17 grudnia 2016, 17:23:24 - dyrovski
Kiełb as

W pierwszym sobotnim meczu 20. kolejki Lotto Ekstraklasy Korona Kielce wygrała u siebie z Lechią Gdańsk 2-0 (0-0). Obie bramki dla kielczan zdobył Jacek Kiełb. Gospodarzom udało się wreszcie nie stracić gola. Ostatni raz miało to miejsce we wrześniowym meczu 8. kolejki z Arką Gdynia.

Pierwszą dobrą okazję do strzelenia gola stworzyła sobie Lechia i miało to miejsce w 4. minucie meczu. Sławomir Peszko wycofał piłkę z lewej strony pola karnego w okolice szesnastego metra, gdzie strzał bez przyjęcia oddał Milen Gamakow. Uderzenie Bułgara nie zaskoczyło jednak dobrze interweniującego Zbigniewa Małkowskiego. Korona zaatakowała cztery minuty później. Miguel Palanca dośrodkował z rzutu wolnego, a niecelny strzał głową oddał Elhadji Pape Diaw.

W 15. minucie bardzo dobrej okazji nie wykorzystał Nabil Aankour. Vanja Marković uciekł Sebastianowi Mili i popisał się świetnym podaniem do Marokańczyka. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Lechii, który jednak był górą w tym pojedynku. W odpowiedzi Mila zagrał do Grzegorza Kuświka, a ten opanował futbolówkę i oddał strzał, ale nie udało mu się zaskoczyć Małkowskiego. W 26. minucie Mila kopnął z rzutu wolnego, lecz ponownie dobrze interweniował bramkarz Korony. Pięć minut później próbę sprzed szesnastki podjął Dani Abalo, jednak nie zdołał pokonać Vanji Milinkovicia-Savicia.

Długo trzeba było czekać na zagrożenie pod którąkolwiek z bramek w drugiej części gry. Wreszcie w 61. minucie zaatakowała Korona i zakończyło się to strzeleniem gola. Aankour zagrał do Jacka Kiełba, który wszedł na boisko kilka minut wcześniej. Rezerwowy gospodarzy dobiegł do piłki w polu karnym i oddał natychmiastowy strzał, pokonując Milinkovicia-Savicia. Pięć minut później Gamakow chciał zaskoczyć Małkowskiego uderzeniem z dalszej odległości, ale bramkarz Korony skutecznie interweniował. W 77. minucie futbolówka poleciała obok słupka po nieudanym strzale Palanki. W doliczonym czasie gry Korona przypieczętowała swoje zwycięstwo. Radek Dejmek zagrał z własnej połowy do Kiełba, a ten przyjął futbolówkę i nie dał żadnych szans Milinkoviciowi-Saviciowi.

17 grudnia 2016, 15:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 2-0 Lechia Gdańsk
Jacek Kiełb 61, 90

Korona: 1. Zbigniew Małkowski - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 23. Elhadji Pape Diaw, 27. Rafał Grzelak - 9. Dani Abalo (80, 28. Vladislavs Gabovs), 8. Mateusz Możdżeń, 6. Vanja Marković, 10. Nabil Aankour (88, 7. Marcin Cebula), 17. Miguel Palanca - 77. Michał Przybyła (58, 15. Jacek Kiełb).

Lechia: 32. Vanja Milinković-Savić - 23. Grzegorz Wojtkowiak, 30. João Nunes, 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak - 28. Flávio Paixão, 4. Aleksandar Kovačević, 38. Milen Gamakow (73, 19. Marco Paixão), 10. Sebastian Mila (64, 27. Rafał Wolski), 21. Sławomir Peszko - 11. Grzegorz Kuświk (65, 41. Paweł Stolarski).

żółte kartki: Grzelak, Rymaniak - Peszko, Kovačević, Janicki.

ryba - 17 grudnia 2016, 17:25:41 - *.dynamic.chello.pl
Jacek Kiełb ! Korona na mistrza 2016/17 !

Ja - 17 grudnia 2016, 17:26:21 - *.play-internet.pl
Sedzia robil co w jego mocy aby lechia wygrala ale dzis nawet on nie dal rady

Kuba - 17 grudnia 2016, 17:26:33 - *.netswing.fr
W pucharach oklep w 1 rundzie LE by był haha, a niektórzy dalej łudzą się że lechia może być "potęgą" hahahahaha

TSK - 17 grudnia 2016, 17:26:44 - *.adsl.inetia.pl
Kapitalny mecz Korony w odbiorze i gra pressingiem. Świetny Grzelak, brawo Małkowski, Kiełb piękne brami. Jednak sporo zależy od założeń taktycznych trenera i ustawienia poszczególnych piłkarzy - brawo trener Bartoszek.

CKir - 17 grudnia 2016, 17:27:11 - *.b-ras3.mvw.galway.eircom.net
Jacek Kielb to zawodnik stworzony po to aby grac w Koronie, wspanialy mecz Ryby!
Vanja Markovic zaczyna imponowac, swietne warunki fizyczne i dobre uderzenie z dystansu; beda z niego ludzie!

kalbaro74 - 17 grudnia 2016, 17:27:46 - *.dynamic.chello.pl
Lechia jest slaba i tylko wstyd w pucharach będzie.

Pielgrzym - 17 grudnia 2016, 17:28:18 - *.adsl.inetia.pl
O NAGLE Lechia przegrywa? Ciekawe. A może by tak CBŚ zajęło si tym meczem. Ciekawe.

kielczanin - 17 grudnia 2016, 17:29:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogromne brawa i wielkie gratki moja kochana KORONECZKO! Oby tak dalej!!!

Danziger - 17 grudnia 2016, 17:29:43 - *.dynamic.chello.pl
Korona była lepsza a Lechia nie istniała i tyle w temacie, nie ma co roztrząsać pracy sędziego.

WKS - 17 grudnia 2016, 17:29:49 - *.play-internet.pl
O lechia przegrywa, a mieli iść na miszcza;)

or - 17 grudnia 2016, 17:30:53 - *.rev.pro-internet.pl
W Lechii starocia plus żółw Mila pierwszą połowę meczu przespali a w drugiej zabrakło siły,umiejętności oraz zaangażowania.Lechii brak jest dobrej obrony oraz w miarę młodych kopaczy bo starociami daleko nie zajdą .Starocia są wypalone,widać brak zaangażowania i z każdym meczem mają coraz mniej siły i chęci.

kalbaro74 - 17 grudnia 2016, 17:31:19 - *.dynamic.chello.pl
Żal było patrzeć na Wojtkowiaka przecież do niedawna był reprezentantem Polski.

BI - 17 grudnia 2016, 17:33:13 - *.centertel.pl
CBŚ to powinno się zająć nie meczem, tylko całym tym klubem, bo wrobelki od dawna ćwierkają że to jest pralnia.

Tomek - 17 grudnia 2016, 17:33:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Prezesie Paprocki pamietaj abys nie zaspal podpisania nowego kontraktu ze Zbyszkiem Malkowskim, bo jego kontrakt konczy sie 31-12-16, a to aktualnie najlepszy bramkarz ekstraklasy.
Podpisz przed Swietami, bo pozniej mozesz zapomniec, a kiepsko by bylo gdybys obudzil sie po Sylwestrze z reka w nocniku.

@or - 17 grudnia 2016, 17:37:42 - *.dynamic.chello.pl
Co to jest starocia?
A może byś tak po polsku napisał, co?
Czy nie umiesz?

