17 grudnia 2016, 15:49:16 - euzi
Gol Davida Blachy

David Blacha strzelił gola dla SV Wehen Wiesbaden w przegranym 1-3 (1-2) meczu 19. kolejki niemieckiej 3. Ligi z FSV Frankfurt 1899. Dla 26-letniego pomocnika był to trzeci ligowy gol w tym sezonie.

17 grudnia 2016, 14:00 - Frankfurt nad Menem (Frankfurter Volksbank Stadion)
FSV Frankfurt 1899 3-1 SV Wehen Wiesbaden
Cagatay Kader 30, Maurice Deville 35, Fabian Schleusener 90 - David Blacha 26

żółte kartki: Patrick Ochs, Bentley Baxter Bahn, La'Vere Corbin-Ong - Niklas Dams, Patrick Funk, Steven Ruprecht.

sędziował: Guido Winkmann (Dolna Nadrenia).
widzów: 4000.

Blacha rozegrał cały mecz, a poza kadrą gości znalazł się kontuzjowany Sebastian Mrowca. Do kadry meczowej FSV nie załapał się były piłkarz Wisły Kraków Fabian Burdenski. Drużyna Polaków zajmuje 18. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów po 19 meczach.

LEO - 17 grudnia 2016, 18:49:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl