11 grudnia 2016, 18:34:37 - maciejko
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił gola dla FC Twente w wygranym 1-0 (0-0) meczu 16. kolejki holenderskiej Eredivisie z AFC Ajax. To trzeci ligowy gol Polaka w tym sezonie. Klich rozegrał całe spotkanie.

11 grudnia 2016, 16:45 - Enschede (De Grolsch Veste)
FC Twente 1-0 AFC Ajax
Mateusz Klich 90 (k)

żółte kartki: Hidde ter Avest, Stefan Thesker, Mateusz Klich, Chinedu Ede - Nick Viergever, Mitchell Dijks, Lasse Schöne.
czerwona kartka: Nick Viergever (90. minuta, Ajax, za drugą żółtą).

sędziował: Dennis Higler.
widzów: 27 800.

Twente zajmuje siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów.

Zorientowa - 11 grudnia 2016, 18:46:13 - *.dynamic.chello.pl
Święta idą, zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, Klich zaczyna strzelać bramki...

rozbawiony - 11 grudnia 2016, 19:03:45 - *.centertel.pl
to takie typowo polskie...

klin - 11 grudnia 2016, 19:25:27 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Nie ma to jak zapewnić zwycięstwo swojej drużynie dzięki swojej bramce!

@klin - 11 grudnia 2016, 19:53:23 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Ja kiedyś zapewniłem zwycięstwo drużynie dzięki cudzej bramce!

Lazio - 11 grudnia 2016, 20:48:13 - *.icpnet.pl
@zorientowa....a Ty gnijąc w fotelu lub na kanapie potrafisz tylko drwić i szydzić z sukcesów innych ludzi? burakiem jesteś

gch - 11 grudnia 2016, 22:35:17 - *.214.193.203
Musi mieć silną pozycję w drużynie skoro dali mu strzelać karnego w ostatniej minucie przeciw tak prestiżowemu rywalowi jak Ajax

gch - 11 grudnia 2016, 22:37:46 - *.214.193.203

sun - 12 grudnia 2016, 15:52:45 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl