[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 stycznia 2017, 16:57:24 - miszel
GKS Bełchatów wznowił treningi

Dwudziestu siedmiu zawodników wzięło udział w pierwszym treningu GKS-u Bełchatów w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Trwające półtorej godziny zajęcia na sztucznej płycie poprowadziła skompletowana już trójka trenerska: Mariusz Pawlak, Kacper Jędrychowski i Sebastian Łukiewicz.

Wyjście na boisko poprzedziło spotkanie sztabu szkoleniowego z drużyną, podczas którego trener Pawlak przedstawił zawodnikom m.in. zarys organizacji pracy i plan przygotowań.

W środowych zajęciach nie wzięli udziału Takeru Okada, z którym będzie rozwiązywany kontrakt, Aghwan Papikjan, który przechodzi kolejny etap rehabilitacji oraz Marcin Krzywicki, który zgłosił chorobę.

W czwartek o godz. 12 rozpoczną się testy szybkościowe a po nich trening na sztucznej płycie. Piątek to czas na badania wydolnościowe. W sobotę zaś GKS Bełchatów rozegra pierwszy zimowy sparing z Pelikanem Łowicz (godz. 12).


źródło: GKS Bełchatów

ja - 11 stycznia 2017, 17:09:15 - *.CNet.Gawex.PL
Najważniejsze, że otwarto Obwodnice Bełchatowa po 25 latach oczekiwania, a GKS raczej mało kogo w tym mieście interesuje patrząc na frekwencje.

Oleg - 11 stycznia 2017, 17:21:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idą na majstra! GieKSa Pany!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas