23 grudnia 2016, 22:42:07 - euzi
Debiut Krystiana Nowaka w Hearts

Krystian Nowak zadebiutował w barwach Hearts w przegranym 2-3 (1-0) wyjazdowym meczu 19. kolejki szkockiej Premiership przeciwko Dundee.

23 grudnia 2016, 20:45 - Dundee (Dens Park)
Dundee FC 3-2 Heart of Midlothian FC
Darren O'Dea 54, Paul McGowan 71, Marcus Haber 90 - Jamie Walker 3 (k), Callum Paterson 49

żółte kartki: Kevin Holt - Liam Smith.

sędziował: Kevin Clancy.
widzów: 6160.

Nowak rozegrał cały mecz, a razem z nim były piłkarz Lecha Poznań Arnaud Sutchuin-Djoum. Z kolei w barwach Dundee przez całe spotkanie grał były pomocnik Śląska Wrocław Tom Hateley. Hearts są na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów po 19 meczach.

kott1 - 23 grudnia 2016, 22:44:44 - *.146.91.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zła wiadomość: Heart of Midlothian spadek. Pewne info.

aro - 23 grudnia 2016, 22:54:38 - *.cf.lnet.pl
Gdzie ten człowiek w jakiejkolwiek drużynie się pojawi na boisku to ta drużyna przegrywa.

Kkk - 23 grudnia 2016, 23:16:24 - *.toya.net.pl
@aro haha dokladnie mocny menadzer go pcha gdzie tylko sie da ale przeznaczenia nie oszukasz... czlowiek porazka

sadownik - 24 grudnia 2016, 0:48:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prowadząc 2-0 przegrali mecz 2-3, widać cudowną rękę Nowaka. Hears spadek.

c6743 - 24 grudnia 2016, 9:18:11 - *.7.224.146
Guys aplikujcie na testy do tego Heart. Zobaczymy czy są tam tak naiwni jak myślicie, przy okazji przekonamy się jak walczycie o majstra kosztem Celtów i Rangersów

łoooj - 24 grudnia 2016, 14:10:36 - *.dynamic.chello.pl
jak widać dobry menadżer to i drzwi do lasu sprzeda jako piłkarza...

LEO - 24 grudnia 2016, 16:05:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry Debiut
Brawo Krystian
Wesołych Świąt

Fan - 25 grudnia 2016, 10:36:13 - *.centertel.pl
To jeden z najpiękniejszych i jeden z najbardziej profesjonalnych artykułów w historii tego portalu. Sława temu autorowi!

cdnn - 25 grudnia 2016, 14:03:21 - *.play-internet.pl
Nie życzę chłopakowi źle, ale w Podbeskidziu wychodził mu 1 mecz na 4. W pozostałych był praktycznie zawsze odpowiedzialny za porażkę. No, ale fajnie, że robi, co lubi.

Moro - 28 grudnia 2016, 9:27:10 - *.213.18.106