10 grudnia 2016, 17:17:39 - Adrian10
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego

Napastnik Bayernu Robert Lewandowski strzelił dwa gole w wygranym 5-0 (2-0) meczu z Wolfsburgiem w 14. kolejce Bundesligi. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. W tym sezonie w lidze zdobył jedenaście bramek.

10 grudnia 2016, 15:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-0 VfL Wolfsburg
Arjen Robben 18, Robert Lewandowski 22, 58, Thomas Müller 76, Douglas Costa 86

żółta kartka: Thiago Alcântara (Bayern).

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 75 000.

Do 83. minuty w zespole gości grał także Jakub Błaszczykowski, którego zmienił Vieirinha.

Bayern jest liderem Bundesligi z 33 punktami na koncie. Wolfsburg zajmuje 15. miejsce z dorobkiem dziesięciu "oczek".

rozbawiony - 10 grudnia 2016, 17:29:40 - *.centertel.pl
a ile asyst?

gugu - 10 grudnia 2016, 17:36:30 - *.48.229.2
Niewiem czy dobrze zrozumialem ale chyba w bundeslidze wolsburgowi lewy w sumie strzelil 12bramek szacuun

tusko:) - 10 grudnia 2016, 19:57:22 - *.dyn.telefonica.de
TW Bolek zmiażdżyłeś mnie dobre. Boluś pokojowa nagroda nobla, a teraz 13 chce iść i protestować ramię w ramię z tymi, którzy rzekomo go prześladowali. Dobrze, że coraz mniej ludiz ogląda tvn, czyta szechterową itp. Niektórzy przejrzeli na oczy

Thorgal - 10 grudnia 2016, 21:35:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tusko zluzuj gacie, bo ci ewidentnie bije na dekiel. I idź na fora polityczne ze swoimi wypocinami, bo tu jest portal sportowy.

Krzyś - 10 grudnia 2016, 21:55:19 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
A co niektórzy nie.

k - 10 grudnia 2016, 22:57:58 - *.58.protonet.pl
Lewy to już nie jest drewniak. Od dziś to zwyczajny pieniek, wyschnięty i zjedzony przez korniki. Dostawił gałązkę dwa razy i wielkie mi halo. Zero kreatywności, tylko czyha na rykoszety lepszych kolegów

@k - 10 grudnia 2016, 23:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W dwóch poprzednich golach z rzutów wolnych pewnie też "dostawił gałązkę"?

@@k - 11 grudnia 2016, 0:19:36 - *.adsl.inetia.pl
Wygięła się na wietrze ;)

mi(L)ik - 11 grudnia 2016, 10:44:35 - *.154.9.51.dyn.plus.net
Lewy strzelił gola Ani ... pewne info!

SfL - 11 grudnia 2016, 12:39:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
k,kiedy wreszcie zrozumiecie, że on od tego jest... Nie od kreowania akcji i wypracowywania sytuacji. Dyrektorzy w bayernie o tym wiedzą doskonale, ba nawet Robben to zrozumiał.

k - 11 grudnia 2016, 17:33:04 - *.58.protonet.pl
I co z tego, że strzelił z wolnego? Miech sam wypracuje i strzeli a nie tylko dostawia ,,gałąź,,

Gauczan - 11 grudnia 2016, 23:47:41 - *.centertel.pl
@k mam nadzieję że to troll, bo jeśli nie, to szkoda nawet więcej słów używać, weź tylko zobacz w jaki sposób gola zdobył ten rzekomo 'lepszy kolega' Toma Mylla

Gauczan - 11 grudnia 2016, 23:56:34 - *.centertel.pl

tytan - 12 grudnia 2016, 17:03:20 - *.centertel.pl
To cholerne szambo hejterowskie dotarlo na 90 min poplecznicy kurdupla i jego sekty nie mają żadnych swietosci wszystko co polskie opluwaja zeby przypodobac sie temu malemu ...Lewy to nasze dobro narodowe a te smieci wylewaja pomyje... zadnych autorytetow u tych pseudo patriotow powstania warszawskiego nawet dat nie zbaja ale pluc na walesę wajdę papieża pilsudskiego owsiaka to jest linia poprawnosci