7 stycznia 2017, 17:55:44 - euzi
Gol Arkadiusza Piecha

Arkadiusz Piech strzelił bramkę dla Apóllonu w wygranym 2-0 (1-0) meczu 18. kolejki cypryjskiej ekstraklasy przeciwko AÉL-owi. Dla polskiego napastnika to czwarta bramka w sezonie. Za faul na nim podyktowano rzut karny dla Apóllonu.

7 stycznia 2017, 16:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 2-0 AÉL (Limassol)
Arkadiusz Piech 28, Fótis Papoulís 90 (k)

żółte kartki: Cháris Kyriákou, João Pedro, Valentin Roberge, Bruno Vale - Alain Eizmendi, Lucas Souza, Marco Airosa.
czerwona kartka: Marco Airosa (78. minuta, AÉL, za drugą żółtą).

sędziował: Leóntios Tráttou.

Piech rozegrał całe spotkanie w barwach Apóllonu, a razem z nim Tiago Gomes (wcześniej Zagłębie Lubin). Z kolei dla AÉL-u przez cały mecz grali Mikel Arruabarrena oraz Dossa Júnior (obaj w przeszłości Legia Warszawa), a poza składem pozostał Kevin Lafrance (kiedyś Widzew Łódź, Miedź Legnica i Chrobry Głogów). Poza kadrą gospodarzy z powodu kontuzji znalazł się z kolei Dudu Paraíba (w przeszłości Widzew Łódź i Śląsk Wrocław).

Apóllon zajmuje czwartą lokatę z dorobkiem 37 punktów po 18 meczach.

a - 7 stycznia 2017, 17:57:07 - *.106.191.82
Warto dodać że ukąsił swój były klub.

Alejaja - 7 stycznia 2017, 18:04:41 - *.arbelon.com.pl
Mamy Arruabarrene!

dd - 7 stycznia 2017, 18:15:13 - *.dynamic.chello.pl
Piech zawsze strzela po 1 stycznia. teraz zdobędzie 15 goli w 14 meczach, mógłby tak myślę podpisywać kontrakty tylko na termin styczeń-czerwiec po co się męczyć pozostałe pół roku

LEO - 7 stycznia 2017, 18:17:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl