4 grudnia 2016, 16:50:24 - Adrian10
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił gola dla Rennes w wygranym 2-0 (0-0) spotkaniu 16. kolejki Ligue 1 z Saint-Étienne. 28-letni pomocnik pojawił się na boisku w 74. minucie meczu w miejsce Giovanniego Sio. Było to czwarte trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie ligowym.

4 grudnia 2016, 15:00 - Rennes (Roazhon Park)
Stade Rennais FC 2-0 AS Saint-Étienne Loire
Paul-Georges Ntep 54, Kamil Grosicki 90

żółte kartki: Gelson Fernandes, Benjamin André, Giovanni Sio - Jordan Veretout, Ole Kristian Selnæs.

sędziował: Antony Gautier (Nord-Pas-de-Calais).

Klub Polaka zajmuje czwarte miejsce w Ligue 1 z dorobkiem 27 punktów.

tomek - 4 grudnia 2016, 16:55:04 - *.170.246.94.jerzostrada.pl
8 zawodników strzela 10 bramek w tym weekendzie w europie. MEGA

kamil - 4 grudnia 2016, 16:57:51 - *.67.121.128.edial.pl
gol stadiony swiata niesamowity

ast - 4 grudnia 2016, 17:20:38 - *.mtm-info.pl
no bramka piękna...ukuł technicznie aż miło się ogląda jak nasi robią takie rzeczy.

Mądry - 4 grudnia 2016, 18:00:02 - *.174.79.241
Super MOCNI rep.POLSKI strzelają aż miło...
Jedziemy na MŚ i lejemy wszystkich !!!
Wczoraj Drużyna Skoczków pokazała co to znaczy wygrać,czas by drużyna Piłkarzy pokazała co to znaczy wygrać.
Wygrać Mistrzostwa Świata !!!

Funny(L)uk - 4 grudnia 2016, 18:10:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@tomek&reszta
Cieszyć się z zdobycia przez 8 Polaków bramek zagranicą... 8 zawodników z prawie 40-sto milionowego kraju :P

Mądry - 4 grudnia 2016, 18:13:04 - *.174.79.241
Zostaw miliony.
Bo gdyby patrzeć na to...to Rosja powinna zdobyć kilka razy ME i MŚ.

frost - 4 grudnia 2016, 18:32:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A czego powinny dokonać Indie, Chiny?

Mądry - 4 grudnia 2016, 19:08:07 - *.174.79.241
Chiny...wygrywają w ping-ponga.ME nie wygrają.

Maxx - 4 grudnia 2016, 19:16:10 - *.play-internet.pl
@Madry
Gdybyś śledził ME w ping pongu to wiedział byś że tam też rządzą Chińczycy
A co do Polaków to jest lepiej niż można było przed sezonem przypuszczać. Brawo Grosicki!

slawek - 4 grudnia 2016, 19:29:24 - *.adsl.inetia.pl
do maxx i mądry Polską kadrę ping-ponga też stanowią głównie Chińczycy

klin - 4 grudnia 2016, 19:39:32 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Bramka "stadiony świata", a może i nawet wszechświata. Co on zrobił, szalony!

Mądry - 4 grudnia 2016, 19:45:24 - *.174.79.241
Akurat przypadkowo oglądałem IO i wiem że w kadrach państw europejskich są Chińczycy.
Ale pisząc o ME miałem na myśli...PIŁKĘ NOŻNĄ.

BartX - 4 grudnia 2016, 21:35:54 - *.icpnet.pl
Powinien czym prędzej odejść nawet do słabszego klubu. Myśle że granie ogonów w Rennes to nie jest jego szczyt ambicji??? Nawet mimo strzelania jako joker mnóstwa goli

wichura - 4 grudnia 2016, 23:16:53 - *.146.12.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl