25 stycznia 2017, 22:20:40 - euzi
Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił swojego siedemnastego ligowego gola w sezonie, a jego Anderlecht wygrał 4-2 (3-1) w wyjazdowym meczu 23. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League z Westerlo. Reprezentant Polski jest liderem klasyfikacji strzelców.

25 stycznia 2017, 20:30 - Westerlo (Het Kuipje)
KVC Westerlo 2-4 RSC Anderlecht
Carlos Strandberg 10, Silvère Ganvoula 60 - Łukasz Teodorczyk 7, Nicolae Stanciu 15, Leander Dendoncker 45, Youri Tielemans 51

sędziował: Alexandre Boucaut.
widzów: 8000.

Teodorczyk grał do 65. minuty, a zastąpił go Isaac Thelin. Anderlecht jest wiceliderem i ma na koncie 47 punktów po 23 meczach.

Wawczur - 25 stycznia 2017, 22:22:36 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Ten znowu swoje

ree - 25 stycznia 2017, 22:31:18 - *.elwico.pl
Super atak mamy w reprezentacji: Lewandowski,Milik,Teodorczyk,Stępiński,nawet Niemcy nie mają tylu dobrych napastników
ps. oni wcale nie mają napastników :D

mietek - 25 stycznia 2017, 22:45:17 - *.8.105.71
@ree: To prawda. Ale niestety na 10 spotkań z nami wygrają przynajmniej 7, bo mają resztę zespołu zdecydowanie silniejszą. A co gorsza, u nas nie widać następców tej czwórki, którą wymieniłeś.

Borys - 25 stycznia 2017, 22:49:49 - *.FTTH.spi.net.pl
45 minut świetne. Do przerwy aktywny wiedzial co robic ale po przerwie gdy bylo juz 2-4 albo i wczesniej koledzy go nie widzieli kazdy chcial cos strzelic i ugrac dla siebie. Teo wez ty idz do bundesligi albo na wyspy bo tam jest twoje miejsce.

Bartt - 25 stycznia 2017, 23:16:03 - *.emiter.com
@ mietek, póki co na 5 ostatnich spotkań jakie z nimi rozegraliśmy (2011, 2014 x2, 2015, 2016) wygrali jedno, trzy zremisowali i jedno przegrali. Bilans bramek 5-5.
A jeśli chodzi o następców, to spokojnie Milik w tym roku skończy 23 lata, Stępiński 22 i mają przed sobą dekadę gry na wysokim poziomie, a przecież Lewy czy Teo mogą być na topie jeszcze przez 5-7 lat. Przez ten czas następcy zdążą się pokazać. Paru już się pokazało (Kownacki, Niezgoda)... Nie jest tak źle.

Michał - 25 stycznia 2017, 23:54:57 - *.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Wypił przed meczem setkę na odwagę i strzelił gola.

Alvaro - 26 stycznia 2017, 4:15:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ mietek, chcesz juz nastepcow dla 23-letniego Milika, 22-letnidgo Stepinskiego czy nawet 26-letniego Teodorczyka? Szacun