2 stycznia 2017, 17:56:39 - koofel
Tomasz Kuszczak obronił rzut karny

Bramkarz Birmingham City FC Tomasz Kuszczak obronił rzut karny w przegranym 1-3 (1-0) meczu 25. kolejki angielskiej Championship z Brentford FC. 34-letni Polak, który rozegrał całe spotkanie, w 58. minucie odbił piłkę po strzale Scotta Hogana.

2 stycznia 2017, 16:00 - Birmingham (St Andrew's Stadium)
Birmingham City FC 1-3 Brentford FC
Lukas Jutkiewicz 23 - Scott Hogan 54, David Davis 73 (s), Nico Yennaris 87

żółte kartki: Robert Tesche, Ryan Shotton - Andreas Bjelland, John Egan.

sędziował: James Adcock (Nottinghamshire).
widzów: 18 030.

W 58. minucie Scott Hogan (Brentford) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Kuszczak obronił).

Birmingham zajmuje 13. miejsce w tabeli z 35 punktami.

dd - 2 stycznia 2017, 18:11:17 - *.adsl.inetia.pl
i co z tego jak i tak przegrali słaby bramkarz

szymson - 2 stycznia 2017, 18:11:26 - *.15.239.219
Jurkiewicz nie zagrał w kadrze Anglii czemu niema info o nim?

Por - 2 stycznia 2017, 18:40:33 - *.146.157.80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zapomniany juz bramkarz ale dobry byl.

LEO - 2 stycznia 2017, 19:03:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezły Początek roku
Brawo Tomek

kromka - 2 stycznia 2017, 19:10:14 - *.eaw.com.pl
kto pamieta ta bramke z wenezuelą gdy przeciwny bramkarz wrzucil mu za kolnierz piłke, tego sie nie da zapomniec hahaha

Puszczak - 2 stycznia 2017, 19:19:20 - *.play-internet.pl
Warto wspomnieć, że Brentford Fc strzelało karnego ze swojego pola karnego.

Kml - 2 stycznia 2017, 19:24:38 - *.netsystem.net.pl
To nie byla Wenezuela tylko Peru.

@@@ - 2 stycznia 2017, 19:31:08 - *.dynamic.chello.pl
Największy samobój sezonu, zamiana Rowetta na Zole.
Jeszcze dojdzie do tego że Birmingham będzie walczyć o utrzymanie w takiej formie.

luk - 2 stycznia 2017, 19:36:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widze że sami znawcy tu piszą dla wiadomości co nie których to Kuszczak puścił bramkę szczeloną przez bramkarza Kolumbi a nie Wenezueli czy Peru

to ten - 2 stycznia 2017, 19:45:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ten, któremu jamajski bramkarz z Hondurasu w meczu Polska - Ekwador strzelił gola wykopem z parkingu pod stadionem???

Meardin - 2 stycznia 2017, 20:22:42 - *.dynamic.chello.pl
Co Wy gadacie, przecież to był Ekwador i przez tę bramkę nie wyszliśmy z grupy na MŚ 2006. Mecz z Kostaryką był już tylko o honor...

Po meczu - 2 stycznia 2017, 20:29:09 - *.231.18.122.koba.pl
Przyjeżdża bramkarz Kolumbii po meczu z Polską do domu, a żona pyta:
- I co, przegraliście?
- Nie, wygraliśmy!
- Ta... I jeszcze powiesz, że ty bramkę strzeliłeś???

ck - 2 stycznia 2017, 21:02:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolumbia gląby...

Max - 2 stycznia 2017, 21:03:15 - *.dynamic.telkab.pl
Ktoś pamięta czy Kuszczak załapał się na medal za wygranie PL przez ManU ?

sas - 2 stycznia 2017, 21:35:59 - *.toya.net.pl

e - 2 stycznia 2017, 21:44:31 - *.play-internet.pl
ale z was zabawne matołki. Co wam w życiu wyszło poza durnymi tekstami że czepiacie się Kuszczaka?

@Max - 2 stycznia 2017, 22:13:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dostał medal, mimo że zagrał tylko w 6 zamiast w 10 wymaganych wtedy meczach.

przaśny - 2 stycznia 2017, 22:28:16 - *.ds.pk.edu.pl
Przecież Jutkiewicz wyrażał chęć gry dla reprezentacji Polski parę lat temu, nawet media go tutaj okrzyknęły polskim Rooneyem. Powinno być o nim info

dudi 555 - 2 stycznia 2017, 22:49:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
dziwię się,że na taki kabareTON pozwala sobie redakcja 90 min. Może któryś z tych chejterów przyjedzie do miasta Birmingham? I docenią Kuszczaka,który wybroni jeszcze parę karnych w mało znaczącej drugiej lidze angielskiej..

dudi 555 - 2 stycznia 2017, 23:03:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeszcze trochę wybroni karnych dla Birmingham. Szacun za to że gra aż w drugiej lidze angielskiej

ewa KSG - 3 stycznia 2017, 6:12:00 - *.143.multiplay.pl
dudi 555, kup sobie słownik a potem się wymądrzaj.

ZabaGieKSa - 3 stycznia 2017, 6:44:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
MEARDIN.a mecz był rozgrwyany na narodowym w Wraszawie.Skad wam sie to zwzieło,internetowe lenie,peru,wenezuela?Boze normalnie matura to bzdura!Tam sie nadajecie!Nawet podpieci pod internet nie jestescie w stanie pokazac gdzie lezy Białorus,a co dopiero pisac o meczu z Kolumbia na ślaskim tuz przed mundialem w 2006 roku,na ktorym dostalismy w łeb od EKAWDORU 2:0,Boruc nie byl w stanie uchronic nas od porazki z Niemcami 1:0 chodz bronił przepieknie,i na do widzenia wygrana z Kostaryka 2:1.

Ttt - 3 stycznia 2017, 7:55:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kretynow ktorzy daja sie strollowac nie brakuje.

s - 3 stycznia 2017, 11:23:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To była Kolumbia. Znawcy; Kuszczak-Puszczak

14! - 3 stycznia 2017, 11:26:15 - *.opera-mini.net (*.254.177.31)
Dziwicie się :-D wiekszość znawców piszących o Peru czy Wenezueli to gimbaza która w 2006 miała maksymalne po 2 latka :-D skąd mają wiedzieć że Kuszczak puscił brame z Kolumbią zapisując się do historii piłki nożnej .:-D

Kamosz - 3 stycznia 2017, 15:40:04 - *.tychy.vectranet.pl
Dokładnie to był mecz z Kolumbią na śląskim,niestety się zagapiłem i bramki nie widziałem

dudi 555 - 3 stycznia 2017, 17:59:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do ewa KSG. Hate i troll są wymownie znanymi mi słowami. Ja sobie pozwoliłem na inne spolszczenie tych głupkowatych wypowiedzi.Może warto obejrzeć kolejny mecz ligi angielskiej! Rano można jeszcze odrobić zadanie domowe,żeby nie przepisywać na przerwie.

srilanka - 4 stycznia 2017, 19:11:08 - *.free.aero2.net.pl
dodajmy że jamajski bramkarz reprezentacji Paragwaju strzelił Tomkowi gola z parkingu pod stadionem piłką LEkARSKą i do tego PIĘtĄ

a - 27 czerwca 2019, 1:41:26 - *.146.55.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl