17 grudnia 2016, 20:30 - Kraków (stadion Cracovii)

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 26. Deleu, 21. Hubert Wołąkiewicz (38, 4. Róbert Litauszki), 24. Piotr Polczak, 2. Tomasz Brzyski - 7. Jakub Wójcicki (73, 44. Paweł Jaroszyński), 27. Marcin Budziński, 5. Miroslav Čovilo, 62. Erik Jendrišek (46, 17. Sebastian Steblecki) - 20. Mateusz Szczepaniak, 99. Krzysztof Piątek.

Lech: 30. Matúš Putnocký - 4. Tomasz Kędziora, 35. Jan Bednarek, 3. Lasse Nielsen, 5. Tamás Kádár - 10. Darko Jevtić, 14. Maciej Gajos (74, 20. Dariusz Formella), 55. Abdul Aziz Tetteh, 86. Radosław Majewski, 8. Szymon Pawłowski (63, 11. Marcin Robak) - 24. Dawid Kownacki (83, 25. Paweł Tomczyk).

żółte kartki: Budziński - Nielsen.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 8117.

siwewlosy - 17 grudnia 2016, 22:19:36 - *.dynamic.chello.pl
Lech rozpoczął bardzo dynamicznie. Jednak to Cracovii, a konkretnie temu w różowych butach wyszedł strzał życia. To jeszcze bardziej rozjuszyło Kolejorza. Para w tłoki lokomotywy poszła do tego stopnia, że momentami napór na bramkę gospodarzy przypominał oblężenie mównicy sejmowej. Jednak równie podobny tegoż był efekt - dużo szumu, wiatru i nic poza tym. Przełom w grze nastąpił, gdy swoją szansę miały Pasy. Stykowa sytuacja Piątka w polu karnym zemściła się jak większość tych niewykorzystanych i Złotowłosy Wiking przy odrobinie szczęścia ustalił wynik na 1:1 ...jak przystało na mecz sprzymierzonych drużyn.

Przemek - 17 grudnia 2016, 22:19:37 - *.adsl.inetia.pl
Panowie i Państwo, Państwo i Panowie… dzisiaj nie było innej opcji jak krakowskie świąteczne jarmarki, a że akurat był mecz, grzechem byłoby nie skorzystać. W zimny krakowski wieczór Cracovia przy Kałuży podejmowała Lecha. Podobnie jak wczoraj w Chorzowie był to mecz przyjaźni kibiców obu klubów. Od początku spotkania goście przypominali raczej Zimnego Leszka. Do przerwy po pięknym strzale prowadzili gospodarze. Po przerwie rozgrzał się Lech co zwiastowało tym, że sporo mogłem zarobić na golach. Ostatecznie skończyło się dwoma golami i wynikiem 1-1. Po tym meczu obie drużyny mogą już jechać na narty np. na pobliski Stok Kościuszki.

vwsbvwerb - 17 grudnia 2016, 22:21:38 - *.244.139.104
Ciągle się oszukuję,że mecz zgód skończy się inaczej,niż remisem i wychodzi jak zwykle...

Nyrol - 17 grudnia 2016, 22:22:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz słaby jak ten pucz po i nowoczesneych lemingów !!! Rodowici Warta 100 % Wilda Skins Pozdro PIS Poznań i Lidka Dudziak !!! Warta 1912 Rodowici!!!

Buncol80 - 17 grudnia 2016, 22:25:20 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Mam pytanie
W 85 minucie dwóch piłkarzy cracovi wychodziło z kontra na jednego Nielsena z Lecha. Piłkarz Lecha został minięty i powstała sytuacja 2 piłkarzy Cracovi na bramkarza. Sędzie Marciniak nagle przerwał tę akcję. Wiecie moze o co tam chodziło. Kontaktu nie było piłkarz się sam przewrócił. Była spalony czy jakiś wałek pod Lecha?

pan slawek - 17 grudnia 2016, 22:30:02 - *.003.mirolan.pl
Buncol80
faul na Nielsenie ,prawidlowa reakcja sedziego
Lech zdecydowanie lepszy a majewski tyle co spartaczyl to powinien juz po akcji na poczatku gdzie nie podal do Kownackiego wyleciec z hukiem z boiska

rafalski - 17 grudnia 2016, 22:31:50 - *.003.mirolan.pl
LECH ZDECYDOWANIE LEPSZY .Az dziw bierze ze tego nie wygral

SPQR - 17 grudnia 2016, 22:32:54 - *.dynamic.chello.pl
Piątkowi zabrakło boiskowego cwaniactwa, gdyby się przewrócił po pchnięciu Nielsena byłby karny, ale on starał się utrzymać na nogach.

