11 grudnia 2016, 14:22:50 - koofel
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 5-0 (2-0) meczu 16. kolejki włoskiej Serie A z Cagliari. Reprezentanta Polski w 70. minucie na boisku zmienił Marko Rog. To jego drugi gol w tym sezonie.

11 grudnia 2016, 12:30 - Cagliari (Stadio Sant'Elia)
Cagliari Calcio 0-5 SSC Napoli
Dries Mertens 34, 69, 72, Marek Hamšík 45, Piotr Zieliński 51

żółte kartki: Mauricio Isla, Nicolò Barella, Simone Padoin, Daniele Dessena - Kalidou Koulibaly, Elseid Hysaj, Marek Hamšík.

sędziował: Gianpaolo Calvarese (Teramo).

Na ławce rezerwowych gospodarzy mecz przesiedział Bartosz Salamon. Poza kadrą gości znaleźli się kontuzjowany Arkadiusz Milik i Igor Łasicki.

Napoli zajmuje czwarte miejsce w tabeli z 31 punktami. Cagliari jest dwunaste i ma 20 oczek.

mmm - 11 grudnia 2016, 14:26:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo!!!!!!!!

klin - 11 grudnia 2016, 14:37:59 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Mają pociechę z naszych w Neapolu, jak nie Milik to Zieliński zaczyna się rozkręcać. A Milik wraca już w styczniu.

a - 11 grudnia 2016, 14:47:26 - *.106.191.82
Kapitalny strzał zza pola karnego

Mądry - 11 grudnia 2016, 14:49:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli Salamon siedzi na ławce w drużynie która przegrywa u siebie po 5:0...
A co do Zielińskiego to dobrze że gra,strzela.

slitherio - 11 grudnia 2016, 14:58:16 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Bravo

IREK78 - 11 grudnia 2016, 15:14:51 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ciekawe czemu zszedł w 70 minucie ......... może się zmęczył bo taka piękna bramka ... tak świetnie grał , może jeszcze gwiazda Napoli zostanie ...

Krawiec - 11 grudnia 2016, 15:24:55 - *.96.120.78.rev.sfr.net
A w kadrze bez zmian przecietnie-ze wskazaniem na..............?!

maro - 11 grudnia 2016, 15:26:44 - *.146.194.52.internetia.net.pl
Szkoda, że w reprezentacji jest błaznem a w Napoli błyszczy..

Mądry - 11 grudnia 2016, 15:38:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co wy chcecie...???
Rep awansowała do 1/4 ME i jest na "1" w el.do MŚ.
To jest CAŁOŚĆ a nie ten i tamten.Ta CAŁOŚĆ dobrze funkcjonuje !!!

maro - 11 grudnia 2016, 16:31:27 - *.146.194.52.internetia.net.pl
@mądry... chyba coś Ci się pomieszało. Po pierwsze na ME Zieliński zagrał zaledwie jedną połowę z Ukrainą gdzie był beznadziejny do kwadratu. A w obecnych eliminacjach nie miał swego udziału oprócz tego, że był na boisku.

Mądry - 11 grudnia 2016, 17:06:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nic Mi się nie pomieszało.
Powtarzam...rep to CAŁOŚĆ i SIŁĄ tej rep jest ławka.
Jeżeli na ławce będzie bramkarz Romy,pomocnik OL,SUPER SNAJPER Anderlechtu to właśnie to jest siła tej reprezentacji !!!
Liczę że pomocnik Napoli z pomocnikiem PSG stworzą super duet który da medal na MŚ 2018 !!!

Krysia - 11 grudnia 2016, 17:07:18 - *.play-internet.pl
Ja za 2zł zagrałam ten mecz, że będzie więcej niż dwa gole i wygrałam bardzo dużo pieniędzy

LEO - 11 grudnia 2016, 18:31:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super Gol
Brawo Piotrek

oka - 11 grudnia 2016, 21:36:33 - *.play-internet.pl
Z Rumunią też był jednym z lepszych na boisku. Młody jest, powinno być tylko lepiej. Bez dobrego kreatywnego środkowego pomocnika nie będzie wyników rep. Taki Mączyński to nie poziom reprezentacyjny.

j89 - 11 grudnia 2016, 21:42:12 - *.play-internet.pl
Dzięki Zielkowi może nie trzeba będzie oglądąć w rep. takich wynalzków z polskiej ligi jak Mąka z Wisły.......

lisiasty10 - 12 grudnia 2016, 0:12:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Chłopaki co wy gadacie. Odróżnić trzeba kolektyw reprezentacji od występów w klubie. Tak samo w kadrze Nawałki potrzebny był Mila , Jędza, Zielu , Grosik i tak dalej i tak dalej. Nawałka ma te szczęście , że zbilansował ponad 20 różnych charakterów tworząc całość. W Neapolu Zieliński odgrywa zupełnie inną rolę , gra bez kompleksów z pełną wiarą w swoje umiejętności i tylko wystarczy chwila nieuwagi a stanie się On najlepszą 10-tką we Włoszech co za tym idzie również w reprezentacji. Nie mam nawet najmniejszych wątpliwości.