[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 stycznia 2017, 12:06:55 - Gladki
Chojniczanka wznowiła treningi

Dzisiaj o godz. 11:00 piłkarze Chojniczanki Chojnice wznowili treningi w ramach przygotowań do rundy wiosennej w I lidze. W zajęciach wzięło udział 22 zawodników.

Kadra na pierwszych zajęciach:

Michał Dumieński, Jacek Podgórski, Łukasz Kosakiewicz, Marcin Biernat, Arkadiusz Widelski, Przemysław Pietruszka, Piotr Kieruzel, Wojciech Lisowski, Bartłomiej Niedziela, Rafał Grzelak, Irakli Meschia, Rafał Majtyka, Jakub Biskup, Tomasz Mikołajczak, Paweł Golański, Hieronim Gierszewski, Patryk Mikita, Michał Markowski, Paweł Zawistowski, Mariusz Kryszak, Michał Jakóbowski, Dawid Pałys.

W zajęciach nie uczestniczyli Andrzej Rybski, Kamil Miazek oraz chory Łukasz Budziłek. Zabrakło również Filipa Kozłowskiego, który szuka nowego klubu.

Jutro zawodnicy Chojniczanki przejdą badania wydolnościowe.


źródło: Czas Chojnic

Esa - 12 stycznia 2017, 12:28:02 - *.olsztyn.vectranet.pl
Irakli jest cud

kaszub - 12 stycznia 2017, 15:47:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No, nareszcie!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas