31 grudnia 2016, 17:54:42 - Adrian10
Gol Pawła Wszołka

Paweł Wszołek zdobył bramkę dla Queens Park Rangers FC w wygranym 2-1 (0-0) spotkaniu 24. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom rozgrywkowy) z Wolverhampton Wanderers FC. Polak zaliczył też asystę przy pierwszym trafieniu dla swojej drużyny. 24-letni pomocnik rozegrał cały mecz i było to jego drugie trafienie w barwach QPR.

31 grudnia 2016, 16:00 - Wolverhampton (Molineux Stadium)
Wolverhampton Wanderers FC 1-2 Queens Park Rangers FC
David Edwards 61 - Idrissa Sylla 53, Paweł Wszołek 87

żółte kartki: Jack Price - Ryan Manning, Jake Bidwell, James Perch.

sędziował: Lee William Probert (Wiltshire).
widzów: 21 132.

Występujący również w QPR Ariel Borysiuk pojawił się na boisku w 67. minucie meczu w miejsce Sandro. Poza kadrą meczową gospodarzy z powodu kontuzji znalazł się z kolei Michał Żyro.

QPR zajmuje 19. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 26 punktów. Wolverhampton - z dwoma "oczkami" więcej na koncie - plasuje się na 16. pozycji.

kibic - 31 grudnia 2016, 17:58:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Volverhampton szmaciarze

Mądry - 31 grudnia 2016, 18:21:20 - *.174.40.139
Przyszłość reprezentacji Polski.
Błaszczykowski i Grosicki coraz starsi...więc dobrze by Wszołek grał i strzelał.

Pfff - 31 grudnia 2016, 20:48:40 - *.adsl.inetia.pl
Borysiuk zmienił tego Sandro, który wymiatał w FM2012? Nie mogłem gościa nawet za 30mln euro kupić, a tu taki upadeczek. ;)

Zibi - 31 grudnia 2016, 22:21:31 - *.133.91.237
Gol i asysta

Znany - 1 stycznia 2017, 0:18:19 - *.adsl.inetia.pl
Dzięki za 2016 czas na 1 komentarz w 2017 Brawo Paweł

aztek - 1 stycznia 2017, 1:00:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Borysiuka ten poziom to szczyty z całym szacunkiem dla niego. Sorki Ariel. Ale Wszołek powinien jak najszybciej się z Championship ewakułować. Ta liga mimo że jest w miarę prestiżowa to jednak swego rodzaju matnia w której łatwo ugrzęznąć i zginąć. Paweł jest stworzony do innego grania.

Wolves - 1 stycznia 2017, 11:18:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Wolverhampton

or - 1 stycznia 2017, 12:14:55 - *.rev.pro-internet.pl
Po prostu fuks...

pundu - 2 stycznia 2017, 11:15:54 - *.cable.smsnet.pl
Bramka Wszołka, trochę podobna, do tych które Legia strzelała Wiśle, za kadencji Wójcika.