Jeremi - 17 grudnia 2016, 17:40:57 - *.dynamic.chello.pl
Zasłużone zwycięstwo Korony. Bez wykartkowanego prze sędziów Krasica, Lechia zagrała słabo,a Mila bardzo słabiutki, najsłabszy na boisku. Wiadomo było jak agresywnie zagra Korona i tak się stało. Osobna sprawa to kolejny sędzia sędziujący pod Legię, wyciąga faul poza pole karne oraz udaje że nie widzi ręki po strzale Flavio, a stoi 5 metrów obok. Wstyd panie Raczkowski. Każą wam tak gwizdać? Mecz inaczej by wyglądał, bo oba te wydarzenia miały miejsce przy 0-0. Za co po raz drugi (szóstą i siódmą) kartkę dostał Janicki?

a - 17 grudnia 2016, 17:46:13 - *.static.isp.enf.pl
Tytuł jak zawsze na najwyższym poziomie, Grzegorz Piechna ligi duma hej!

do Jeremi - 17 grudnia 2016, 17:46:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znaczy Korona wygrała po farcie hehehe,mistrza to trzeba zdobyc a nie wykombinować płaczku

max - 17 grudnia 2016, 17:47:17 - *.limes.com.pl
były podejrzenia, że rezerwowy Mila może być bardzo - nomen omen - kiepski, więc Nowak wystawił go w pierwszym składzie i rozwiał wszelkie wątpliwości

wzll - 17 grudnia 2016, 17:48:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawo Korona!!!pozdrowienia z Lubina

iix - 17 grudnia 2016, 17:53:46 - *.dynamic.mm.pl
Dobrze że Lechia nazbierała tyle punktów,bo jak odejdzie Krasić to będą dostawać bęcki od takich ogórków jak dzisiaj

do do Jere - 17 grudnia 2016, 17:56:21 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Farta to ty masz że masz komputer, bo dla takich jak Ty którzy piszą bzdury powinni zabronić sprzedawać.

Robótka - 17 grudnia 2016, 17:57:16 - *.146.79.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie stracić gola z Arką Gdynia... - to żadna sztuka, ale stracić gola z Arką Gdynia, to dopiero niedołęstwo!

Ja - 17 grudnia 2016, 17:58:38 - *.play-internet.pl
To co wyprawial sedzia w tym meczu to woła o pomstwe do Boga. Lechia od dwunastej minuty powinna grac w 10tke, po tak brutalnym faulu Peszko powinnien pauzowac przynajmniej 3 mecze, ale czego nie zrobil sedzia mam nadzieje zrobi komisja ligi i pokaze ze nie ma miejsca dla rzeznikow w ekstraklasie.
A Lechia powinna mecz konczyc w 9 bo uderzenie w twarz przez Janickiego to jest ewidentna czerwona kartka!
A jeszcze można wymienic rozne gdzie nawet zawodnic Lechii wracali na swoja połowe bo wiedzieli ze rożnego nie powinno być a sedzia wskazuje na róg!
Albo doliczone 5 min szkoda ze nie doliczył 10!

max - 17 grudnia 2016, 18:02:36 - *.limes.com.pl
w pojedynku trenerów na ustawienie taktyczne, to Bartoszek nakrył Nowaka czapką

Kita - 17 grudnia 2016, 18:02:43 - *.dynamic.chello.pl
Ha, ha, ha, ha ... niemieckie badziewiaki nażarte polskiej państwowej kasy dostały bęcki. Jak zawsze...

judasz - 17 grudnia 2016, 18:05:51 - *.bb.online.no
Nie błaznujcie bo Lechia powinna mecz kończyć w 9. Peszko 2 żółta gdy nie miał możliwosci zagrać piłki i wjechał w obrońcę i Kovacević za niesportowe zachowanie, uderzenie przeciwnika.

eDi - 17 grudnia 2016, 18:09:09 - *.dynamic.chello.pl
Sędzia z warszawy przypilnował by Lechia nie wygrała.

Oks - 17 grudnia 2016, 18:12:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Korona

marras - 17 grudnia 2016, 18:13:41 - *.dynamic.mm.pl
Gratulacje z Gdyni.

TLW - 17 grudnia 2016, 18:15:53 - *.centertel.pl
Brawo Koroneczko kochana!
A tak na marginesie gdzie jest ten trol internetowy ,co pisał po przegranych meczu z Piastem że lechia nas ogra na luzie?
To ten wpis:
Lechia - 3 grudnia 2016, 17:56:01 - user-94-254-237-120.play-internet.pl
My tym śmiesznym scyzorom też poprawimy, i wylądują na stałe w dole tabeli.
No i co kto jest śmieszny i cieniutki wychodzi na to że lechijka

dab - 17 grudnia 2016, 18:18:53 - *.centertel.pl
BRAWO Bartoszek!! Pozdrowienia z Bełchatowa gdzie Cię nie docenili ;(

CkB - 17 grudnia 2016, 18:19:54 - *.kielce.vectranet.pl
Lecha Gdańsk z sędzią w składzie nie dała rady walczącej KORONIE !!! Bravo Panowie!!!

Bigos - 17 grudnia 2016, 18:24:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie są ci pseudo-eksperci którzy pisali, Korona spadek, Bartoszek to żaden trener itd.? To w jak szybkim czasie znakomity trener Maciej Bartoszek odmienił zespół to jest niesamowite, Korone chce się oglądać, Korona gra piękną piłkę, świetne dobrane taktyki pod każdą drużynę. Nawet w przegranych meczach pod wodzą Bartoszka Korona prezentowała się bardzo dobrze. Brawo trenerze.

futbolista - 17 grudnia 2016, 18:24:38 - *.bois.qwest.net
nie dala rada ? a,co miala dac ?? z tego wyniku najbardziej dumna jest
nie kto inny,jak tylko Chojniczanka z Chojnic !!!

snake - 17 grudnia 2016, 18:29:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety jest smutna wiadomość dla Korony. Był to ostatni mecz Zbyszka Małkowskiego w jej barwach.Bramkarz po meczu żegnając się z kibicami przyznał, ze klub nie podpisał z nim nowego kontraktu. Wstyd i hańba prezesie Paprocki!!! Brak szacunku dla drużyny,piłkarzy i kibiców.Osłabiasz pan drużynę mając na uwadze tylko swoje ego.

bis - 17 grudnia 2016, 18:30:44 - *.146.156.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Scyzory wypatroszyły kolejną partię śledzi/ po Pogonii/...
W E-klapie wszystko możliwe. Lechia to papierowy tygrys.

GREEN - 17 grudnia 2016, 18:31:59 - *.255.139.119
Nie lubie korony ale sie ciesze ze lechia traci punkty

Reze - 17 grudnia 2016, 18:37:06 - *.dynamic.chello.pl
To Korona znów "expertom" kupony popsuła hehe

szybki1906 - 17 grudnia 2016, 18:40:15 - *.opera-mini.net (*.254.184.49)
Dlatego Ekstraklapy nie obstawiam u buka :P

Szarik - 17 grudnia 2016, 18:43:24 - *.146.79.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@GREEN:Po części się z tobą zgadzam, ale... ty to masz gorszy charakter niż Kargul i Pawlak razem wzięci.

kghm - 17 grudnia 2016, 18:47:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lechi byłaby dobrą drużyną tylko trenera trzeba z prawdziwego zdarzenia

Rafel - 17 grudnia 2016, 18:49:35 - *.218.124.105
Spiski jak zwykle cbś itp. a co by musiało się stać w meczu żeby ich nie było? :D

pryk - 17 grudnia 2016, 19:05:08 - *.residential.rdsnet.ro
Wstyd i hańba, że takie kluby jak Lechia, Jagiellonia czy Termalica biją się o mistrza Polski. Gdzie Legia, Wisła, Lech...

Gol - 17 grudnia 2016, 19:53:50 - *.146.76.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lechia jest daremna Nowak sobie nie radzi kolejna kompromitacja.Lechio nazwiska nie graja,pora polowe skladu wywalic z trenerem na czele.

