4 grudnia 2016, 16:22:27 - Adrian10
Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla RSC Anderlecht w wygranym 3-1 (1-0) spotkaniu 17. kolejki Jupiler Pro League z KV Kortrijk. Reprezentant Polski, który rozegrał cały mecz, zanotował tym samym swoje trzynaste ligowe trafienie w tym sezonie i umocnił się na pierwszym miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi.

4 grudnia 2016, 14:30 - Kortrijk (Guldensporenstadion)
KV Kortrijk 1-3 RSC Anderlecht
Idriss Saadi 74 - Nicolae Stanciu 29, Łukasz Teodorczyk 56, Ivan Obradović 83

żółte kartki: Birger Verstraete, Dimítris Goútas, Joãozinho - Ivan Obradović, Nicolae Stanciu, Leander Dendoncker, Alexandru Chipciu.
czerwona kartka: Nicolae Stanciu (59. minuta, Anderlecht, za drugą żółtą).

sędziował: Nicolas Laforge.
widzów: 9300.

W 18. minucie Hervé Kage (Kortrijk) nie wykorzystał rzutu karnego (Frank Boeckx obronił).

Anderlecht zajmuje obecnie trzecie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 31 punktów.

// - 4 grudnia 2016, 16:31:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby nie strzelał, to byśta marudziły, więc nie bredzić o "nudzie" dzieciska.

klin - 4 grudnia 2016, 16:37:33 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Ja myślę, że ta "nuda" pisana jest z lekką ironią oczywiście. Przecież to piękna sprawa, że mamy takiego napadziora. Po prostu kolejny news - Teo gol zanudza, tak jest. Ale to nie znaczy, że ma przestać!

Grubygr - 4 grudnia 2016, 16:58:13 - *.limes.com.pl
90minut ma juz kopiuj wklej na weekend.

opos - 4 grudnia 2016, 17:05:26 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Przerasta tą ligę o klasę, czas na Wyspy Brytyjskie.

zzzxc - 4 grudnia 2016, 17:32:41 - *.95.204.21
na wyspach nie bedzie mial co mecz patelni na pustaka i bedzie jak w kijowie kopal po rezerwach

Gghvvg - 4 grudnia 2016, 17:40:30 - *.adsl.inetia.pl
Marcin Żewłakow też tak strzelał,ale kariery nie zrobił...

Mądry - 4 grudnia 2016, 17:51:11 - *.174.79.241
Zabrakło dla Niego miejsca na ME 2016...nawet na ławce rezerwowych.
No nic,BRAWA za te gole !!!

Nor - 4 grudnia 2016, 17:57:05 - *.host-nowanet.pl
A Wilczek asysta.

Byk - 4 grudnia 2016, 18:21:09 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
A trawa jest zielona

iG - 4 grudnia 2016, 19:19:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mowilem, ze przechwalony. Juz tylko 1 strzelil. Przyjdzie moment ze nie strzeli nic. A w lidze belgijskiej, w najlepszej druzynie tej ligi, to nie jest wyczyn. Liga jak cypryjska, rumunska czy Litewska

Pfff - 4 grudnia 2016, 20:08:33 - *.tktelekom.pl
No pewnie, że to żaden wyczyn. Ja to bym ze trzy strzelał, nie wychodząc z własnej połowy.

Jsjhx - 4 grudnia 2016, 20:28:11 - *.dyn.optonline.net
Proponuje pisac artkuly kiedy w koncy w ktoryms tygodniu nie strzeli. Nudzi mi sie czytac co tydzien to samo w kolo...

Stinger - 4 grudnia 2016, 20:32:55 - *.opera-mini.net (*.9.17.53)
Żaden wyczyn strzelać gole w lidze belgijskiej?
No może tak ale zauważ że tacy jak Wolski czy Starzyński (podobno większe talenty od Teo - wiem że inna pozycja) zgubili się w tej lidze jak dzieci.
Jeśli Belgia to ten sam poziom co Cypr, Litwa i Rumunia to jakim cudem Belgia ma 5 drużyn w LM/LE, a Litwa, Rumunia i Cypr razem wzięte bodajże 2 i to "tylko" w LE?
Belgia to nie jest może za mocna liga ale tutaj nie chodzi o to że Teo strzelił gola tylko o tą jego regularność. Przecież on nawet w Polsce tak nie strzelal a też grał w drużynie która była w TOP 2 polskiej ekstraklasy, a chyba nie macie wątpliwości że Polska liga mistrzów st słabszą i teoretycznie łatwiej o bramki?

Karol - 4 grudnia 2016, 21:21:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Też mi wielki wyczyn. Kortrijk to zespół na poziomie Siarki Tarmobrzeg. Nawet Radomiak Radom wygrałby z Kortrijkiem.

gienosław - 4 grudnia 2016, 22:22:41 - *.wi.net.pl
No i co z tego ze strzela! Ubierze koszulkę z orłem na piersi, to znowu zmarnuje 10 setek, żeby strzelić jedną.

gienosław - 4 grudnia 2016, 22:22:50 - *.wi.net.pl

svb - 4 grudnia 2016, 22:24:26 - *.play-internet.pl
Klasowe kluby charakteryzuje regularność i zaagażowanie, Anderlechtowi daleko do tego bo ich charakteryzuje chimeryczność grają słabo!

LEO - 5 grudnia 2016, 19:18:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl