16 grudnia 2016, 21:49:01 - Konrad_78
Bramka Piotra Parzyszka i obroniony karny Filipa Bednarka

Bramkarz vbv De Graafschap Filip Bednarek obronił rzut karny w wygranym 4-1 (2-0) meczu z Almere City FC rozgrywanym w ramach 19. kolejki drugiej ligi holenderskiej. W tym samym spotkaniu bramkę strzelił Piotr Parzyszek, dla którego było to trzynaste ligowe trafienie w sezonie.

16 grudnia 2016, 20:00 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 4-1 Almere City FC
Dean Koolhof 12, Youssef El Jebli 20, Piotr Parzyszek 82, Mark Diemers 90 - Rick ten Voorde 87

żółte kartki: Bart Straalman, Anthony van den Hurk (De Graafschap).

sędziował: Laurens Gerrets.
widzów: 8364.

W 67. minucie Soufyan Ahannach (Almere) nie wykorzystał rzutu karnego (Filip Bednarek obronił).

Bednarek rozegrał całe spotkanie, a Parzyszek grał do 88. minuty i został zastąpiony przez Anthony'ego van den Hurka.

De Graafschap zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

Karo - 17 grudnia 2016, 10:09:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Żaden mi wyczyn. Omniworld jest tak mocny jak Radomiak Radom. Takim zespołom strzelić gola to pryszcz.

badygo - 17 grudnia 2016, 13:58:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl