9 grudnia 2016, 18:23:16 - Adrian10
Adam Stachowiak obronił rzut karny

Bramkarz Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Adam Stachowiak obronił rzut karny w przegranym 0-3 (0-2) meczu 14. kolejki drugiej ligi tureckiej przeciwko Elazığspor Kulübü. 29-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie w zespole gospodarzy.

9 grudnia 2016, 16:30 - Gaziantep (Kamil Ocak Stadyumu)
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü 0-3 Elazığspor Kulübü
Hamidou Traoré 2, Murat Kalkan 9, Berk Yıldız 88

żółte kartki: Erdal Güneş, Yasin Palaz, Ekigho Ehiosun, Ahmet Kesim, Muhammed Himmet Ertürk - Tom, Gilles Binya, Hakan Bilgiç, Çağrı Ortakaya.

sędziował: Onur Karabaş (Stambuł).

W 15. minucie Tom (Elazığspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Stachowiak obronił).

Drużyna Polaka plasuje się aktualnie na ósmym miejscu w tabeli ligowej z 18 punktami na koncie.

pr0fes0r - 10 grudnia 2016, 15:01:02 - *.adsl.inetia.pl
to już trzeci obroniony rzut karny przez Stachowiaka w tym sezonie. Przypadek? Nie sądzę. Taki ktoś jako trzeci bramkarz reprezentacji na wielkim turnieju zrobiły robotę.