26 grudnia 2016, 17:24:27 - dyrovski
Dwa gole Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił dwa gole dla The New Saints FC w wygranym 4-0 (2-0) meczu 20. kolejki walijskiej Premier League z Cefn Druids AFC. Polskiego pomocnika, który ma na koncie pięć ligowych trafień, w drugiej połowie zastąpił Jamie Mullan.

26 grudnia 2016, 15:30 - Oswestry (Park Hall)
The New Saints FC 4-0 Cefn Druids AFC
Alex Darlington 41, Adrian Cieślewicz 43, 66, Greg Draper 51

żółta kartka: Adam Hesp (Cefn Druids).

sędziował: Nick Pratt.

Zespół Cieślewicza jest liderem rozgrywek z kompletem punktów.

yolo - 26 grudnia 2016, 17:36:28 - *.hsd1.il.comcast.net
legia powinna go kupic

xcv - 26 grudnia 2016, 18:00:26 - *.dynamic.chello.pl
Legia to powinna kupić Alexandra Gorgonia z HNK Rijeka 15/8 w tym sezonie jesli dobrze pamiętam.

Goffert - 26 grudnia 2016, 18:08:47 - *.adsl.online.nl
Czemu nie jest w kadrze jak strzele w Premier League?

A.Nawałka - 26 grudnia 2016, 18:52:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panie Adrianie. Cały czas Pana obserwuję. Widać, że czuje Pan piłkę, jest Pan głodny gry i umie strzelać gole, w tak bądź co bądź silnej lidze. Niebawem odezwiemy się w sprawie powołań.

xyz - 26 grudnia 2016, 21:56:18 - *.215.35.206
Dobrze że wszystkie marzenia o tym żeby grał w kadrze są jedynie marzeniami... Liga walijska to jedna z najgorszych w Europie, wyprzeda jedynie kilka lig z malutkich krajów. Jestem pewien że wielu z naszych II-ligowców poradziło by sobie z większością tamtejszych drużyn

poli - 26 grudnia 2016, 23:15:50 - *.icpnet.pl
ile Druidsów na New Saints?

tcosik - 27 grudnia 2016, 0:01:50 - *.proxnet.pl
Kiedy powołanie do kadry Wysp Owczych?

Nikoj - 27 grudnia 2016, 1:24:31 - *.244.139.104
Poli: konkretna ekipa 20 chłopa, 10 autem,9 pociągiem,1 pieszo...

prezes - 27 grudnia 2016, 14:36:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy TNS pobili już rekord wygranych z rzędu na świecie?

LEO - 27 grudnia 2016, 17:22:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Święta też jest forma
Brawo Adrian

Martinroz - 28 grudnia 2016, 23:07:54 - *.ingram.com.pl
Jak mógł być zmiennikiem w drugiej połowie? Przecież strzelił pierwszą bramkę w 43 min!

Martinroz - 28 grudnia 2016, 23:10:15 - *.ingram.com.pl
i na odwrót. Nie mógł być zmieniony po przerwie bo widnieje jako strzelec bramki w 66 min...

do Martinr - 29 grudnia 2016, 9:11:55 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie jest napisane że został zmieniony w przerwie, tylko że w drugiej połowie. Czyli równie dobrze mógł być zmieniony w 67, jak i 89 minucie.