14 stycznia 2017, 20:12:18 - dyrovski
Bramka Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz zdobył bramkę, a jego The New Saints FC zremisował na wyjeździe z Newtown AFC 3-3 (2-1) w meczu 22. kolejki walijskiej ekstraklasy. Był to szósty gol polskiego pomocnika w bieżących rozgrywkach.

14 stycznia 2017, 18:15 - Newtown (Latham Park)
Newtown AFC 3-3 The New Saints FC
Neil Mitchell 20, Nick Rushton 81, Jamie Price 90 - Aeron Edwards 29, Greg Draper 37, Adrian Cieślewicz 51

sędziował: Simon Lee Evans.

Żółtą kartką został ukarany rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Ross Stephens.

Cieślewicz został zmieniony w 77. minucie przez Christiana Seargeanta. Jego zespół zgromadził do tej pory 64 punkty i jest liderem tabeli.

Mourinho - 14 stycznia 2017, 20:28:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łel dan Adrien ! Łel dan ! I si jor plej end aj łont ju in maj tim nekst sizyn, ok ? Du ju agri ? Plis

xyz - 14 stycznia 2017, 21:05:17 - *.215.35.206