13 grudnia 2016, 20:38:41 - euzi
Gol Mariusza Stępińskiego w Pucharze Ligi

Mariusz Stępiński strzelił bramkę dla Nantes, a jego drużyna wygrała u siebie 3-1 (2-1) w meczu 1/8 finału francuskiego Pucharu Ligi z Montpellier. Dla polskiego napastnika to pierwsze trafienie w tych rozgrywkach.

13 grudnia 2016, 18:45 - Nantes (Stade de la Beaujoire)
FC Nantes 3-1 Montpellier-Hérault SC
Emiliano Sala 18, 43, Mariusz Stępiński 62 - Kévin Bérigaud 36

żółte kartki: Léo Dubois - Stéphane Sessègnon.
czerwona kartka: Abdoulaye Touré (85. minuta, Nantes, za brutalny faul).

sędziował: Ruddy Buquet (Pikardia).
widzów: 16 249.

Stępiński grał do 87. minuty, a zastąpił go Anthony Walongwa. Mecze ćwierćfinałowe zostaną rozegrane 11 stycznia.

Lolo - 13 grudnia 2016, 21:11:53 - *.228.252.67
Pierwszy pewnie I ostatni. Chlopak side lepiej zapowiadal.

str - 13 grudnia 2016, 22:06:11 - *.dynamic.chello.pl
Nie chciało mi się sprawdzać jak sobie radzi Nantes, tymczasem postawiłem na Abeerden którego mecz przerwano z powodu awarii oświetlenia i nie wiadomo kiedy go wznowią
Arsenal narazie dziaduje

yG - 13 grudnia 2016, 22:07:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto,tak jak ja, ma bardzo dobrze w pamięci to, że Ruddy Buquet sędziował takie mecze jak Legia-Trabzonspor, czy Basel-Lech ?! Już nie wspominając o meczu Real-Legia

Mądry - 13 grudnia 2016, 23:04:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:Lolo
Lepiej się zapowiadał ???
Chłopak ma 21 lat,gra we Francji,strzela gole...
To mało ???
Lewandowski mając 21 lat grał w Polsce,Lechu Poznań.

Zajmon - 13 grudnia 2016, 23:23:40 - *.146.74.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sedziowal Bukiet z serialu o pani Bukiet hehe

baryla22 - 14 grudnia 2016, 1:52:01 - *.access.telenet.be
moze sie rostrzela

Rafix - 14 grudnia 2016, 2:50:55 - *.dynamic.mm.pl
Nie ma czegoś takiego jak "asysta 2 stopnia", kołku.

KCH - 14 grudnia 2016, 12:42:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Asystę drugiego stopnia wymyślił któryś z cepów co komentują na canal+ naszą ligę żeby jeszcze bardziej trzepać się nad tą naszą aż przerośniętą od emocji i wysokiego poziomu piłką w wydaniu kopaczy z ekstraklasy.

Krzyś - 14 grudnia 2016, 13:24:45 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Jest nieźle, będzie lepiej.

Laluś - 14 grudnia 2016, 15:30:59 - *.dip0.t-ipconnect.de
Super. Brawo dla Mariusz Stępińskiego za tego gola. Cieszy, że kolejny, perspektywiczny napastnik się rozwija. W dodatku, Mariusz ma dopiero 20-21 lat, więc ma szanse się jeszcze sporo rozwinąć.
Hierarchia polskich napastników:
1. Robert Lewandowski
2. Arkadiusz Milik (tak, pomimo kontuzji uważam, że to nadal obok Roberta jeden z lepszych napastników w Polsce)
3. Łukasz Teodorczyk
4. Kamil Wilczek/Mariusz Stępiński
Na bieżąco z polskimi napastnikami nie jestem, także nie czepiać się, jak kogoś śmiałem pominąć. :]
W gronie wielkich talentów stawiam.
1. Jarosław Niezgoda
Jarek Niezgoda niech idzie do Legii za Nemanję Nikolicia! Będzie drugim Lewandowskim, gwarantuję to Wam! Ma na koncie zaledwie 10. meczy w Esa, a już 6 goli, a przecież niedawno w niej debiutował! dać mu szansę trzeba!

LEO - 14 grudnia 2016, 15:51:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mariusz
pierwszy raz jest najtrudniejszy

ujek - 14 grudnia 2016, 16:16:15 - *.elpos.net
O napad reprezentacji Polski chyba nie musimy się martwić i nie będziemy musieli jeszcze dłuugo. Niech tylko Arek Milik się wykuruje, a będzie super. W obwodzie pozostaną jeszcze Teo, Stępiński, Wilczek i Niezgoda.

zaza - 14 grudnia 2016, 18:30:42 - *.237.224.134
Dla mnie asysta drugiego stopnia istnieje i duzo bardziej cenie sobie zawodników którzy takie asysty maja niz tych co nie biorą udziału w akcji.

B. - 14 grudnia 2016, 22:24:46 - *.130.243.226
DO Leo To pierwsze trafienie w Pucharze Ligi ale czwarte w Nantes w sezonie.

Rafix - 11 grudnia 2017, 13:32:52 - *.dynamic.mm.pl
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ASYSTA DRUGIEGO STOPNIA!!!!!!!!!!!! Asysta trzeciego stopnia też istnieje?