Oks Odra - 17 grudnia 2016, 19:55:09 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Hahaha.Komentarze typu Lechia est słaba i styd pucharach będie :D...A kto poza Legią coś w tej idze prezentuje???Jagiellonia?Termalika?Legia gra na dwóch frontach ai tak tę ligę wygra.Dalej niestety nie ma nic.

O.E. - 17 grudnia 2016, 19:59:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kielcom i Płockowi.Tak grajcie pod Legię Warszawa.Szkoda że sie kończy ta runda jesienna.Bo jeszcze 2-3 mecze i Legia liderem by była

Miki - 17 grudnia 2016, 20:14:57 - *.play-internet.pl
Nowak, sobie nie radzi z taką kapelą i przy początkowej słabości Legii i Lecha powinni być niekwestionowanym liderem z minimum 10 punktami przewagi a tak może 2 lub 3 miejsce zdobędą słabo.

dfsdrgdxf - 17 grudnia 2016, 20:21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia ma za dużą stratę. Trzeba coś z tym zrobić panowie.

KCH - 17 grudnia 2016, 20:23:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze "a" w tytule i byłaby "kiełbasa".
A swoją drogą jak my mamy takich liderów jak Jagiellonia i Lechia to strach się bać.
Z drugiej strony szkoda bo nie chciałbym żeby Legia zmonopolizowała rozgrywki ale jak reszta jest taka słaba to wszystko na to wskazuje że tak się stanie.

nenad - 17 grudnia 2016, 20:25:19 - *.244.139.104
Mam lepszy tytuł,inspirowany Bereszyńskim:
2 gole Kiełba i mistrzostwo wybite ze łba...

Seba26 - 17 grudnia 2016, 20:28:03 - *.play-internet.pl
No Korona zgarnela 3 pkt, cenne zwyciestwo, odpowiednia taktyka gry w obronie, z pozytywem mozna oczekiwac kolejnych meczów. KORONA!

melon - 17 grudnia 2016, 20:35:09 - *.cable.smsnet.pl
Małkowski idzie do Zagłębia Sosnowiec

Pseudonim - 17 grudnia 2016, 20:39:24 - *.dynamic.chello.pl
Nie spodziewałem się że to napiszę, ale Bartoszek to taktycznie najlepszy trener jaki był w Kielcach od... chyba zawsze. Był Ojrzyński który stawiał generalnie na ambicje + dzida do przodu, Tarasiewicz taktyka na Kapo, Brosz taktyka na Cabrere i na fart albo się uda albo nie. Wilman strzelić gola i murowanie bramki albo nawet nie strzelić tylko murować od początku. Gdzieś w miedzy czasie był jeszcze "Paczeta" ale u niego ciężko było zauważyć jakikolwiek plan/pomysł na grę. Wcześniejsi mieli komfort pracy, bo jeszcze nie była wprowadzona polityka "oszczędności na każdym kroku" . Bartoszek personalnie ma najgorszy sort jaki może być a gra ofensywnie i taktycznie rozkłada dużo lepszych przeciwników na łopatki. Czasami braknie umiejętności na jej realizację jak w na wyjazdach w Poznaniu i Gliwicach ale generalnie szacun

Oks Odra - 17 grudnia 2016, 21:40:18 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@pseudonim
Nie podniecaj się za szybko.Wielu startowało tak jak on.Stokowiec,Rumak,Brosz itd. itp.Kilka meczów rozegrali a ty robisz z niego nie wiadomo kogo.Zobaczymy jak drużynę przygotuje.Czy uda się powtorzyć wynik.W polskiej piłce jest dużo przypadku.Dziś piszesz,że to najlepszy trener, a za rok napiszesz,że najgorszy bo przegra kilka meczów.

barcelon - 18 grudnia 2016, 0:40:57 - *.centertel.pl
Lechia w lidze europejskiej da rade.
Legia niemal ze strefy spadkowej i awansowala do ligi mistrzów .

judasz - 18 grudnia 2016, 2:15:50 - *.opera-mini.net (*.137.1.214)
frekwencja na poziomie niecieczy

BonieQ - 18 grudnia 2016, 4:00:16 - *.255.234.237
Minus 20 to za mała kara dla bankruta?

snajper - 18 grudnia 2016, 4:11:27 - *.hsd1.fl.comcast.net
brawo Korona pozdro od kibica Odry, macie szanse na gorna czesc tabeli, ale wiosna trzeba zagrac lepiej

ryba - 18 grudnia 2016, 7:56:58 - *.53.155.197
To za Podbeskidzie...!

Mati - 18 grudnia 2016, 8:49:11 - *.dynamic.chello.pl
Pseudonim nie moge zgodzic sie z twoim stwierdzeniem, ze ma najgorszy sort. Wedlug mnie wreszcie Korona ma potencjal by grac kombinacyjnie. Abalo i Palanca o klase przewyzszaja umiejetnosciami technicznymi reszte ligi. Aankour dojrzal pilkarsko i wyrosl na swietnego zawodnika. Dodajmy do tego dobrze wyszkolonego technicznie Kielba i mozna grac kombinacyjna pilke.

Przemo - 18 grudnia 2016, 10:08:04 - *.czeladz.vectranet.pl
I Legia mistrzem.

Pseudonim - 18 grudnia 2016, 10:17:28 - *.dynamic.chello.pl
@Oks Odra
Źle interpretujesz to co napisałem. Nie uznałem go najlepszym trenerem ligi tylko jakiego mieli w Kielcach. Nie porównałem go do Rumaka czy Stokowca. Co do Brosza owszem też był dobry, ale miał według mnie lepszy skład. Po za tym myślisz że urodziłem się wczoraj, wiadomo że zacznie w końcu przegrywać, bo przeciwnicy w końcu nauczą się przeciwko nim grać. Dobitny przykład Piasta. Trener niby ten sam odeszło 2 kluczowych zawodników a już tak nie idzie jak w ubiegłym sezonie.
@Mati
No dobrze, ale w zeszłym sezonie byli Malarczyk, Sylwestrzak, Wilusz, Jovanovic, Pawłowski, Cabrera, Trela gdzie jest obecnie część z nich wiadomo i nie ma ludzi niezastąpionych, ale stanowili o sile tej drużyny. A Abalo to na razie jakoś nie umie tego pokazać w czasie meczu.

@Pseudonim - 18 grudnia 2016, 10:49:50 - *.dynamic.chello.pl
Nie zgodzę się, Korona ma skład na pierwszą trójkę ligi, tylko trzeba było to poukładać. Diaw czyści wszytko z tyłu, Palanca, Możdzeń, Vanja gra na jeden kontakt i strzały z każdej pozycji, do tego kontry z Aankour i Kiełbem. Zdaje się, że Bartoszek to poukłada. Szkoda, że akurat szczyt formy trafił im się przed przerwą zimową.

lechia - 18 grudnia 2016, 13:39:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo zaskoczyła mnie Korona. Mają stabilna obronę z bramkarzem, który nie lata po boisku jak źrebak. Grają agresywnie w drugiej linii i są skuteczni w ataku. Lechia zawodzi w meczach, w których trzeba walczyć, a nie spacerować po boisku.

Białystok - 18 grudnia 2016, 15:00:04 - *.elpos.net
To było raczej do przewidzenia, że jak Lechia straci punkty, to i Jaga straci. Dzisiaj pewnie Legia zremisuje na 100% z Górnikiem Łęczna, bo Lech Poznań stracił punkty. Solidarnie Lechia z Jagiellonią tracą w tym samym okresie punkty. Analogicznie, jak Lech Poznań z Legią Warszawa. Przeczuwam dzisiaj stratę punktów Legii i pewnie tak będzie. Nie wierzę, że Warszawianie dzisiaj zwyciężą, po wczorajszej straci punktów Kolejorza. :]

Białystok - 18 grudnia 2016, 15:15:08 - *.elpos.net
Lechia zagrała ten mecz jak drużyna IV - ligowa. Korona niewiele lepsza. Przeciętna drużyna, która wie, co ma grać zmiotła by te ekipy najemników Lechii czy Korony z 5:0. Vanja Milinković to chyba pomylił dyscypliny. Chłop powinien grać co najwyżej, ale w piłkę ręczna. Zero zgrania w Lechii i Koronie i tak właśnie wygląda nasza piłka klubowa - zero wyćwiczonych schematów, dużo przypadkowej gry, zero umiejętności, a co gorsza - zero zgrania. Nie wiem, co oni robią na treningach, ale schematów gry zero. Nie wierzę, ani w Jagiellonię, ani w Lechię. Jak dostaną się jakimś cudem do pucharów, to będzie manto.

Śnieg - 18 grudnia 2016, 15:44:48 - *.dip0.t-ipconnect.de
Przecież wiadomo, że Lechia czy Jaga żadną siłą na puchary nie będą. Nie mają żadnych schematów wyćwiczonych, nie mają zgrania. Jak powiedział moj poprzednik - Co oni wyczyniają na treningach? Na treningach się właśnie wyrabia schematy gry, a ta gra Lechii przypominała mi bardziej hobby playing, niż granie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Może zaważył brak Milosza Krasicza? ale bądźmy szczerzy - brak jednego zawodnika to żadna wymówka. Lechia, z tym potencjałem kadrowym, powinna już dawno być drugą siłą w Polsce (zaraz za Legią), a Vanja Milinković-Savić to powinien grać w piłkę ręczną, a nie w piłkę nożną. :D Ten chłop to jakaś totalna pomyłka.

Śnieg - 18 grudnia 2016, 15:51:23 - *.dip0.t-ipconnect.de
Przeczytałem sobie tak na szybko sekcję komentarzy i wypada mi się tylko zgodzić z @Oks Odra.
Kto coś prezentuje w tej lidze, oprócz Legii? Odpowiedź: NIKT.
W polskiej lidze zespoły nie mają powtarzalności i jest zbyt dużo przypadku, idąc tropem @Oks Odra. Ten, kto się nagle dziwi, że jak do pucharów wejdzie Termalika, Jaga czy inna Lechia i będzie manto, to się chyba mało zna na piłce. Popatrzcie sobie na grę zespołów, które wiedzą, co mają grać:
1. Legia Warszawa
2. Ludogorets Razgrad
3. Sparta Praga
Podałem tylko przypadkowe kluby, następnie porównajcie to z grą Jagi, czy Lechii. Przecież gra Jagi czy Lechii, porównując do gry takich, jak Ludogorets, to jakieś 100% przypadku i zero schematów. Jak Legia nie zdobędzie mistrza w tej lidze, to będzie kompromitacja, już w II rundzie Ligi Mistrzów. Osobiście to nie wyobrażam sobie innego scenariusz (najlepszego dla nas), jak MP dla Legii.

LEO - 18 grudnia 2016, 15:55:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Hat Tricka nie wiele zabrakło

gdanski ko - 18 grudnia 2016, 17:28:06 - *.19.191.146
dzieki chlopaki,ale mam beka ze znajomych lechistow

Oks Odra - 18 grudnia 2016, 17:49:31 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@Śnieg
Widzę,że są tu jeszcze normalni kibice co trzeźwo patrzą na to co się dzieje.
Popatrz na wyżej komentarze i spójrz na niektórych ...Nie piszę obraźliwie bo znowu będzie ban.Korona ma skład na pierwszą trójkę :D...No ręce opadają.A właśnie to jest ciekawe co koacze i trenejro robią na tych treningach.Tam żadnej jakiejś koncepcji gry nie ma.Sam przypadek

ZSH1906 - 18 grudnia 2016, 18:15:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Małkowski w Zagłębiu Sosnowiec. Bez napinki: możecie napisać coś na temat Zbyszka i co (oprócz wieku) było powodem, że nie chcieliście przedłużyć z nim kontraktu?