Buncol80 - 17 grudnia 2016, 22:32:58 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
@pan sławek
Szczerze to tam nie było kontaktu i faulu nie było na pewno.
Jesli nie spalony to wałek bp na pewno nie faul.
Co do wyniku to sprawiedliwy. W pierwszej połowie lepszy lech, w drugiej Cracovia. Zabawna sytuacja jest ten piłkarz Cracovi mają praktycznie pustą bramkę nawet nie próbuje oddać strzału, tylko sie przerwraca w kuriozalny sposób. Minute później branka dla Lecha. Idealny sytuacja kiedy dru zyna jest karana za niewykorzystaną sytuacje.

hyperion - 17 grudnia 2016, 22:33:10 - *.markom.krakow.pl
Nyrol się smiej póki możesz jak prezesunio. Warta, a gdzie to jest? W Poznaniu tylko Lech.

bbb - 17 grudnia 2016, 22:46:27 - *.146.156.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech grał, ale strzelała Cracovia -zwłaszcza w 1 połowie. Poza tym remis musiał paść ,by było sprawiedliwie.

Nyrol - 17 grudnia 2016, 22:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako Stary Kibol Pozdro pan pajacyk cabaj z Garbarnii ale wtedy cały Estadio W 1912 Warta OI Ryczał to pana cabaja pajac!!! Z Krakowa to wolę Wisłę i Hutnik i Wandę!!!

damian - 17 grudnia 2016, 23:08:22 - *.play-internet.pl
na jaki szrot wprzerwie zimowej naciągnie profesora nauczyciel Wf Zieliński?

Nyrol - 17 grudnia 2016, 23:15:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Steblecki miałeś Papiery na Granie Holandia OI Cambuur Leuwaerden SKINS OI a teraz co Oiciec ci Nawali wiadomka Hokeista !!! jak były race i mega przyajżn z lechem cieniem z landu??? Na Wildzie Bez Zmiany kolejorz , jaskowiak i po i grobelny kopany !!! Warta OI 1912 PIS Army OI WILDA!!!

Oks Odra - 17 grudnia 2016, 23:23:00 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@Damian
A co tam Zieliński ma do gadania?Jaki skauting taki trener czyli pasuje.Najgorsze to,że w Lechu nie lepiej.Legia robi błąd i szybko wyciąga wnioski a w Lechu nic się nie zmienia.Mimo beznadziejnej polityki transferowej nikt nie poniósł konsekwencji i dalej te same osoby są odpowiedzialne za ściąganie beznadziejnych,słabych i co najwyżej przeciętnych kopaczy.

seal - 17 grudnia 2016, 23:26:23 - *.sanofi.com
Zabraknie Filipiaka to będzie po Cracowii.

Suseł - 17 grudnia 2016, 23:32:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To musi być spisek, cała czołówka potraciła punkty żeby tylko pomóc Legii.

Nyrol - 17 grudnia 2016, 23:33:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem Kibicem Warty od Pokoleń i nie rozumiem jak moze inny klub z dymbca mieć zgodę z klubem centusów!!! Przecież Nikt Rodowity Ich Nie Lubi Ukradli Nam 1 Stolicę i Warta w latach 1912-1939 lała tych z Craki i Wisły Na Maxa a lech był w c klasie na wsi dymbiec!!! Warta 1912 Poznań Co cabaj ko za Baraż W 1912 Pamięta te symulki !!!

TheBill - 17 grudnia 2016, 23:39:22 - *.dynamic.mm.pl
fatalny Marciniak...

Luj - 17 grudnia 2016, 23:54:21 - *.ists.pl
Cracovia lepsza, Lech z fartem

olaf - 17 grudnia 2016, 23:58:51 - *.centertel.pl
Ale przekręt! Najpierw sędzie nie dyktuje karnego na 2-0 a za chwilę 1-1..

kibol - 17 grudnia 2016, 23:59:05 - *.dynamic.chello.pl
Lech lepszy?? chyba w bierki!! Pan Marciniak ponownie pokazał jak zależy mu na Lechu! Mecz zgody a Lech smaruje.

Kotek - 18 grudnia 2016, 7:53:08 - *.146.153.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lech zdecydowanie lepszy w cracovii pilnie zmiana trenera,zespol na dnie,bez formy,zielinski musi odejsc,nowy trener ma tylko 6tygodni na poskladanie tego,z zielinskim craxa spadnie,dramat pilki w Krakowie.zielinski miej jaja i honor odejdz nie trzymaj sie na sile tak jak fornalik Ruchu,bo obaj wyladujecie w 1lidze.

Gol - 18 grudnia 2016, 8:00:25 - *.146.153.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cracovia zupelnie bez formy bez polotu,zielinski co ty zrobiles z tym klubem,byla czolowka tabeli a jest dno,zespol gra dramatycznie i fakt teraz to kandydat nr1 do spadku.daremni dzialacze,zwykla kopanina,mecz slaby w wykonaniu Krakowian,zielinski do dymisji pilnie!!!!ratujmy pilke w Krakowie,co sie dzieje,nawet Wisla gra kiepsko,Krakow na dnie,jeden zespol z Krakowa zagrozony spadkiem i to raczej cracovia,zmiana trenera napewno to odkreci,przyklad lecha legii tam nowy trener dziala,teraz w Lecznej maja Smude a Krakow bedzie mial...1lige.

Pielgrzym - 18 grudnia 2016, 9:13:23 - *.adsl.inetia.pl
Jaja .Końcówka cudów. Wrocławski Prokurator się prosi.

kapok - 18 grudnia 2016, 11:58:55 - *.141.35.91