2 stycznia 2017, 17:53:56 - koofel
Gol Pawła Wszołka

Paweł Wszołek strzelił gola dla Queens Park Rangers w wygranym 2-1 (1-0) meczu 25. kolejki angielskiej Championship z Ipswich Town FC. 24-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie. To jego trzeci gol w tym sezonie.

2 stycznia 2017, 16:00 - Londyn (Loftus Road)
Queens Park Rangers FC 2-1 Ipswich Town FC
Idrissa Sylla 30, Paweł Wszołek 83 - Tom Lawrence 48

sędziował: Tony Harrington (Cleveland).
widzów: 15 136.

W barwach gospodarzy do 58. minuty grał Ariel Borysiuk, gdy zmienił go Nedum Onuoha, a poza kadrą znalazł się Marcin Brzozowski. W Ipswich cały mecz rozegrał Bartosz Białkowski.

QPR z 29 punktami zajmuje siedemnastą lokatę w tabeli. Ipswich jest na piętnastym miejscu z dwoma oczkami więcej.

jr - 2 stycznia 2017, 18:01:00 - *.jmdi.pl
Brawo Paweł! Piękna brameczka, przyjęcie i minięcie bramkarza jak rasowy napastnik. Pozdrowienia z K6 !

tajny - 2 stycznia 2017, 18:05:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Polacy nie piją to od razu są efekty.. A widać, że święta i sylwester nie byl za mocno zakrapiany skoro dwie brameczki w 2 meczach.

OggyAS - 2 stycznia 2017, 18:08:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gosciu jest slaby. Nie potrafi normalnie dorzucic pilki tylko zwalnia akcje bedac przy narozniku. Zamiast wywalczyc kornera albo dorzucic na glowe on spowalnia akcje robiac jakies podwojne zwody. Dramat

or - 2 stycznia 2017, 18:34:45 - *.rev.pro-internet.pl
Kolejna fuksiarska bramka...

LEO - 2 stycznia 2017, 18:44:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ciekawie Paweł kończy rok golem i teraz zaczyna też golem oby tak dalej
Brawo Paweł

kamil - 2 stycznia 2017, 18:45:04 - *.blokowe.pl
wszołek bardzo zle zrobił ze nie przyszedł do legii pograł by w lidze mistrzów lidze europy by sie wypromowac,polacy co grają w championship to poprostu przepadają

Świnia - 2 stycznia 2017, 19:33:53 - *.ipv4.supernova.orange.pl
To w Anglii już co 2 dni grają? 180' i dwie bramki w ciągu 72 godzin, a trolle piszą, że słaby. :D

Fgr - 2 stycznia 2017, 19:40:38 - *.21.217.1.t-n.pl