Śnieg - 18 grudnia 2016, 18:15:58 - *.dip0.t-ipconnect.de
@Oks Odra
Masz 100% racji i dobrze, że jeszcze gdzieś tam w odchłani są jeszcze tacy, jak my. :D Przecież ta Korona będzie się biła o sromotne utrzymanie. taki Ludogorets to stoczyłby wyrównany pojedynek, ale z Legią. Koronę to by zdmuchnął z 5:0, bo wie, co ma grać - i to zbytnio się nie przemęczając. Ja to bekę kręcę z tych powyżej. Na tej bece ile już banów złapałem. :D:D
Każdy, kto ocenia trzeźwo sytuację widzi, co w tej lidze się dzieje. Zespoły z górnej połówki tabeli nie mają żadnych schematów. Co to nam mówi? Że Ekstraklasa stworzyła sztuczną rzeczywistość. Nie dziwne, że potem w pucharach jest manto od macedońskiej Skhendiji czy przeciętnych drwali ze Szwecji.
Nawet nie wiesz, ile ja już banów wyłapałem za takie krytykowanie pseudo eksperów na tym forum. :D

Śnieg - 18 grudnia 2016, 18:20:16 - *.dip0.t-ipconnect.de
otchłani*
Bosz Święty - jak mogłem popełnić taką literówkę. :D Sorry, szybkie pisanie mnie zmyliło. :D
Powtarzam jeszcze raz - Jagiellonia, a tymbardziej Lechia nie będą żadnymi siłami w tej lidze i żadnymi na puchary. Wspomnicie zresztą moje słówka już niedługo, jak zacznie się następna edycja eliminacji i mecze polskie kluby vs. Macedończycy albo Albańczycy. :D:D

Oks Odra - 18 grudnia 2016, 21:11:02 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@snieg
Zastanawiam sie czy ludzie co pisza te komentarze sa w wieku gimnazjum i ponizej,czy tyle idiotow jest w srodowisku pilkarskim.
A swoja droga to jest to szokujace.Kopacze zarabiaja okolo 40 tysiecy na miesiac trenuja dwa razy dziennie,jezdza na zgrupowania i zeto progresu

as - 19 grudnia 2016, 8:30:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widze ze wystp znafców sie zrobił na niusach Korony,wiec napisze tak ....Legia ze swoim budżetem to powinna byc co rok w pucharach a majstra to juz na pułmetku powinni mieć,ale jak to widze mądrus z fan klubu L swoje frustracje wylewa

Czak - 19 grudnia 2016, 10:56:15 - *.centertel.pl
Oks Odra, przypadkiem to ty chyba jesteś, pseudo znawco....

cPjŚ - 19 grudnia 2016, 11:12:26 - *.244.72.212
Lechia będzie musiała dokonać zimą 5-6 wzmocnień bo nawet 3 miejsca nie będzie.

Oks Odra - 19 grudnia 2016, 20:44:51 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@as
Wiedziałem,że ktoś takie coś jak ty napiszesz.Ale jakbyś użył trochę mózgu to zauważyłbyś skąd te pieniądze są.Legia pokazuje się co roku w pucharach.Dlatego zarabia.Myślisz,że sprzedaż takich piłkarzy jak Furman,Wolski,Borysiuk,Duda i tak długo by wymieniać są przez to,że menedżerowie jeżdżą polską ogórkową ligę oglądać?Frustrat to ty jesteś.Ja jak nick pokazuje nie jestem fanem Legi.Tylko stwierdzam fakt,bo to każdy normalny kibic widzi,a ty z zazdrości byś się nie zes...Niech twój klubik co roku gra w pucharach to i kasa będzie