7 grudnia 2016, 16:33:52 - bartekwr9
Komisja Ligi ukarała Michała Probierza i Grzegorza Kurdziela

Komisja Ligi ukarała trenera Jagiellonii Białystok Michała Probierza oraz trenera bramkarzy Grzegorza Kurdziela karą zakazu prowadzenia drużyny w najbliższym spotkaniu Lotto Ekstraklasy z Arką Gdynia - poinformowała oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".

Obaj trenerzy w ostatnim spotkaniu ligowym zostali odesłani na trybuny z powodu krytykowania orzeczeń sędziego.

Maniek - 7 grudnia 2016, 16:41:57 - *.adsl.inetia.pl
A pacana Stefańskiego zapomnieli ukarać?

maro - 7 grudnia 2016, 16:57:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety Probierz i Kurdziel zachowywali się jak cymbałki. Oczywiście Stefański mylił się jak zawsze, ale to nie powód do takiego zachowania. Oglądam ligi zagraniczne np. angielską i takie coś jest nie do pomyślenia. Mimo wszystko pozdrawiam kibiców Jagi i życzę mistrzostwa!!!

Wiesław - 7 grudnia 2016, 17:02:56 - *.leczyca.vectranet.pl
Ukarali pana Probierza za to, że powiedział prawdę.
Może należałoby też ukarać sędziów.
Nie jest to podejrzane że najwięcej złych decyzji sędziów jest na korzyść Legii i Lecha.
Komisja musi karać żeby mieć pieniążki na łapówki dla sędziów.

arka fan - 7 grudnia 2016, 17:06:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panie trenerze trybuny naszego stadionu zna pan akurat dość dobrze. Zapraszamy. Miejsce się znajdzie. Mój ziom nie może przyjść wiec zwolni się miejsce na B3-B4

adam - 7 grudnia 2016, 17:16:35 - *.dynamic.mm.pl
Ku... tylko by karali.Drugie SB

BOMBA !! ( - 7 grudnia 2016, 17:32:08 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
To kto będzie prowadzić Jagę w meczu z Arką ?? W protokole meczowym MUSI być wpisane nazwisko prowadzącego. Czyli kto ???

bojszowiok - 7 grudnia 2016, 17:44:56 - *.play-internet.pl
Grzesiu Kurdziel,przecież Ty grałeś w GTS Bojszowy,a nie w TKS Tychy. Kto takie głupoty wpisał w Twe CV?

e - 7 grudnia 2016, 17:54:54 - *.10.208.78
Probierz to największy płaczek wśród trenerów

zachowanie - 7 grudnia 2016, 18:16:58 - *.play-internet.pl
ZERO KULTURY trenerku !

ślązak - 7 grudnia 2016, 18:55:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
probierz ton chłopek o bardzo niskiej kulturze,,,,,,,,,,,,,,i to wszystko w temacie,

LEO - 7 grudnia 2016, 19:03:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po Probierzu można się spodziewać wszystkiego;)

BKS - 7 grudnia 2016, 19:12:40 - *.dynamic-ra-04.vectranet.pl
Probierzowi puszczają nerwy, bo Jaga co sezon rabowana jest na 5-10pkt. W tym samym czasie kluby typu Lechia czy Legia zawsze do przodu.

kibic - 7 grudnia 2016, 19:33:38 - *.cws.sco.cisco.com (*.231.6.69)
Żenująca decyzja komisji ligi. Kary dla sędziego stefańskiego nie będzie?

BI - 7 grudnia 2016, 20:02:01 - *.static.ip.netia.com.pl
Brawo Michał! Brawo Gresiek! Mam nadzieję, że ten pierwszy w tunelu wywalił z baśki drukarzowi.

max - 7 grudnia 2016, 20:08:13 - *.limes.com.pl
mecz Arka - Jaga zapowiada się nieciekawie: nie będzie kibiców gości, nie będzie kibiców gospodarzy na Górce, nie będzie trenera gości... piłka będzie?

sss - 8 grudnia 2016, 10:58:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@BKS: Ruch też jest okradany, ale Fornalik jakoś sędziów nie wyzywa. Np. w ostatnim meczu z Arką 2 lub 2 karne dla Ruchu niepodyktowane, błędy sędziego, wynik wypaczony. Lepiej się błaznować jak Probierz. Wstyd, że ten pan kiedyś w Ruchu grał

@sss - 8 grudnia 2016, 14:33:43 - *.adsl.inetia.pl
Żal ci tyłek ściska bo za pół roku wylądujecie w 1 lidze? ;)

Conquista - 8 grudnia 2016, 15:14:11 - *.dynamic.chello.pl
A czemu Probierz ze swoim giermkiem nie nawrzucali sędziemu który gwizdał mecz Ruch-Jagiellonia??