczu...nie bylem wyjatkowo chory.. bilet przekazalem koledze...Dzisiaj z Ojcem swietuje BaRboRke !!!!!!!!!!!!!!!posdRo Jacek!! Zyczenia dla Ojca z okazji Swieta!!

zlocistyR - 4 grudnia 2016, 17:06:46 - *.094.220.pools.vodafone-ip.de
Tylko 2 mecze opuscilem z tej rundy!! Normalnie sie wciaglem heeehheehh!!! Choby na Ruch!!!!