12 grudnia 2016, 22:55:40 - bartekwr9
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Bramkarz AS Roma Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w wygranym 1-0 (0-0) spotkaniu 16. kolejki włoskiej Serie A z AC Milan. 26-letni zawodnik sprokurował jedenastkę, faulując Gianlucę Lapadulę. Reprezentant Polski rozegrał cały mecz.

12 grudnia 2016, 21:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 1-0 AC Milan
Radja Nainggolan 62

żółte kartki: Antonio Rüdiger - Mario Pašalić, Gabriel Paletta.

sędziował: Paolo Silvio Mazzoleni (Bergamo).

W 27. minucie M'Baye Niang (Milan) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

AS Roma ma na koncie 35 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli ligowej.

slitherio - 12 grudnia 2016, 22:58:01 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
good

a - 12 grudnia 2016, 22:58:12 - *.static.isp.enf.pl
Takiego karnego obronić to obowiązek. Strzał po ziemi w pół odległości od środka bramki do słupka.

ziomu$ - 12 grudnia 2016, 22:58:53 - *.play-internet.pl
Dobrze, że to wyjął, bo poszło by na jego konto..

dhj - 12 grudnia 2016, 23:29:29 - *.dynamic.chello.pl
A Fenerbache dzisiaj i Atletico to sobie podpuszczali mecze...

Krzyś - 12 grudnia 2016, 23:36:03 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
"a" typowy pesymista. "ziomu$" typowy optymista.

Mądry - 12 grudnia 2016, 23:36:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wygrać MŚ 2018 to OBOWIĄZEK Rep.Polski !!!
Mamy najlepszych piłkarzy,ogranych na ME,LM,LE...
Kto nam może zagrozić ???
Argentyna z karłem Messim,coraz słabsi Niemcy,wypalona Hiszpania...

Janina - 13 grudnia 2016, 9:17:03 - *.hsi05.unitymediagroup.de
Nadmieńmy, że sam spowodował tenże rzut karny.

as - 13 grudnia 2016, 9:54:14 - *.135.192.22
sprokurował rzut karny i go później obronił

Backo - 13 grudnia 2016, 17:26:09 - *.cgn1.cld.meteor.ie
Tak jest jak strzela czarnoskóry. Drugi mecz z rzędu pomyłka.
Zaraz mnie o rasizm posądzicie ale zobaczcie statystyki oni mają słabsze głowy i częściej pudłują, zwykły fakt.

Minodeus - 13 grudnia 2016, 17:33:01 - *.146.171.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@ Backo, a to oni, te karne, glowami strzelaja?

edekz - 13 grudnia 2016, 18:15:30 - *.elblag.vectranet.pl
Gdyby tak podczas Euro 2016 Nawałka wystawił do karnych Boruca lub Szczęsnego bylibyśmy co najmniej w półfinale! Obaj bramkarze świetnie bronią rzuty karne.! Ale mimo wszystko czekam cały czas na newsa pt Fabiański obronił karnego. Tylko czy się doczekam?

LEO - 13 grudnia 2016, 18:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl